Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Frytki prosto z pieca koło mnie szły :) Otwiera się kolejna Żabka :)
0
@Arden może dla chorych na raka to nie jest problem bo mają większe, ale dla zdrowej kobiety nie dziwi mnie, że jest. Ja bym nie ogoliła się na łyso ...
1
@BojanKriKicz ja to nawet nie wiem o co tam chodzi hehe
3
@mordini123 obok De Niro najlepszy :)
2
Jutro chyba Barcy nie obejrzę, znaczy dokładnie dziś, ale w niedzielę będę musiała męczyć moje oczy na Widzewie ... :/
2
@macio_944 gorzej bo duża część z nich myśli podobnie ...
1
@Eklerek nie :) Stanie na stojąco :)
2
@Eklerek hehe spoko ;) fajnie to brzmi :)
1
@MirusAmisz cieszy, a w kontekście meczu z rzeźnikami tym bardziej :)
3
@Encore mądra żona :)
7
Widzę, że Realek punkty stracił :)
Super :)
1
@Eklerek a jak się stoi na siedząco?
0
@clyde bo jest zdecydowanie lepsza :) Mi w sumie to nic zero nie smakuje. Wiesz to kwestia ile tej koli wypijasz. Bo jak puszka raz na jakiś czas to myślę, że nie ma powodu żeby ją tak rzucać i wybierać zero. Tam też jest dużo niezdrowego.
0
@clyde wszystkie zamienniki są tak samo zdrowe jak cukier ..
Ja kiedyś z dnia na dzień całkowicie odstawiłam cukier. Przestałam słodzić kawę i herbatę, a wyszło mi że około 12 łyżeczek cukru dziennie spisywałam. Przestałam również w tym czasie jeść słodycze. Pierwszy dzień było ok, drugiego bolała mnie głowa i trzęsły mi się ręce. Nie wiedziałam, że mogę mieć taką reakcję na odstawienie cukru.
Następne dni były już spoko :) I miałam mnóstwo energii.
Teraz żre słodycze, ale nie słodzę nic. To mi zostało :)
2
Tak na dobranoc Pan Edzio :)
Cała prawda ;)
0
@ElKamil miejmy nadzieję, że nie zostawią tak tego!
A nasi mimo wszystko wygrają!
0
@Kazragore no Tebas powiedział, że Barca nie wygra wszystkich meczów do końca! I działają już :)
0
@Lisek na to wychodzi :)
11
No nie widzicie spalonego? ;)
Ja też nie widzę hehe
3
Gdzie tam był spalony? Bo ja nie widziałam ..
2
Takiego gola zabrać i takie podanie ...
Czyli nadal Pedri się skończył i Ferran się skończył heh ;)
7
68 minut jedna połowa :)
Oby tylko z tym kibicem było wszystko dobrze.
4
Brawo Elche! Ważny krok w utrzymaniu :)
0
@July_6_BcN ja wręcz przeciwnie ;) Miałam dość bogaty weekend. Teraz odpoczywam przed następnym tygodniem!
Choć dziś w pracy miałam stresująca sytuację heh
0
@July_6_BcN a mi odpoczynek dobrze zrobił. Wczoraj mnie Widzew wku .. rzyl, a dziś w pracy każdy musiał o tym meczu gadać .. Miałam napisać karteczkę: ani słowa o Widzewie ...
0
@Vegeta88 nie wierzę, że LM wygrają :)
2
Ojej przegrało Atletico? Ojej jak mi (nie)przykro :) Czyli tylko na nas się skubance ustawili .. i bez żadnego trofeum :) Pięknie!
0
@LAMC_10 hmm co? :)
0
@FcPortoFan1999 myślisz, że się nas wystraszy?? Heh
4
To jest tak smutne, że aż nie da się tego opisać ... :(