2

@Kessie w ogóle mi się to połączenie nie podoba :)

1

@Luciano99 mnie też ...

1

Powinno być ze 3-0 ale najważniejsze są trzy punkty!
Boże jak ja się rozdarłam po tym golu! :)
Walczysz Widzew ❤️

7

To jest niewiarygodne po prostu ... Jakieś fatum nad tym Widzewem jest ...

1

Jak teraz nie wygra ten Widzew to w dupie z nimi ....

1

@Kinginiesta ale ja nie mówię, że były dobre. Ale nie zagrane prosto w ręce bramkarza. A komentator akurat przy tym dośrodkowaniu to powiedział :)

0

@Szklaner hehe nie wiem ;)

1

Taki chudziutki ten mój Franek❤️
https://zapodaj.net/images/e524afc9ef5b9.jpg

Co komentatorzy to mnie rozbrajają. "Kolejny źle wykonany stały fragment przez Widzew prosto w ręce bramkarza" po czym bramkarz musiał przebiec kilka metrów by piłkę złapać :) Pominę już to, że zawsze są przeciwko Widzewowi ;)

1

Piękny wynik na SB ❤️

5

Niedługa minuta penalty w Madrycie :)

4

@gumaz ciężkie pytanie :) Ale chyba ogólnie, że jestem i że mam jeszcze swoich najbliższych :)

0

@JimMorrisonFCB jakby mnie odpicowali to może i bym się ostatecznie nadała ;) hehe
Ale ja to wstydzioch jestem ..

1

@July_6_BcN mądra dziewczynka hehe :)

0

@Kazragore Już prędzej ;)

0

@JimMorrisonFCB nie :)
Nie zaprosili mnie do reklamowania koszulek :(

1

@July_6_BcN to jak jest moda na bujne to masz luzik :)

0

@MesQueUnClub_87 no nie :) W sumie jak to powiedzą feministki: moje ciało, moja sprawa :)

5

Czwarta koszulka na ten sezon :)
Trzeba przyznać, że kasę na kibicach robić potrafią :)



Ale koszulka bardzo ładna :)

0

@July_6_BcN to musisz mieć ładne swoje ;) Zazdroszczę :)

1

@MesQueUnClub_87 w zasadzie można to tak porównywać, aczkolwiek brwi mi raczej każdy, wąsy nie ;)


0

@gumaz matko :( Taki młody jeszcze ...

0

@ZuczekFCB1899 mnie cały blok po tym golu usłyszał, a podłoga się zatrzęsła :) Chyba ten gol dał mi jak do tej pory największą radość, a były manity z Realem czy remontady z PSG :) To jednak ten gol Iniesty to było coś najwspanialszego dla mnie w moim kibicowaniu FCB.

Do największej rozpaczy też mnie mecz z Chelsea doprowadził, a dokładniej bramka Fernando Torresa na 2-2 ;)

0

@FCBMati10 no jednego z którym i tak musimy walczyć praktycznie do samego końca więc tak na błędy sobie pozwalać nie można. Co innego takie PSG w swojej lidze czy często BM w Bundeslidze.

2



Ta kompilacja do tej piosenki zawsze przyprawia mnie o dreszcze i poprawia humor :) Zawsze!
I ten gol Iniesty z Chelsea! Coś najpiękniejszego!

0

Co jest według Was cięższe do zdobycia? Liga czy Liga Mistrzów?
Dla mnie zdecydowanie Liga, pewnie będę tutaj kontrowersyjna, ale w lidze trzeba walczyć w 38 kolejkach. Jak masz rywala, który depcze ci po piętach to nie możesz sobie pozwalać na błędy... LM to często dyspozycja dnia, jakieś błędy, których akurat my za dużo popełniamy dlatego odpadamy. Kurcze jak tak pomyślę o Barcy Guardioli i Lucho gdzie wygrywaliśmy wszystko .. to były czasy piękne ❤️
Zeszły sezon był prawie idealny. Aż szkoda tej LM.

0

@gumaz kiedyś lubiłam takie filmy, teraz jakoś mniej :)

1

@gumaz "Siła spokoju", "Drugie oblicze" i "Syn Szawła" :) A Ty?

8

Najgorsze jest to, że do czerwonej kartki graliśmy dobrze, strzeliliśmy gola (niestety z minimalnego spalonego) kolejny był kwestią czasu, Atletico nie potrafiło nam zagrozić. Po czerwonej kartce też graliśmy dobrze, mieliśmy przewagę, człowiek mógł się zastanawiać, która drużyna ma przewagę jednego zawodnika, a potem jedno wyjście Atletico i ... bramka! A z naszej gry, przewagi nic nie wynikło! Nawet jedna bramka!

Swoją drogą przestaje mi się podobać piłka nożna, zaczynam mieć tego dość jak w prawie każdym meczu są jakieś wałki! Jak nie Widzewa to Barcy!

0

@DonAndrzejos
https://zapodaj.net/images/88f2070e1e268.jpg
Faktycznie zaorali nas. Przypomnijmy, że to Atletico grało w przewadze!

A tutaj mecz sobotni gdzie my graliśmy w przewadze!
https://zapodaj.net/images/9a7a272b9323d.jpg

1

@esem91 no dokładnie :) A w przypadku Barcy nie tylko trofea czy wyniki się liczą :) Liczy się jeszcze ta ich magia, ta piękna gra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?