1

@esem91 hehe kapustka już się nie podzielę bo sama już nie mam ;)

1

1

@VamoSBarca88 ooo lubię Spaghetti Carbonara :) W ogóle lubię makarony pod każdą postacią :)

1

@July_6_BcN no jakbym same to zjadłabym więcej :) Ziemniaki i kotlecik mnie zapchały :)

1

@ranger3120 ja też lubię wylegiwać się na słońcu :) Teraz może już trochę krócej wytrzymuje ale nadal lubię :)
A na wit Do w tym przypadku nie patrzę :)

1

@michaleu starczy, starczy, zapraszam :)

0

@mrboom hehe no ja już tak nie mogę bo idzie tam gdzie nie potrzeba ;)

0

@gumaz a dziękuję :)

1

@michaleu kotletów mam cały talerz :) Starczy dla niego :)

1

@Jakchcesz haha tak wyszło :) Już jest nieład wielki :)

3

@July_6_BcN będzie dołożona jeszcze :) Nie chce żebyście pomyśleli, że taki żarłok ze mnie ;)

1

@VamoSBarca88 @gumaz pisał żebym coś ugotowała no to ugotowałam :)

1

@LAMC_10 no przecież masz moje foto w profilowym ;)

9

1

@ranger3120 ja o 14 idę ;) Nie lubię w samo południe :)

0

@FanVictoraIbarbo ale ten wątek już jest w gorących ;) Z kawa spadł :) Muszę z @escarabajo potrzymać rozmowę :)

1

@escarabajo haha :) Widzisz widzisz :)

1

@LAMC_10 żebyś zwiał z Rambli? Przecież Wam się podobają szczupłe i zgrabne ;) Mam zbyt dużo kompleksów co do ciała od jakiegoś czasu ale nawet jakbym nie miała to w bieliźnie zobaczyć mnie może tylko mój facet ;)

1

@Gary jest w ogóle jeszcze to forum? :)

0

@escarabajo no nie mam :) Nie robię sobie fot w bieliźnie ;)

0

@RanDiFCB no typowy kawowy :) Z podwójnym dnem :)

Johnny Bravo :)

0

@LAMC_10 widzę widzę :)

2

@LAMC_10 no oczywiście :)
Jeszcze chyba się poopalam :)

Jeszcze brakuje do hattricka :)

0

@VamoSBarca88 nie to snap :)

1

@LAMC_10 odpoczynek :) Muszę iść pobiegać, a tak nic nadzwyczajnego :)

0

@LAMC_10 jeszcze jutro :)

1

@LAMC_10 nie. W koszulce Barcy :)

1

@LAMC_10 gdzie mi do niej :)

2

@LAMC_10 July potwierdziła, że jak prawdziwa ;)

1

@Filipem popisałam się kreatywnością :) Musiałam się stworzyć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?