Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore no ktoś rano polecał, ale nie włączyłam. Teraz widzę że za mocne tam słownictwo jest dla mnie ;)
1
@fart mam drzwi i włączniki światła, które najmocniej na mnie działają :)
0
@Nazio_87 to nie jestem sama :)
1
@esem91 patrz miałam szukać czemu mam teraz takie nasilenie. :) Dziękuję :) Powietrza suchego w mieszkaniu nie mam, ale może te buty z podeszwami. Po mieszkaniu chodzę w takich klapkach :)
0
@Encore nie, póki co nic nie oglądam, ale zaraz studio włączam :)
0
@jacobFCB nie hehe ;) Nie chodzę nawet w żadnych dresach ostatnio :)
1
@LAMC_10 też nie. Bo już jakiś czas tak strzelam :)
1
@FcPortoFan1999 hehe no nie bo to już od dłuższego czasu tak mam ;)
0
@LeoMessiiBarcaPepa no czasami jak mogę to jadę na mecz :)
1
@Eklerek zauważyłam :)
1
@Eklerek rozumisz! Hehe dobre :)
Muszę sobie kiedyś odświeżyć ten serial :)
1
Ja nie wiem mnie to chyba prąd kopnie, jestem tak naelektryzowana, że kurde gdzie się nie dotkne to strzela ... Nie wiem skąd aż takie bum w styczności ze mną ;)
2
@Eklerek sąsiad!
Lubiłam Miodowe Lata :)
1
@Eklerek Ty to bardzo lubisz się minusowac widzę :) heh
Ale nie uwierzyłam w to. Mniej więcej ogarniam już kto komu sprzyja ;) Przynajmniej z tych najbardziej udzielających się :)
2
@TR3YWAY 16 latka to nastolatka, której bliżej do dziecka niż dorosłego. To, że teraz wyglądają poważniej przez makijaż czy inne poprawianie urody nie znaczy, że są dojrzalsze ...
0
@TR3YWAY jeśli ten 29 latek późno dojrzewa czy dorasta to są na tym samym etapie ... ;)
1
@FcPortoFan1999 też tak myślę i dlatego się tak jaram tym meczem :)
0
@esem91 nigdy! Tylko RTS!
0
@VamoSBarca88 nie chcieliscie tego cycka ;)
0
@gumaz sama :)
Został, ale to na jutro :) Do meczu tylko piwko :) Nawet bez chipsów bo ostatnio dużo niezdrowego jadłam więc chipsy odpuściłam ;)
6
Godzinka z hakiem :)
Na nich!
❤️białe serduszko❤️
0
@Terroriser mleczkiem?
1
@gumaz nie, ze szklanki ale takiej pasującej do piwa :)
Kufle są za duże dla mnie :)
2
@LAMC_10 dziś na meczu pewnie warto :) Namysłów już się chłodzi :)
2
Wywieszacie flagę Polski na święta narodowe? :)
Ja na każde, a niedawno kupiłam małą flagę do pracy :)
1
@Szklaner no ja już zezarlam :) I mam niestety już tylko po kawałeczku na wieczór albo na jutro :)
1
@Szklaner no nie widzisz tutaj cycka z białym sutkiem? :)
https://zapodaj.net/images/fde58303a09b2.jpg
0
@Kessie a jak? ;)
1
@VamoSBarca88 a dziękuję :) Co kto woli, ale ciasta też dobre :) Już zjedzone ;)
0
@LAMC_10 nie ma jeszcze czego :) Póki co to tylko delikatnie słońce przyrumienilo :)