Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN no dokładnie :)
Co rusz mi ktoś mówi jak kopie ;)
Może to nie wina jakiś kapci czy suchego powietrza, a jakimiś czarownicami jesteśmy ;)
2
@LAMC_10 przed chwilą co innego pisałeś ;)
1
@LAMC_10 dobrze, że dajesz sprawdzę czy legalny ten gol był ;)
2
@esem91 ale on mnie lubi wkurzać :) Na szczęście, że w pobliżu mnie go nie ma :)
5
Dobrze że chociaż Barca jest blisko Mistrza! Mam nadzieję, że jutro wygramy :)
1
@LukaszFan już się utrzymali? No żebyś się nie zdziwił ...
0
@fart heh nie powiedziałabym ;)
0
@July_6_BcN też tak masz? :) No mamy przerąbane :)
0
@brzucho nawet jak był to nie było bo to Legia ... Widzewa to by varowali ;)
0
I 1-0 dla Legii ;)
0
@LAMC_10 a czemu mnie tak lubicie wkurzać? ;)
Wystarczająco Widzew mnie wkurza :)
1
@FcPortoFan1999 nie :) Niech wygrają chłopy ;)
2
@LAMC_10 tak to wygląda :)
Może Vuko się umówił na remis, że jeszcze obydwie ekipy miały szansę na awans lub spadek ;)
8
Kuźwa Widzew jeden dobry kontratak! Jeden cios ja Was proszę! :)
1
@LAMC_10 ale matka podobno kocha swoje dzieci :)
1
@LAMC_10 hehe zależy kogoś ściągną ;) Jak takich tuzów jak ci to już sobie współczuję :)
1
O Krajewski wchodzi :) Jest nadzieja ❤️
1
@FcPortoFan1999 no trzeba. A moje już są na wykończeniu. Dobrze, że jeszcze tylko trzy mecze. Utrzymają się czy nie niech się to już skończy ;)
I tak za nimi będę czy w 1 czy w A klasie ;)
1
@LAMC_10 wątpię ;) część z nich pewnie odejdzie!
0
Fornalczyk jeden z lepszych jeśli można kogoś wyróżnić tutaj, a trener go zdejmuje ...
3
Boże czemu mnie takim Widzewem doświadczasz?? Przecież to oczy bolą cały ten sezon! Już tyle z nimi przeszłam, ale nigdy jeszcze czegoś takiego ...
2
@July_6_BcN no jutro chociaż dobry mecz obejrzę i piękną piłkę :)
0
Wow mamy celny strzał :)
1
Fornalczyk jest za szybki na tych swoich kolegów z drużyny ;)
1
Boże myślałam, że nasz Hiszpan gola strzelił, a tu tylko boczna ...
2
@LAMC_10 jak już będą drukować to raczej dla Legii!
0
@Nazio_87 oby ;)
1
@Bykunn myślę, że ostatni mecz będziemy grać o utrzymanie z Piastem! Oni dziś remis. Jakbyśmy też nie przegrali to no to będzie dobrze :) Bilans z nimi mamy lepszy.
1
@LAMC_10 teraz Ci odpowiem. U mnie nie było tego, że blisko Widzewa czy, że tata mnie ba mecz wziął. Ja musiałam jechać na kolonię na Słowację by zainteresować się piłka nożną i pokochać Widzew. Na tej kolonii większość osób była z Łodzi. I po paru dniach znajomości dwóch kolegów zapytało się mnie komu kibicuję i dali do Wyboru Widzew i ŁKS! Ja nie miałam wtedy zielonego pojęcia o piłce nożnej! Po chwili zastanowienia odpowiedziałam Widzew (ale czemu to nie wiem, może nazwa mi się bardziej spodobała, albo przeciwko kolegom, bo oni z tego co pamiętam za ŁKSem byli)! I był to strzał w 10 bo mój Tomaszów jest widzewski i w mojej rodzinie też za Widzewem :) co najlepsze to to, że ci koledzy tylko mi zadali takie pytanie. A byłam z dwoma koleżankami na tej kolonii :) Śmieje się, że kibicowanie było mi przeznaczone :) to był rok 1996. Po powrocie z kolonii kazałam ojcu kupować gazety piłkarskie (był wtedy Hattrick), a ja chłonęłam wszystko co było związane z Widzewem :) Mój tata był bardzo zadowolony z tego mojego hobby :) Zawsze chciał mieć syna, a wyszły mu dwie córki. W sumie siostra też kocha sport, ale futbol najmniej.
Później przyszły kluby zagraniczne, ale tutaj to już kompletnie nie wiem czemu np. Barca :) A potem inne dyscypliny sportowe. I tak to już trwa ... właśnie zdałam sobie sprawę, że w tym roku stuknie 30 lat jak kibicuje :D Niektórzy tutaj tylu lat nie mają :)
1
@Bykunn w gorszej sytuacji jest Widzew. Myślę, że żadnej drużyny nie zadawala, a znając życie tak mecz się skończy ;)