1

@brzucho no cześć brzuchal ;)

1

Ale wałek hahaha

1

@gumaz muszę muszę :) Tylko dwóch najważniejszych meczów nie obejrzę chyba ..

1

@Dari0G nie. Za Sulejowem ;)

1

@gumaz nie przejmuje się ;)
Jednak Panie jadę w weekend na działkę :)

0

@EzioAuditoreDF tak? To kto to wymyśla kurde?

0

Ładne jaja z tą Wieczystą ;)
Gościowi zbudziła się zabawka i zwija manatki? Gdzieś czytałam, że chce w Wisłę zainwestować, ciekawe ba ile w tym prawdy.

I ciekawe jak teraz zagrają piłkarze Wieczystej. Najbliższy mecz z Miedzią Legnica!

0

@Pedri16Future ciągnie ją do munduru ... Ale w policji niech sobie będzie ;)

1

@Arden już sobie wyobrażam co by było jakby któryś z naszych tak zrobił, a w drużynie byłby Puyol!

1

@Batys daleko ;) Łódzkie niestety nie pada ... A przydałoby się :)

0

@Batys gdzie ten deszczyk??

2

@Frimpong Krawczyka?

4

Fajny ten burmistrz Madrytu! UEFA nie chciała Atletico w finale :) To tym tokiem nie chciała Barcelony w półfinale ;)

2

@lajcior modli się w swoim kościele ;)

0

@Frimpong no patrz już mnie przejrzeliscie :) Uśmiech z tym nosem ❤️

0

@Encore ahh ten uśmiech :)

1

@panczo a ja mimo tylu łan nadal najbardziej bolącym meczem wybieram 2-2 z Chelsea i gol Torresa. Straszne to dla mnie było ..

1

@MesQueUnClub_87 hehe ja nie miałam takich skutków ubocznych tego gola ale sąsiedzi wiedzieli że mecz oglądam :)


0

@Antimadridista_WR remontade z PSG też była kosmiczna, ale u mnie wygrywa ten gol Iniesty w meczu z Chelsea! Co ja wtedy przeżyłam to szok :)

1

@Zoker to mnie właśnie prawie tak zabił mecz z Chelsea. Zwłaszcza, że mieliśmy tam karnego, którego Messi nie wykorzystał ... Zamknąłby mecz tym karnym.

1

Który mecz Barcelony lub Waszego kluby (dla fanów innych drużyn) przyniósł Wam największą radość i największy smutek, rozczarowanie?

Mi największą radość mecz z Chelsea i pamiętny gol Iniesty - całe osiedle mnie wtedy słyszało, oszalałam z radości!

A największy smutek i rozczarowanie też mecz z Chelsea i pamiętne 2-2! Bramka Torresa ...

1

@WiernyKatalonii mój to już znacie :)
https://zapodaj.net/images/dd06afd76e698.jpg

Z boku ksywka :) żeby nikt nie pomylił. Lubię czasem po złości kibicowi Realu zrobić w nim kawę :)

0

@cchesterr43 ale pozytywnie czy nie? ;)

0

@cchesterr43 nie, to jest Lubelszczyzna, a ja w łódzkim mieszkam :)

2

Ale pożar Puszczy Solskiej :(
Nie żyje pilot samolotu gaśniczego :(

0

@Czajka90 Kanonierka ;)
mogłabym być gdyby nie to, że w PL kibicuje Czerwonym Diabłom ❤️ Moje serce tam już zajęte ;)
Ale w Finale też będę za Arsenalem :) Wygrajcie to!

0

@VamoSBarca88 mam nadzieję :)

5

Ahhh jak ja Wam zazdroszczę drodzy Kanonierzy LaBambowi ❤️

5

Brawo Arsenal :) ❤️

3

Skarżypyty :) A z nami to się sami pokładali :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?