Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Właśnie skończyłam oglądać serial "Ołowiane dzieci". Muszę przyznać, że dobry serial i dobrze przedstawiona tamtejsza rzeczywistość
2
Mamy trudniejszy terminarz do El Clasico. Może być ciężko zapewnić sobie Majstra przed tym meczem. Ale fajnie by było gdybyśmy sobie zapewnili meczem z Realem ;)
Może oni jeszcze stracą punkty do El Clasico :)
0
Teraz Cracovia szybciutko :)
0
@gumaz życzę Cracovii aby spadła :)
1
@Luciano99 aha fajnie ;)
Dlatego się zdziwiłam, bo wczoraj było względnie spokojnie i o dziwo z obu stron ..
0
@FcPortoFan1999 przyjaźni kibicowska, a mecz na boisku to czasem całkiem inna sprawa ;)
0
Dziś trzymam kciuki za Cracovię ;)
Dla dobra Widzewa tylko i wyłącznie.
0
@Luciano99 a z tym brakiem szacunku to o co chodzi?
0
@July_6_BcN a to na co masz alergie? Współczuję :(
Też przez wiele lat bezboleśnie przechodziłam. Były czasy gdy nic mnie nie bolało i nawet ciężko było mi rozpoznać nadejście tych dni ;) Teraz nadejście ciężkich dni ból głowy mi zwiastuje .. Ale te dni mam krótko bo tylko cztery ;)
0
@July_6_BcN ja ogólnie do innych łagodnie, ale w ostatnim czasie głowa mi strasznie pęka przed, w trakcie lub dzień po ... Ale to tak mnie boli, że potrafię dwie tabletki brać ...
1
Brawo Michał Materla :)
1
@Eklerek Tyy tylko nie stara ;) hehe. No trudno :) Ja z takich seriali to Ostry Dyżur :D
1
@Eklerek nie lubię :)
0
Oglądacie to śmieszne MMA? Serio jeszcze Materla walczyć będzie? :D
1
@July_6_BcN dlatego ja się z jednej strony cieszę, że nie jestem już taka młoda, żeby użerać się z obecnymi młodymi ludźmi, bo chyba miałabym problem ze znalezieniem sobie miejsca w tym świecie.
A tak tylko obserwuje tych "dziwnych" ludzi :)
0
@July_6_BcN a to to prawda niestety, zwłaszcza wśród młodych ludzi teraz. Bo starsi są jakoś ukształtowani już ..
0
@July_6_BcN no to nie tak źle :) Teraz dużo takich cudaków .. A potem się dziwimy, że jest tyle samobójstw jak po świecie chodzą takie ... ;)
0
@July_6_BcN no co Ty, nie żartuje że takie egzemplarze się Tobą interesują :D
1
@macio_944 no panowie bierzcie przykład z tej/tego :)
1
@Ignareks i dla Was też :) Mimo, że się nie lubimy to w Eklapie powinny być takie drużyny jak Widzew, ŁKS, Wisła czy Śląsk :)
1
@Vegeta88 no rzadki obrazek w tym sezonie. Zbyt rzadki ;)
2
@Ignareks nie oglądam Waszych meczów tylko suchy wynik. Z tego co widzę to gracie w kratkę, ale jak dostaniecie się do baraży to wszystko możliwe :) Wolałabym żebyśmy się spotkali w Ekstraklasie :) Wróciłyby najlepsze Derby w Polsce :)
Co do Widzewa to jest światełko w tunelu po dzisiejszym meczu ale takie delikatne. Nie jaram się za bardzo bo daleka droga do utrzymania, ale dziś rywale zagrali dla nas.
4
Kto wygrał mecz? :) Uwielbiam tych naszych Hiszpanów :) Choć mogliby troszkę lepiej grać :)
1
Brawo Górnik :)
0
@Chimera nie ma opcji :D Nie będę Legii pomagać, wystarczy że sędziowie często to robią ;)
0
@Chimera już wyłączam :D
0
@Nazio_87 jak słuszny to trudno ... Szkoda tylko, że zdrajca wykorzystał go
0
Włączyłam akurat na karnego zdrajcy ...
0
Tutaj też widzę mecz na najwyższym poziomie ;)
https://zapodaj.net/images/730355411e6c0.jpg
2
@FcPortoFan1999 niby takie życie, ale ciężko ogarnąć jak umiera jeszcze młoda osoba i to w sumie nie z powodu choroby