Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek kusisz kusisz Eklerku :)
0
@BezglutenowyPedri i do tej pory jest oburzenie, że ludzie zwracają uwagę na wygląd. A przecież najpierw wygląd przyciąga i albo nam się ktoś podoba albo nie. Oczywiście są przypadki, że ktoś może nas jakoś nie pociągać za bardzo, a przy poznaniu się okazuje super i jesteśmy z tą osobą, ale tak czy siak coś nas musi do tej osoby ciągnąć, coś się podobać w tej osobie :)
0
@Eklerek hehe telefon zaufania ;) Zagadalabym Cię pewnie :) Bo jak już się rozkręce to podobno ciężko mi przerwać :)
0
@BezglutenowyPedri i jesz bez glutenu, no nie umiałabym Ci gotować ;) Zostań przy żonie :)
1
@Bocheno1 no a Ty mnie olewasz i ignorujesz :(
1
@Eklerek no to fakt :) Ale ja jak swój słyszę to mnie mdli heh.
Choć kiedyś mój były i jeszcze jeden znajomy powiedzieli mi, że powinnam pracować w ... sex telefonie ;)
1
@Jakchcesz to już jest nas dwoje :) widzisz @Eklerek
0
@Eklerek nie lubię przez kamerkę gadać :) Ja jestem bardziej z tych co wolą pisać. Nawet nagrywanie głosówek nie bardzo lubię bo mam zrypany głos ;)
1
@majkiii eee bo się @July_6_BcN zawstydzi :)
1
@LAMC_10 hehe po goloneczce to nie wiem czy by tak hulał ;)
0
@Eklerek wiem, za dużo tu ludzi ;)
Choć mnie tam częściowo widzicie ;)
3
Pedri powrócił :) @July_6_BcN coś tam poczarowała go chyba :)
Fajna akcja :)
3
Fajnie byłoby zdobyć 100 punktów i żeby strzelili 100 bramek :) Ale chyba to nierealne zbytnio :)
1
@Eklerek hehe no nie wiem, nie chciałeś się nad wodą pokazać ;)
2
@July_6_BcN współczuję :(
Domyślam się, że w stolicy jest ogromna tych przebierańców, ciężko inaczej ich nazwać ;)
3
@Eklerek ja akurat wolę bardziej wysportowanych. Nie muszą mieć sylwetki młodego Boga, ale wolę szczuplejszych niż grubszych ;)
3
@July_6_BcN hehe pewnie i tak. Tyle że mogą się naciąć nato co tam w majtkach będzie ;) bo niektóre/niektórych ciężko płeć stwierdzić :)
4
@Jakchcesz no tak samo kobiety są co lubią bardziej misiów :) To już zależy od własnych preferencji :) Jedni wolą blondynki inni brunetki, a jeszcze inni rude ..
14
@Jakchcesz czemu faceci wolą szczupłe i piękne kobiety, a nie grube i przeciętne?
1
@maroon ja za to ją bardzo lubiłam :)
0
@Ilka jeden z moich ulubionych fragmentów :)
Kiedyś to było fajnie jak prądu czasem nie było :)
1
@MessiForeverTheBest pewnie trochę tak :) Ale można było się pośmiać, a i czasem jakąś mądrość wyciągnąć :)
0
@michal2007 oby nie :)
0
@VamoSBarca88 też tak uważam. I po dzisiejszym stwierdzam, że nic się to nie naprawiło ..
1
@July_6_BcN no mnie też i z tego co czytałam komentarze wiele osób było zażenowanych nowym sezonem.
1
@michaleu no ja dałam szansę dwóm i włączyłam dziś. Ale nic się nie poprawiło więc oglądać nie będę.
5
Włączyłam sobie Rodzinkę.Pl. Poprzednie sezony uwielbiałam i potrafiłam oglądać odcinki po kilka razy. Niestety reaktywacja tego serialu bardzo się nie udała (oczywiście to moja opinia). Serial jest nawiedzony jakiś. Bluźnią strasznie. Dialogi już nie są śmieszne. Córka Tomka przerażająca. Dziewczyna Kuby jeszcze bardziej. Sam Kuba jest wielką patologią, a mój ulubiony mały Kacperek stał się dziwolągiem ...
https://ocdn.eu/images/pulscms/MWI7MDA_/41d577e2-7432-4163-b188-15db22a5d586.jpeg
Oglądacie ten sezon? Oglądaliscie poprzednie?
1
@Kozinho. A dziękuję :) Zawsze za Polską! A jeszcze bardziej w takich rywalizacjach :)
2
@Dari0G Widzew nie ulega moim wdziękom dopingowym :)
8
Dawać Polacy! Jedziemy z Ukraińcami!
https://zapodaj.net/images/d6aafcb6265ce.jpg