1

@michaleu kotletów mam cały talerz :) Starczy dla niego :)

1

@Jakchcesz haha tak wyszło :) Już jest nieład wielki :)

3

@July_6_BcN będzie dołożona jeszcze :) Nie chce żebyście pomyśleli, że taki żarłok ze mnie ;)

1

@VamoSBarca88 @gumaz pisał żebym coś ugotowała no to ugotowałam :)

1

@LAMC_10 no przecież masz moje foto w profilowym ;)

9

1

@ranger3120 ja o 14 idę ;) Nie lubię w samo południe :)

0

@FanVictoraIbarbo ale ten wątek już jest w gorących ;) Z kawa spadł :) Muszę z @escarabajo potrzymać rozmowę :)

1

@escarabajo haha :) Widzisz widzisz :)

1

@LAMC_10 żebyś zwiał z Rambli? Przecież Wam się podobają szczupłe i zgrabne ;) Mam zbyt dużo kompleksów co do ciała od jakiegoś czasu ale nawet jakbym nie miała to w bieliźnie zobaczyć mnie może tylko mój facet ;)

1

@Gary jest w ogóle jeszcze to forum? :)

0

@escarabajo no nie mam :) Nie robię sobie fot w bieliźnie ;)

0

@RanDiFCB no typowy kawowy :) Z podwójnym dnem :)

Johnny Bravo :)

0

@LAMC_10 widzę widzę :)

2

@LAMC_10 no oczywiście :)
Jeszcze chyba się poopalam :)

Jeszcze brakuje do hattricka :)

0

@VamoSBarca88 nie to snap :)

1

@LAMC_10 odpoczynek :) Muszę iść pobiegać, a tak nic nadzwyczajnego :)

0

@LAMC_10 jeszcze jutro :)

1

@LAMC_10 nie. W koszulce Barcy :)

1

@LAMC_10 gdzie mi do niej :)

2

@LAMC_10 July potwierdziła, że jak prawdziwa ;)

1

@Filipem popisałam się kreatywnością :) Musiałam się stworzyć :)

0

@escarabajo hehe niby tak :) Ale i tak nie wierzę :) Poproszę o dowód i napisanie mi teraz tam :)

1

@LAMC_10 hmm mieli ładniejsze :)

19

Macie zdjęcie w koszulce Barcy ;)
I po tego hattricka :)

https://zapodaj.net/images/748569825e247.jpg

0

@escarabajo hehe i tak na publicznym byś mi to napisał ;) Nie wierzę :)

1

@escarabajo mi trzeba :) No nie mam takiego zdjęcia :)

0

@LAMC_10 nie mam takiego :)

3

@Karol145 ooo wyzwolony i tolerancyjny Karolek się odezwał.
Żyłam w latach 80 i 90 i nie było takich odchyłów! A niby skąd te nastolatki to biorą? Z parad gejowskich gdzie prowadzają się na łańcuchach przebierańcy!

2

@FanVictoraIbarbo no dokładnie. A dzieci na to patrzą. Nas może to nie ruszy .. ale dzieci będą uważać za normalne ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?