Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek nie masz czego się wstydzic! No chyba że nago jesteś i kolegów się wstydzisz hehe :)
1
@Eklerek ja widzę wodę, ale Ciebie nie ;)
0
@Arkon w szulernii :) Jako doradca klienta :) Nawet już starszy :) Doradzam na kogo postawić ;)
1
@agaFCB jak ćwiczyłam też widziałam efekty, zwłaszcza na rękach czy nogach. Teraz niestety już nie.
Ale gratuluję samozaparcia :)
0
@VamoSBarca88 obym :) Tylko lekko ponad godzina ale widzę, że towarzystwo do końca będę miała :)
0
@FcPortoFan1999 Górnik!
0
@FcPortoFan1999 nie liczę na to :)
Ale może sobie na tel załącze mecz :) Obstawiam na remis :)
0
@FcPortoFan1999 no mam bo już chce do domu :)
Przecież ja nawet tego finału PP nie obejrzę pracując w takim miejscu :)
1
@July_6_BcN no dokładnie ;) Dlatego oni nie dla nas :D
1
@LAMC_10 nie uwierzyliby :)
0
@Luciano99 no bardzo :) Nawet do toalety nie zdążysz iść :)
0
@FcPortoFan1999 nie mogę :)
0
Dziś wykończą mnie Ci ludzie ... A tu jeszcze ponad półtorej godziny, a sama byłam przez minutę ...
4
@Rastafarnianin męża też pewnie fajnie mieć :)
0
@Criss18Barca a może wystarczyło sprawdzić na varze? Po co on jest? ;)
1
@Kazragore jakie szmaty? To są barwy Lechii Tomaszów :)
1
@esem91 cycek jest w domu ;)
0
@NeroTFP1 on jest cały czas w pracy niestety ;)
4
Od razu przyjemniej się pracuje :)
https://zapodaj.net/images/2f4f4fb24fc28.jpg
Jeszcze tylko 4 godziny i do domu :)
1
@LAMC_10 hehe nie :)
1
@gumaz Yamala w Madrycie ;):
https://zapodaj.net/images/76e749486974c.jpg
0
@Batys taką zdziadziala to nie zawsze ;)
0
@Czajka90 nie ;)
1
@CurryTheGoat30 nie poznałam go. Ale zdziadzial ...
1
@Marusek jak nie będę mogła wejść to nie wejdę :)
Teraz się trochę przyzwyczaiłam tu pisać, ale były momenty że pisałam, a potem długo nie .. ;) Także da się żyć bez LR.
0
@gumaz myślę, że to normalna odpowiedź i oczywisty wybór każdej zdrowej osoby :)
LR sobie czymś zastąpie :)
1
@gumaz LaRambla ;)
2
@Sinirsey ja wczoraj się nie skupiałam nad tym. Może chciałam wierzyć, że to był faul no ale widać, że znów wałek ...
https://zapodaj.net/images/96d321595f5dd.jpg
2
Rostowski: Legia pokonała Widzew po błędzie sędziowskim w ostatnich sekundach meczu ..
1
@Luciano99 no nie trzeba było bo była Legia, którą trzeba utrzymać.
Teraz trzeba już wygrać wszystko.
Musi Radomiak wygrać z Lechią, potem my ich pokonać i ostatnie dwa mecze mamy wszystko w naszych nogach nie oglądając się na innych. Wiadomo Korona nam nie popuści ... Na koniec Piast u siebie, jak będą mieć utrzymanie to jest szansa ;)