6

Właśnie skończyłam oglądać serial "Ołowiane dzieci". Muszę przyznać, że dobry serial i dobrze przedstawiona tamtejsza rzeczywistość

2

Mamy trudniejszy terminarz do El Clasico. Może być ciężko zapewnić sobie Majstra przed tym meczem. Ale fajnie by było gdybyśmy sobie zapewnili meczem z Realem ;)
Może oni jeszcze stracą punkty do El Clasico :)

0

Teraz Cracovia szybciutko :)

0

@gumaz życzę Cracovii aby spadła :)

1

@Luciano99 aha fajnie ;)
Dlatego się zdziwiłam, bo wczoraj było względnie spokojnie i o dziwo z obu stron ..

0

@FcPortoFan1999 przyjaźni kibicowska, a mecz na boisku to czasem całkiem inna sprawa ;)

0

Dziś trzymam kciuki za Cracovię ;)
Dla dobra Widzewa tylko i wyłącznie.

0

@Luciano99 a z tym brakiem szacunku to o co chodzi?

0

@July_6_BcN a to na co masz alergie? Współczuję :(

Też przez wiele lat bezboleśnie przechodziłam. Były czasy gdy nic mnie nie bolało i nawet ciężko było mi rozpoznać nadejście tych dni ;) Teraz nadejście ciężkich dni ból głowy mi zwiastuje .. Ale te dni mam krótko bo tylko cztery ;)

0

@July_6_BcN ja ogólnie do innych łagodnie, ale w ostatnim czasie głowa mi strasznie pęka przed, w trakcie lub dzień po ... Ale to tak mnie boli, że potrafię dwie tabletki brać ...

1

Brawo Michał Materla :)

1

@Eklerek Tyy tylko nie stara ;) hehe. No trudno :) Ja z takich seriali to Ostry Dyżur :D

1

@Eklerek nie lubię :)

0

Oglądacie to śmieszne MMA? Serio jeszcze Materla walczyć będzie? :D

1

@July_6_BcN dlatego ja się z jednej strony cieszę, że nie jestem już taka młoda, żeby użerać się z obecnymi młodymi ludźmi, bo chyba miałabym problem ze znalezieniem sobie miejsca w tym świecie.
A tak tylko obserwuje tych "dziwnych" ludzi :)

0

@July_6_BcN a to to prawda niestety, zwłaszcza wśród młodych ludzi teraz. Bo starsi są jakoś ukształtowani już ..

0

@July_6_BcN no to nie tak źle :) Teraz dużo takich cudaków .. A potem się dziwimy, że jest tyle samobójstw jak po świecie chodzą takie ... ;)

0

@July_6_BcN no co Ty, nie żartuje że takie egzemplarze się Tobą interesują :D

1

@macio_944 no panowie bierzcie przykład z tej/tego :)

1

@Ignareks i dla Was też :) Mimo, że się nie lubimy to w Eklapie powinny być takie drużyny jak Widzew, ŁKS, Wisła czy Śląsk :)

1

@Vegeta88 no rzadki obrazek w tym sezonie. Zbyt rzadki ;)

2

@Ignareks nie oglądam Waszych meczów tylko suchy wynik. Z tego co widzę to gracie w kratkę, ale jak dostaniecie się do baraży to wszystko możliwe :) Wolałabym żebyśmy się spotkali w Ekstraklasie :) Wróciłyby najlepsze Derby w Polsce :)
Co do Widzewa to jest światełko w tunelu po dzisiejszym meczu ale takie delikatne. Nie jaram się za bardzo bo daleka droga do utrzymania, ale dziś rywale zagrali dla nas.

4

Kto wygrał mecz? :) Uwielbiam tych naszych Hiszpanów :) Choć mogliby troszkę lepiej grać :)


1

Brawo Górnik :)

0

@Chimera nie ma opcji :D Nie będę Legii pomagać, wystarczy że sędziowie często to robią ;)

0

@Chimera już wyłączam :D

0

@Nazio_87 jak słuszny to trudno ... Szkoda tylko, że zdrajca wykorzystał go

0

Włączyłam akurat na karnego zdrajcy ...

0

Tutaj też widzę mecz na najwyższym poziomie ;)

https://zapodaj.net/images/730355411e6c0.jpg

2

@FcPortoFan1999 niby takie życie, ale ciężko ogarnąć jak umiera jeszcze młoda osoba i to w sumie nie z powodu choroby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?