1

@LAMC_10 weź już idź spać, a nie będziesz Ilke denerwował! Wrrrr

1

@Eklerek ooo to nie jestem sama w tym, że pracuje :) Fajnie!
Twoim "ofermom" życzę Mistrza :) aczkolwiek nie wiem czy dacie rade...
Ja coś nie mogę ostatnio piwa pić. Znaczy mało mi potrzeba żebym się gorzej czuła ;)

1

@LAMC_10 do następnego razu :)

5

Tu się wychowałam i zakochałam się
Sobie obiecałam, że nie opuszczę Cię
Chociaż bywa ciężko to moja wiara trwa
Bo moim całym życiem Widzewaska drużyna!



Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię!

0

@Encore ale to nie ja ;) hehe
Nie wiem, nie analizowałam tej bramki. Może jutro ją lukne, może coś było nieprawidłowego ;)

1

@Eklerek piwo drugie pije. W sumie i po tym i po tym :)

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy dalej :) Nadal wierzę ale póki co mecz mnie wku... rzyl bardzo .. no w ostatniej akcji stracić gola ...

1

@LAMC_10 a tego skrótu nie znam ;) hehe

0

@LAMC_10 szkoda, że nie w Ekstraklapie :)

0

@Eklerek sen pewnie tak, ale i gorzej się czuć w pracy :)

0

@FcPortoFan1999 powalczymy o awans :)

0

@LAMC_10 hehe odkąd jestem za Widzewem tak uważam. Ale ze ja nie bluznie to używam skrótów :)

6

Kurde jutro muszę o 6:20 wstać do roboty, a ja sobie siedzę i dla smuteczku Namysłowa popijam. Jutro czeka mnie ciężki dzień ... Co innego jakby ten remis był. ..

1

@LAMC_10 no dokładnie :)

2

@LAMC_10 a moja? ;)
Z Widzewem jest taki sam strzał w 10 jak i z Barca :) dwa najlepsze kluby :)

Jak już pisałam będę za nimi nawet w A klasie :) Bo nie ważne w której lidze, ważne że to Widzew :)

1

@Xaviball zdarza się ;) Vukovic zadanie prawie wykonał, prawie Legię utrzymał ;)

0

@LukaszFan ale mamy trzy mecze - 9 punktów. Legia nie gra jakoś super. Z Widzewem bardziej chciała, ale przy golu miała farta po prostu. Oczywiście są blisko utrzymania, ale obecna ekstraklasa pokazuje, że jeden mecz może cię w strefę spadkową zrzucić albo w środkową tabeli. Teraz Widzew wygra, a Legia przegra i będzie znów punkt różnicy!

0

@July_6_BcN no dokładnie :)
Co rusz mi ktoś mówi jak kopie ;)
Może to nie wina jakiś kapci czy suchego powietrza, a jakimiś czarownicami jesteśmy ;)

2

@LAMC_10 przed chwilą co innego pisałeś ;)

1

@LAMC_10 dobrze, że dajesz sprawdzę czy legalny ten gol był ;)

2

@esem91 ale on mnie lubi wkurzać :) Na szczęście, że w pobliżu mnie go nie ma :)

5

Dobrze że chociaż Barca jest blisko Mistrza! Mam nadzieję, że jutro wygramy :)

1

@LukaszFan już się utrzymali? No żebyś się nie zdziwił ...

0

@fart heh nie powiedziałabym ;)

0

@July_6_BcN też tak masz? :) No mamy przerąbane :)

0

@brzucho nawet jak był to nie było bo to Legia ... Widzewa to by varowali ;)

0

I 1-0 dla Legii ;)

0

@LAMC_10 a czemu mnie tak lubicie wkurzać? ;)
Wystarczająco Widzew mnie wkurza :)

1

@FcPortoFan1999 nie :) Niech wygrają chłopy ;)

2

@LAMC_10 tak to wygląda :)
Może Vuko się umówił na remis, że jeszcze obydwie ekipy miały szansę na awans lub spadek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?