3

@KmN gratuluję :) ❤️
No i odpowiednie imię :)

0

@gumaz jedni kulturka inni nie. Dziadków mamy mało, a ostatnio bez kultury się 40 sto latek zachowuje ... Ale cóż, taka praca z klientami.

To nie ładnie jak dziewczyny tak się zachowują ;)

0

Ten Mundial pod względem obstawiania jest ciężki. Ale Messi, Mapet i Hochland kaski mi trochę dali :)
Ciekawe jak Kane odpowie :) i czy Ronaldo w końcu coś strzeli?

1

@fcbarcafan19 mi też :) Fajnie to wygląda i fajnie, że piłkarze też dołączyli :)

1

@Adi123456789 nie :)

3

W weekend byłam ze znajomymi na działce. I córka koleżanki (pięciolatka) zadała mi bardzo ciężkie i zaskakujące pytanie: "Ciociu dlaczego masz takie oczy jakbyś mieszkała w Indiach?" Myślałam, że pęknę ze śmiechu :D Powiedziałam to koleżance, jej mamie, a ona że ją zapytała dlaczego ciocia ma takie oczy jakby Chinką była ;)

Dzieci to jednak szczere są :)

0

@Sinirsey dokładnie :) Obok naszego i włoskiego :)

1

@Popitek12 no Żul tak :) Styl ma najlepszy :)

2

Z Francji najbardziej mi się podoba Marsylianka :)

1

@mekston tak jest :) Niech jeszcze ze dwie strzeli :)

0

@mekston to trzeba to przełamać, może dziś?

2

Masakra :/
Ale w sumie niech zaladuje normalnie. Potem będzie, że z karnego zdobył ;)

0

Messi, Messi, Messi ❤️

0

@kocuur szkoda, że białasów wybrał :(

1

@kocuur w Realu nie ma przystojniaków ;)

1

@Adran360 wynik dobry :) Ale wystarczy im ;)

0

@kocuur hehe
eee u mnie obydwa na Szkotów :)

0

@cchesterr43 możliwe, ale za nimi nie jestem ;)

1

@FcPortoFan1999 dzielna, nie dzielna wolę jednak chłopaków w "spódniczkach" ;)

2

Chciałam sobie obejrzeć Szkocję. Niestety wynik już mnie zniechęcił.
Jakieś Maroko sroko ...

3

@Katalończyk 99 no chyba tak miała :) widzę teraz też jest z jakimś piłkarzem. Ciągnie do tego ciężkiego życia :D

2

@Katalończyk 99 hehe przypomniała mi się ta była dziewczyna Milika co nawet chyba książkę napisała o tym ciężkim życiu ;)

4

Przeglądając filmiki kibiców na Mundialu przypomniał mi się filmik z dopingu kibiców San Lorenzo ❤️



Moje marzenie być tam raz. Nie wiem czy by mnie nie zgnietli i zdeptali ale chciałabym poczuć tą atmosferę na meczu. Tyle ludu.. coś niesamowitego❤️

1

@FcPortoFan1999 mam nadzieję, że teraz o Puchary powalczymy :) Choć nie tylko Widzew się zbroi więc może być ciekawy sezon ;)

2

Mundial, mundialem ale ja już tęsknię za Widzewem :)
A teraz ze Świdrem w składzie ❤️

0

@maroon dla mnie trochę był ten remis Brazylii niespodzianką.
Ale Hiszpania to po całości zawiodła.
Jeszcze by się jakieś niespodzianki znalazły

1

@Matheu12 remisy Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, zwłaszcza Hiszpanii największa niespodzianka :)

0

@RinooniR



Może zagrasz?

4

@Bocheno1 ja byłam naszego Tarzana fanką :)

1

@Konradowskyy no oby :) Bo jutro mam zamiar jechać na działkę i się poopalać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?