Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KmN gratuluję :) ❤️
No i odpowiednie imię :)
0
@gumaz jedni kulturka inni nie. Dziadków mamy mało, a ostatnio bez kultury się 40 sto latek zachowuje ... Ale cóż, taka praca z klientami.
To nie ładnie jak dziewczyny tak się zachowują ;)
0
Ten Mundial pod względem obstawiania jest ciężki. Ale Messi, Mapet i Hochland kaski mi trochę dali :)
Ciekawe jak Kane odpowie :) i czy Ronaldo w końcu coś strzeli?
1
@fcbarcafan19 mi też :) Fajnie to wygląda i fajnie, że piłkarze też dołączyli :)
1
@Adi123456789 nie :)
3
W weekend byłam ze znajomymi na działce. I córka koleżanki (pięciolatka) zadała mi bardzo ciężkie i zaskakujące pytanie: "Ciociu dlaczego masz takie oczy jakbyś mieszkała w Indiach?" Myślałam, że pęknę ze śmiechu :D Powiedziałam to koleżance, jej mamie, a ona że ją zapytała dlaczego ciocia ma takie oczy jakby Chinką była ;)
Dzieci to jednak szczere są :)
0
@Sinirsey dokładnie :) Obok naszego i włoskiego :)
1
@Popitek12 no Żul tak :) Styl ma najlepszy :)
2
Z Francji najbardziej mi się podoba Marsylianka :)
1
@mekston tak jest :) Niech jeszcze ze dwie strzeli :)
0
@mekston to trzeba to przełamać, może dziś?
2
Masakra :/
Ale w sumie niech zaladuje normalnie. Potem będzie, że z karnego zdobył ;)
0
Messi, Messi, Messi ❤️
0
@kocuur szkoda, że białasów wybrał :(
1
@kocuur w Realu nie ma przystojniaków ;)
1
@Adran360 wynik dobry :) Ale wystarczy im ;)
0
@kocuur hehe
eee u mnie obydwa na Szkotów :)
0
@cchesterr43 możliwe, ale za nimi nie jestem ;)
1
@FcPortoFan1999 dzielna, nie dzielna wolę jednak chłopaków w "spódniczkach" ;)
2
Chciałam sobie obejrzeć Szkocję. Niestety wynik już mnie zniechęcił.
Jakieś Maroko sroko ...
3
@Katalończyk 99 no chyba tak miała :) widzę teraz też jest z jakimś piłkarzem. Ciągnie do tego ciężkiego życia :D
2
@Katalończyk 99 hehe przypomniała mi się ta była dziewczyna Milika co nawet chyba książkę napisała o tym ciężkim życiu ;)
4
Przeglądając filmiki kibiców na Mundialu przypomniał mi się filmik z dopingu kibiców San Lorenzo ❤️
Moje marzenie być tam raz. Nie wiem czy by mnie nie zgnietli i zdeptali ale chciałabym poczuć tą atmosferę na meczu. Tyle ludu.. coś niesamowitego❤️
1
@FcPortoFan1999 mam nadzieję, że teraz o Puchary powalczymy :) Choć nie tylko Widzew się zbroi więc może być ciekawy sezon ;)
2
Mundial, mundialem ale ja już tęsknię za Widzewem :)
A teraz ze Świdrem w składzie ❤️
0
@maroon dla mnie trochę był ten remis Brazylii niespodzianką.
Ale Hiszpania to po całości zawiodła.
Jeszcze by się jakieś niespodzianki znalazły
1
@Matheu12 remisy Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, zwłaszcza Hiszpanii największa niespodzianka :)
0
@RinooniR
Może zagrasz?
4
@Bocheno1 ja byłam naszego Tarzana fanką :)
1
@Konradowskyy no oby :) Bo jutro mam zamiar jechać na działkę i się poopalać :)