Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu kotletów mam cały talerz :) Starczy dla niego :)
1
@Jakchcesz haha tak wyszło :) Już jest nieład wielki :)
3
@July_6_BcN będzie dołożona jeszcze :) Nie chce żebyście pomyśleli, że taki żarłok ze mnie ;)
1
@VamoSBarca88 @gumaz pisał żebym coś ugotowała no to ugotowałam :)
1
@LAMC_10 no przecież masz moje foto w profilowym ;)
9
@gumaz zapraszam ;)
https://zapodaj.net/images/f27908fc48cf6.jpg
1
@ranger3120 ja o 14 idę ;) Nie lubię w samo południe :)
0
@FanVictoraIbarbo ale ten wątek już jest w gorących ;) Z kawa spadł :) Muszę z @escarabajo potrzymać rozmowę :)
1
@escarabajo haha :) Widzisz widzisz :)
1
@LAMC_10 żebyś zwiał z Rambli? Przecież Wam się podobają szczupłe i zgrabne ;) Mam zbyt dużo kompleksów co do ciała od jakiegoś czasu ale nawet jakbym nie miała to w bieliźnie zobaczyć mnie może tylko mój facet ;)
1
@Gary jest w ogóle jeszcze to forum? :)
0
@escarabajo no nie mam :) Nie robię sobie fot w bieliźnie ;)
0
@RanDiFCB no typowy kawowy :) Z podwójnym dnem :)
Johnny Bravo :)
0
@LAMC_10 widzę widzę :)
2
@LAMC_10 no oczywiście :)
Jeszcze chyba się poopalam :)
Jeszcze brakuje do hattricka :)
0
@VamoSBarca88 nie to snap :)
1
@LAMC_10 odpoczynek :) Muszę iść pobiegać, a tak nic nadzwyczajnego :)
0
@LAMC_10 jeszcze jutro :)
1
@LAMC_10 nie. W koszulce Barcy :)
1
@LAMC_10 gdzie mi do niej :)
2
@LAMC_10 July potwierdziła, że jak prawdziwa ;)
1
@Filipem popisałam się kreatywnością :) Musiałam się stworzyć :)
0
@escarabajo hehe niby tak :) Ale i tak nie wierzę :) Poproszę o dowód i napisanie mi teraz tam :)
1
@LAMC_10 hmm mieli ładniejsze :)
19
Macie zdjęcie w koszulce Barcy ;)
I po tego hattricka :)
https://zapodaj.net/images/748569825e247.jpg
0
@escarabajo hehe i tak na publicznym byś mi to napisał ;) Nie wierzę :)
1
@escarabajo mi trzeba :) No nie mam takiego zdjęcia :)
0
@LAMC_10 nie mam takiego :)
3
@Karol145 ooo wyzwolony i tolerancyjny Karolek się odezwał.
Żyłam w latach 80 i 90 i nie było takich odchyłów! A niby skąd te nastolatki to biorą? Z parad gejowskich gdzie prowadzają się na łańcuchach przebierańcy!
2
@FanVictoraIbarbo no dokładnie. A dzieci na to patrzą. Nas może to nie ruszy .. ale dzieci będą uważać za normalne ..