0

@Encore no ktoś rano polecał, ale nie włączyłam. Teraz widzę że za mocne tam słownictwo jest dla mnie ;)

1

@fart mam drzwi i włączniki światła, które najmocniej na mnie działają :)

0

@Nazio_87 to nie jestem sama :)

1

@esem91 patrz miałam szukać czemu mam teraz takie nasilenie. :) Dziękuję :) Powietrza suchego w mieszkaniu nie mam, ale może te buty z podeszwami. Po mieszkaniu chodzę w takich klapkach :)

0

@Encore nie, póki co nic nie oglądam, ale zaraz studio włączam :)

0

@jacobFCB nie hehe ;) Nie chodzę nawet w żadnych dresach ostatnio :)

1

@LAMC_10 też nie. Bo już jakiś czas tak strzelam :)

1

@FcPortoFan1999 hehe no nie bo to już od dłuższego czasu tak mam ;)

0

@LeoMessiiBarcaPepa no czasami jak mogę to jadę na mecz :)

1

@Eklerek zauważyłam :)

1

@Eklerek rozumisz! Hehe dobre :)
Muszę sobie kiedyś odświeżyć ten serial :)

1

Ja nie wiem mnie to chyba prąd kopnie, jestem tak naelektryzowana, że kurde gdzie się nie dotkne to strzela ... Nie wiem skąd aż takie bum w styczności ze mną ;)

2

@Eklerek sąsiad!
Lubiłam Miodowe Lata :)

1

@Eklerek Ty to bardzo lubisz się minusowac widzę :) heh
Ale nie uwierzyłam w to. Mniej więcej ogarniam już kto komu sprzyja ;) Przynajmniej z tych najbardziej udzielających się :)

2

@TR3YWAY 16 latka to nastolatka, której bliżej do dziecka niż dorosłego. To, że teraz wyglądają poważniej przez makijaż czy inne poprawianie urody nie znaczy, że są dojrzalsze ...

0

@TR3YWAY jeśli ten 29 latek późno dojrzewa czy dorasta to są na tym samym etapie ... ;)

1

@FcPortoFan1999 też tak myślę i dlatego się tak jaram tym meczem :)

0

@esem91 nigdy! Tylko RTS!

0

@VamoSBarca88 nie chcieliscie tego cycka ;)

0

@gumaz sama :)
Został, ale to na jutro :) Do meczu tylko piwko :) Nawet bez chipsów bo ostatnio dużo niezdrowego jadłam więc chipsy odpuściłam ;)

6

Godzinka z hakiem :)
Na nich!



❤️białe serduszko❤️

0

@Terroriser mleczkiem?

1

@gumaz nie, ze szklanki ale takiej pasującej do piwa :)
Kufle są za duże dla mnie :)

2

@LAMC_10 dziś na meczu pewnie warto :) Namysłów już się chłodzi :)

2

Wywieszacie flagę Polski na święta narodowe? :)
Ja na każde, a niedawno kupiłam małą flagę do pracy :)

1

@Szklaner no ja już zezarlam :) I mam niestety już tylko po kawałeczku na wieczór albo na jutro :)

1

@Szklaner no nie widzisz tutaj cycka z białym sutkiem? :)
https://zapodaj.net/images/fde58303a09b2.jpg

0

@Kessie a jak? ;)

1

@VamoSBarca88 a dziękuję :) Co kto woli, ale ciasta też dobre :) Już zjedzone ;)

0

@LAMC_10 nie ma jeszcze czego :) Póki co to tylko delikatnie słońce przyrumienilo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?