Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@brzucho no cześć brzuchal ;)
1
Ale wałek hahaha
1
@gumaz muszę muszę :) Tylko dwóch najważniejszych meczów nie obejrzę chyba ..
1
@Dari0G nie. Za Sulejowem ;)
1
@gumaz nie przejmuje się ;)
Jednak Panie jadę w weekend na działkę :)
0
@EzioAuditoreDF tak? To kto to wymyśla kurde?
0
Ładne jaja z tą Wieczystą ;)
Gościowi zbudziła się zabawka i zwija manatki? Gdzieś czytałam, że chce w Wisłę zainwestować, ciekawe ba ile w tym prawdy.
I ciekawe jak teraz zagrają piłkarze Wieczystej. Najbliższy mecz z Miedzią Legnica!
0
@Pedri16Future ciągnie ją do munduru ... Ale w policji niech sobie będzie ;)
1
@Arden już sobie wyobrażam co by było jakby któryś z naszych tak zrobił, a w drużynie byłby Puyol!
1
@Batys daleko ;) Łódzkie niestety nie pada ... A przydałoby się :)
0
@Batys gdzie ten deszczyk??
2
@Frimpong Krawczyka?
4
Fajny ten burmistrz Madrytu! UEFA nie chciała Atletico w finale :) To tym tokiem nie chciała Barcelony w półfinale ;)
2
@lajcior modli się w swoim kościele ;)
0
@Frimpong no patrz już mnie przejrzeliscie :) Uśmiech z tym nosem ❤️
0
@Encore ahh ten uśmiech :)
1
@panczo a ja mimo tylu łan nadal najbardziej bolącym meczem wybieram 2-2 z Chelsea i gol Torresa. Straszne to dla mnie było ..
1
@MesQueUnClub_87 hehe ja nie miałam takich skutków ubocznych tego gola ale sąsiedzi wiedzieli że mecz oglądam :)
0
@Antimadridista_WR remontade z PSG też była kosmiczna, ale u mnie wygrywa ten gol Iniesty w meczu z Chelsea! Co ja wtedy przeżyłam to szok :)
1
@Zoker to mnie właśnie prawie tak zabił mecz z Chelsea. Zwłaszcza, że mieliśmy tam karnego, którego Messi nie wykorzystał ... Zamknąłby mecz tym karnym.
1
Który mecz Barcelony lub Waszego kluby (dla fanów innych drużyn) przyniósł Wam największą radość i największy smutek, rozczarowanie?
Mi największą radość mecz z Chelsea i pamiętny gol Iniesty - całe osiedle mnie wtedy słyszało, oszalałam z radości!
A największy smutek i rozczarowanie też mecz z Chelsea i pamiętne 2-2! Bramka Torresa ...
1
@WiernyKatalonii mój to już znacie :)
https://zapodaj.net/images/dd06afd76e698.jpg
Z boku ksywka :) żeby nikt nie pomylił. Lubię czasem po złości kibicowi Realu zrobić w nim kawę :)
0
@cchesterr43 ale pozytywnie czy nie? ;)
0
@cchesterr43 nie, to jest Lubelszczyzna, a ja w łódzkim mieszkam :)
2
Ale pożar Puszczy Solskiej :(
Nie żyje pilot samolotu gaśniczego :(
0
@Czajka90 Kanonierka ;)
mogłabym być gdyby nie to, że w PL kibicuje Czerwonym Diabłom ❤️ Moje serce tam już zajęte ;)
Ale w Finale też będę za Arsenalem :) Wygrajcie to!
0
@VamoSBarca88 mam nadzieję :)
5
Ahhh jak ja Wam zazdroszczę drodzy Kanonierzy LaBambowi ❤️
5
Brawo Arsenal :) ❤️
3
Skarżypyty :) A z nami to się sami pokładali :D