1

Frytki prosto z pieca koło mnie szły :) Otwiera się kolejna Żabka :)

0

@Arden może dla chorych na raka to nie jest problem bo mają większe, ale dla zdrowej kobiety nie dziwi mnie, że jest. Ja bym nie ogoliła się na łyso ...

1

@BojanKriKicz ja to nawet nie wiem o co tam chodzi hehe

3

@mordini123 obok De Niro najlepszy :)

2

Jutro chyba Barcy nie obejrzę, znaczy dokładnie dziś, ale w niedzielę będę musiała męczyć moje oczy na Widzewie ... :/

2

@macio_944 gorzej bo duża część z nich myśli podobnie ...

1

@Eklerek nie :) Stanie na stojąco :)

2

@Eklerek hehe spoko ;) fajnie to brzmi :)

1

@MirusAmisz cieszy, a w kontekście meczu z rzeźnikami tym bardziej :)

3

@Encore mądra żona :)

7

Widzę, że Realek punkty stracił :)
Super :)

1

@Eklerek a jak się stoi na siedząco?

0

@clyde bo jest zdecydowanie lepsza :) Mi w sumie to nic zero nie smakuje. Wiesz to kwestia ile tej koli wypijasz. Bo jak puszka raz na jakiś czas to myślę, że nie ma powodu żeby ją tak rzucać i wybierać zero. Tam też jest dużo niezdrowego.

0

@clyde wszystkie zamienniki są tak samo zdrowe jak cukier ..
Ja kiedyś z dnia na dzień całkowicie odstawiłam cukier. Przestałam słodzić kawę i herbatę, a wyszło mi że około 12 łyżeczek cukru dziennie spisywałam. Przestałam również w tym czasie jeść słodycze. Pierwszy dzień było ok, drugiego bolała mnie głowa i trzęsły mi się ręce. Nie wiedziałam, że mogę mieć taką reakcję na odstawienie cukru.
Następne dni były już spoko :) I miałam mnóstwo energii.
Teraz żre słodycze, ale nie słodzę nic. To mi zostało :)

2

Tak na dobranoc Pan Edzio :)



Cała prawda ;)

0

@ElKamil miejmy nadzieję, że nie zostawią tak tego!

A nasi mimo wszystko wygrają!

0

@Kazragore no Tebas powiedział, że Barca nie wygra wszystkich meczów do końca! I działają już :)

0

@Lisek na to wychodzi :)

11



No nie widzicie spalonego? ;)


Ja też nie widzę hehe

3

Gdzie tam był spalony? Bo ja nie widziałam ..

2

Takiego gola zabrać i takie podanie ...

Czyli nadal Pedri się skończył i Ferran się skończył heh ;)

7

68 minut jedna połowa :)

Oby tylko z tym kibicem było wszystko dobrze.

4

Brawo Elche! Ważny krok w utrzymaniu :)

0

@July_6_BcN ja wręcz przeciwnie ;) Miałam dość bogaty weekend. Teraz odpoczywam przed następnym tygodniem!
Choć dziś w pracy miałam stresująca sytuację heh

0

@July_6_BcN a mi odpoczynek dobrze zrobił. Wczoraj mnie Widzew wku .. rzyl, a dziś w pracy każdy musiał o tym meczu gadać .. Miałam napisać karteczkę: ani słowa o Widzewie ...

0

@Vegeta88 nie wierzę, że LM wygrają :)

2

Ojej przegrało Atletico? Ojej jak mi (nie)przykro :) Czyli tylko na nas się skubance ustawili .. i bez żadnego trofeum :) Pięknie!

0

@LAMC_10 hmm co? :)

0

@FcPortoFan1999 myślisz, że się nas wystraszy?? Heh

4

To jest tak smutne, że aż nie da się tego opisać ... :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?