Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu ooo super :)
2
@LeszekFCB w ❤️T❤️w❤️o❤️i❤️c❤️h❤️ s❤️n❤️a❤️c❤️h❤️ :)
0
@Kozinho. Zdjęcie butów? ;)
5
@Ptasior ❤️W❤️I❤️D❤️Z❤️E❤️W❤️
0
@BulaKG no wiadomka :)
0
@Chimera mam :) Namysłów i Kasztelan obecnie :)
0
@Hasszz tatara chcesz? Niestety już zjadłam :)
1
@Kozinho. To mu zrobię zdjęcie butów, ale samych :)
0
@Chimera a nie śpi? :( Myślałam, że śpi :)
1
@Kozinho. No jak ładnie zaprosi to czemu nie :)
1
@Chimera nie tylko nie to :)
2
@Kozinho. No fakt darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ;)
7
@Kozinho. Ooo Tatra i tatar - no połączenie całkiem spoko ;)
2
@BulaKG a jakie?
0
@FcPortoFan1999 ooo jeszcze walczą :)
1
@Chimera zjadłam dobrze :) Bardzo lubię tatara :)
2
@Cochise osioł ze Shreka :)
0
@Kozinho. Bułeczkę z tatarem :)
0
No to Areczka małymi krokami odpływa :)
2
Prawda :)
https://zapodaj.net/images/ccf2ecc9a861b.png
0
@LeoMessiiBarcaPepa no napisałam, że pogoda się poprawiła po tym jak dostałam te memy :)
2
@kamyk_23 no bardzo :)
3
@lithotripter a dziękuję, dziękuję. Co prawda trzy zera mniej, ale anonimowo :)
5
No tylko dostałam takie memy i od razu pogoda na Majówkę się poprawiła :)
https://zapodaj.net/images/26c87be3351f8.jpg
https://zapodaj.net/images/ff9987bae92dd.jpg
2
@LAMC_10 tyle ile dam radę :) Ale póki co słaba jestem. Nie miałam motywacji do biegania od początku roku. Teraz ten start może trochę mnie zmotywuje bo opcja przebiegnięcia tylko 4 km przed samochodem to taka bardzo smutna jest ;)
3
@gumaz haha fani ;)
Różnie. Po lesie albo na bieżni na boisku szkolnym :) Dziś pójdę wieczorem więc pewnie na bieżnie pójdę.
5
Trzeba dziś ruszyć swoje cztery litery i trochę pobiegać co by samochodzik za szybko mnie nie dogonił ;)
0
@tomek8756 Pewnie jest wiele, również to Twoje! Ale lubię też "Carpe diem" i „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" ..
A jak mnie cię wkurzy to:
"Rzuć wszystko, jedź w Bieszczady" nawet mam taki magnes na lodówce :)
No i Desiderata!
1
Wracając jeszcze do Widzewa to ten Ede powinien dostać czerwo za zatrzymanie w sytuacji sam na sam. Barca w meczach z Atletico od razu czerwone kartki dostawała ...
7
My zrobiliśmy swoje :)
Teraz pora na Lecha! A jutro remis Arki z Piastem!