0

@derus 15 :) Mogę się chwalić ja Real 15 UCL ;)

1

@Bocheno1 również mi miło poznać :)

0

@Nazio_87 no trochę tak :)
Tej innej blondynki mi się twarz bardziej podoba :)

1

@Dari0G razem to już mamy pewnie ;)

1

@July_6_BcN haha :) Ok. Poczekam na Ciebie :)

0

Gwiazda tego sezonu Sanatorium ;)
Prawie wszystkie dziadki na nią lecą :)

https://zapodaj.net/images/7f2f15a87940e.jpg

https://zapodaj.net/images/14e83ea832dad.jpg

Po szyi widać, że twarz pogrubiona :)
Ale figurka na 60+ ekstra :)

1

@Bocheno1 nie :) Ja mam na imię Ilona :)

0

@Nazio_87 noo Cezary to był spoko Pan :) Też mi go szkoda było bardzo :( Te pierwsze sezony były fajniejsze. Tam faktycznie ludzie szli żeby znaleźć drugą połówkę. Teraz mam wrażenie że te dziadki idą się też pokazać i lansować jak młodzi.

1

@Dari0G miłość dorosłych hehe :)

3

Oglądacie ten mecz dżumy z cholerą?
Ja sobie włączę Sanatorium Miłości :D Nie kręcą mnie te drużyny żeby oczy na nie marnować :)

1

@Arkon ja za to lubię więc mi pasowały zimy mroźne i śnieżne :) W ogóle dawniej to każda pora roku miała swój czas. Teraz to tak jak pisałam albo gorąco albo zimno .. nie ma takiej fajnej prawdziwej wiosny :)

1

@Zoker właśnie też to napisałam ;)

3

@Arkon ja w ostatnich latach narzekałam, że nie ma prawdziwej zimy w Polsce, tak mi się marzy śnieg na Boże Narodzenie :) Ale w tym roku trochę zimy było :) I mogłyby być cztery pory roku, a nie dwie: albo gorąco albo zimno ;)

0

No i pięknie kolejny raz posłucham sobie hymnu Italii :) Szkoda, że nie za sprawą Ferrari. Ale jak się nie ma co się lubi to się ...

1

@Encore Aston jeszcze wygra ten mecz :)

3

@dmcteam ooo jeden z najlepszych filmów :)

0

@Eklerek jeszcze chyba nie tym razem ;)

2

@Eklerek następna będzie lepsza :)

0

Ja już deszczu nie chce :) Kimi prowadzi, Leclerc na podium, Sainz w 10 i tak może zostać.

0

Eklerek utrzymaj się teraz przed Verstappenem :)

0

@malicinho no wiadomo ;) Odpowiedziałam pytaniem na pytanie koledze ;)

1

@HarveySpecter moja koleżanka z dzieciństwa bardzo, bardzo ładna też jest z facetem, który jest bardzo przeciętny. Do tego ona zawsze ubrana elegancko, a on zwykła kurtka, dżinsy i zwykła koszulka. Są małżeństwem od wielu lat, mają trójkę dzieci :)

2

@Pedri16Future starcie bezpośrednie :)

1

@Bocheno1 Lilka ;) No imię ładne :) No hej Bochenek ;)

1

Ale brameczka Diabełków :);

7

@Kgorecki2500 paznokcie nie umalowane ;)

1

@gumaz najlepszy trener!
Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia :)

2

@gumaz swoje cycki muszę zabrać .. ale bez tych murzyńskich będzie :)

1

@MateS ze swoimi słabościami na pewno :) A to autko i tak mnie dogoni ale postaram się jak najdalej uciec :)

1

No dobra zapisałam się :) Nie ma odwrotu, trzeba uciekać przed tym samochodzikiem :)

https://zapodaj.net/images/9a9eaa459a15c.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?