0

@Zoker hmm to w żonę nie rzucaj lepiej :)

1

@NeroTFP1 11 punktów więcej byśmy mieli. Wystarczyłoby połowę tych meczów żeby nie musieć walczyć o utrzymanie do ostatniej kolejki!

0

@Zoker rzuca nią w kogoś kogo się nie lubi ;)

3

Pierwszy klient wchodzi i: dziś o meczu nie rozmawiamy :) Takich klientów to ja szanuje :)

0

@NeroTFP1 kiedyś to my strzelaliśmy w doliczonym!

0

@mkord wystarczyło nie mówić, że nigdy nie zagra dla Legii i wtedy kibice Widzewa mieli by wyrąbane na niego ;)

0

@graco14 wiesz normalny człowiek ma wtedy wolne :) więc jeśli gra to przyjdzie :) Jedyne pocieszenie że jutro nie na 8:10 tylko na 9:10 i nie do 17 tylko do 16 :) To zleci :) Dziś byle do przerwy do 13 bo po przerwie to zleci ;)

0

Augustyniak jaki odważny! Zdrajca jeden. Anulowali mu czerwo i kozaczy!


0

@Alvarinho dla bukmacherki świąt nie ma ... Niedziel też :)

0

@agaFCB łącze się bólu. Ja na 8:10 do 17:40! Dobrze, że jutro krócej.

4

@Lionel_Messi10 uszy mi spuchły :( Jego serio ktoś ogląda?

4

@macio_944 ooo już dojrzał :)

6

Flaga wisi, łysy świeci :) Można iść spać!

https://zapodaj.net/images/d623f62b01bcb.jpg

Dobranoc Culers i nie tylko ❤️

1

@Adran360 no dokładnie :) Damy radę :)

0

@FcPortoFan1999 będą narzekać na grę, ba piłkarzy u na wszystko. Jak Widzew ostatnio wygrał to cisza była :) Tylko prawdziwi kibice się odzywali ;)

1

@LAMC_10 jak się teraz przymila ;) A dziękuję :)

0

@krycha2201 na szczęście zostałam fanką Widzewa :)

1

@FcPortoFan1999 i tu się mylisz. Większość moich klientów jest za Widzewem. Finał PP będzie ich tylko interesować z racji że to finał i na kogo grać ;)

1

@LAMC_10 fantazje :) Nie dało się ukrywać :) Jeszcze Barcę bym dała radę ukryć, ale Widzew nie bardzo ;)

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy :) Nam nadzieję że nie spadniemy aczkolwiek na ten spadek czysto sportowo zasługujemy.

1

@LAMC_10 ja bym z chęcią dla nich postrzelala te hat tricki :)

Swoją drogą to jesteś okropny ;)

0

@Eklerek spokojnie nie grozi mi to :) W domu jeszcze dwa od czasu do czasu wypije. Ale jak gdzieś jestem to tylko jedno piwko :)

1

O hattricka mogę strzelić tutaj :)

1

@LAMC_10 nigdy tak nie mieli i nigdy mieć nie będą :) Ale to może byłby dobry sposób żeby mi o tej porażce nie przypominali ;)

1

@FcPortoFan1999 nie chce mi się wstać :) a jak sobie pomyślę, że jutro każdy mi będzie o tym Widzewie gadał to już w ogóle ...

1

@LAMC_10 weź już idź spać, a nie będziesz Ilke denerwował! Wrrrr

1

@Eklerek ooo to nie jestem sama w tym, że pracuje :) Fajnie!
Twoim "ofermom" życzę Mistrza :) aczkolwiek nie wiem czy dacie rade...
Ja coś nie mogę ostatnio piwa pić. Znaczy mało mi potrzeba żebym się gorzej czuła ;)

1

@LAMC_10 do następnego razu :)

5

Tu się wychowałam i zakochałam się
Sobie obiecałam, że nie opuszczę Cię
Chociaż bywa ciężko to moja wiara trwa
Bo moim całym życiem Widzewaska drużyna!



Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię!

0

@Encore ale to nie ja ;) hehe
Nie wiem, nie analizowałam tej bramki. Może jutro ją lukne, może coś było nieprawidłowego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?