1

@Eklerek nie masz czego się wstydzic! No chyba że nago jesteś i kolegów się wstydzisz hehe :)

1

@Eklerek ja widzę wodę, ale Ciebie nie ;)

0

@Arkon w szulernii :) Jako doradca klienta :) Nawet już starszy :) Doradzam na kogo postawić ;)

1

@agaFCB jak ćwiczyłam też widziałam efekty, zwłaszcza na rękach czy nogach. Teraz niestety już nie.

Ale gratuluję samozaparcia :)

0

@VamoSBarca88 obym :) Tylko lekko ponad godzina ale widzę, że towarzystwo do końca będę miała :)

0

@FcPortoFan1999 Górnik!

0

@FcPortoFan1999 nie liczę na to :)
Ale może sobie na tel załącze mecz :) Obstawiam na remis :)

0

@FcPortoFan1999 no mam bo już chce do domu :)
Przecież ja nawet tego finału PP nie obejrzę pracując w takim miejscu :)

1

@July_6_BcN no dokładnie ;) Dlatego oni nie dla nas :D

1

@LAMC_10 nie uwierzyliby :)

0

@Luciano99 no bardzo :) Nawet do toalety nie zdążysz iść :)

0

@FcPortoFan1999 nie mogę :)

0

Dziś wykończą mnie Ci ludzie ... A tu jeszcze ponad półtorej godziny, a sama byłam przez minutę ...

4

@Rastafarnianin męża też pewnie fajnie mieć :)

0

@Criss18Barca a może wystarczyło sprawdzić na varze? Po co on jest? ;)

1

@Kazragore jakie szmaty? To są barwy Lechii Tomaszów :)

1

@esem91 cycek jest w domu ;)

0

@NeroTFP1 on jest cały czas w pracy niestety ;)

4

Od razu przyjemniej się pracuje :)
https://zapodaj.net/images/2f4f4fb24fc28.jpg

Jeszcze tylko 4 godziny i do domu :)

1

@LAMC_10 hehe nie :)

1

0

@Batys taką zdziadziala to nie zawsze ;)

0

@Czajka90 nie ;)

1

@CurryTheGoat30 nie poznałam go. Ale zdziadzial ...

1

@Marusek jak nie będę mogła wejść to nie wejdę :)
Teraz się trochę przyzwyczaiłam tu pisać, ale były momenty że pisałam, a potem długo nie .. ;) Także da się żyć bez LR.

0

@gumaz myślę, że to normalna odpowiedź i oczywisty wybór każdej zdrowej osoby :)
LR sobie czymś zastąpie :)

1

@gumaz LaRambla ;)

2

@Sinirsey ja wczoraj się nie skupiałam nad tym. Może chciałam wierzyć, że to był faul no ale widać, że znów wałek ...

https://zapodaj.net/images/96d321595f5dd.jpg

2

Rostowski: Legia pokonała Widzew po błędzie sędziowskim w ostatnich sekundach meczu ..

1

@Luciano99 no nie trzeba było bo była Legia, którą trzeba utrzymać.
Teraz trzeba już wygrać wszystko.
Musi Radomiak wygrać z Lechią, potem my ich pokonać i ostatnie dwa mecze mamy wszystko w naszych nogach nie oglądając się na innych. Wiadomo Korona nam nie popuści ... Na koniec Piast u siebie, jak będą mieć utrzymanie to jest szansa ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?