Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz ooo właśnie dziś będę sobie robiła ;)
1
@macio_944 aaa o to chodzi ;) Nie interesuje się Chelsea więc nie wiem ile ma zawodników :) Muszę ich sprzedać :)
0
@macio_944 czemu? ;) .....
Ja z Chelsea nie mam nic wspólnego ;)
0
@Laminedependencia nie. Ja dobrej pory tylko Top Eleven - podoba mi się. I teraz tu weszłam. Ale boje się, że mnie wciągnie ;)
0
Wyczailam, że na Netflixie jest Football Menager i stwierdziłam, że lukne co to ;) Wzięłam sobie Widzew Łódź. Powtórzyłam zawodników i teraz mam ponad 40 w składzie, bo nie wiedziałam, że skład już mam ;) Chyba muszę poczytać. Do tej pory jedyną grą w jaką gram to jest Top Eleven :)
1
@Bilon87 Jan Paweł II pewnie czuwa nad Wami :)
0
@ZuczekFCB1899 to koszulka może trochę jej dodaje uroku! Bo laleczka Chucky za ładna nie jest ;)
1
@Bilon87 ooo to tym bardziej pamiętna dla Ciebie data :) Z jednej strony smutna, z drugiej nie. Gratuluję :)
1
@Bilon87 ale to zleciało. A pamiętam jakby było wczoraj!
1
@Vegeta88 wiem, ale pracę trzeba docenić :)
1
@Adran360 no jest jest. Niestety ;) Ta piłka nas wykańcza ;)
15
Takie piękne misie jedna Pani z FB robi na szydełku i sprzedaje :)
https://zapodaj.net/images/6c70fd50dfb47.jpg
1
@Ilka najlepsze, że Kac Polska jeszcze nie minie, a już mogę mieć Kac Widzew, a potem Kac Barca ;)
1
@kubix05 nie tylko Ty ... mnie też trzyma.
Oby tylko do Mundialu nam przeszło ;)
1
@GeneralXavi ja dziś w żadne wiadomości nie wierzę :)
2
@JimMorrisonFCB niestety wynik wszystko zepsuł :(
7
Ale dzisiaj był ciężki dzień. Kac po meczu Polaków, cały dzień bolała mnie głowa, a do tego każdy klient miał ochotę rozmawiać o meczu ... I co pozytywne to, że wszystkim się gra biało - czerwonych podobała :)
2
@JimMorrisonFCB zgadzam się. Co prawda są filmy na których się płacze. Ale mecz to mecz. Było kilka w moim życiu łzawych meczów.
4
"Francuz Arsene Wenger od kilku lat prowadzi kampanię w celu zmiany przepisu o spalonym. Były wybitny trener, który obecnie odpowiada w FIFA za globalny rozwój piłki nożnej, chce "przesunąć" linię spalonego w taki sposób, aby wielkość nosa czy rozmiar buta napastnika nie mogły mieć żadnego wpływu na to, czy zostanie on uznany za spalonego. Według pomysłu Wengera napastnik musiałby być całym ciałem przed obrońcą, aby mógł być uznany za będącego na pozycji spalonej i ewentualnie za spalonego. Oczywiście pod uwagę nie byłaby brana pozycja rąk/ramion, którymi nie można grać rozmyślnie".
Spalony i jego brak według Wengera!
https://zapodaj.net/images/784b873258b42.jpg
Od 4 kwietnia "nowy spalony" będzie testowany w lidze kanadyjskiej.
"W kanadyjskiej Premier League nie ma systemu VAR, więc nie będzie sędziów wideo, którzy mogliby pomagać naprawiać błędy swoich kolegów z boiska, na przykład w ocenie spalonego. Zamiast VAR testowany będzie Football Video Support (FVS). To system prostszy i tańszy niż VAR. Polega na tym, że trener każdej z drużyny ma dwa challenge, czyli może dwa razy zgłosić sędziemu technicznemu wniosek o weryfikację decyzji sędziowskiej dotyczącej gola, rzutu karnego, bezpośredniej czerwonej kartki lub identyfikacji zawodnika ukaranego kara indywidualną. Jeżeli sędzia główny przyzna rację trenerowi i zmieni swoją pierwotną decyzję, drużyna zachowuje challenge na później. Jeżeli sędzia uzna wniosek za niesłuszny, jeden challenge przepada".
Ciekawa jestem jak to się sprawdzi. Wreszcie nie będzie nas irytował minimalny spalony czy za długa stopa Lewego ;)
0
@Krzysztof1987 bez kontrowersji? A kartka dla Piątka? Brak kartki dla tego Gyokeresa czy jak mu tam za zdjęcie koszulki po strzeleniu gola. Za symulowanie to i bramkarzowi Szwedów się kartka należała!
3
Ściągnięte z Facebooka
https://zapodaj.net/images/a5ac2d8349f0d.jpg
;)
0
@agaFCB no wrzuciłam, bo zapomniałam, że to dane jest widać osoby wrzucajacej heh ;)
Ale i tak, że tak wykrywa i pokazuje to szok!
0
@JimMorrisonFCB a dziękuję :)
1
@Bykunn w Putce na Warszawskiej :) dobre tylko bardzo słodkie ;)
11
Na osłodę :)
Tak, wiem, miałam nie jeść, ale dziś musiałam :) Rogalik wygrał ze mną ;)
No trudno najwyżej będę gruba ;)
https://zapodaj.net/images/812d87f8ada67.jpg
1
@michaleu nie. Mnie nie ;) Przez Polskę to mnie ❤️ boli
1
@Eklerek ja to tylko jedno piwko wypiłam ;) Niestety od czego innego mnie głowa boli.
0
@Eklerek dzieci nie muszą zawsze jechać ;)
Ja np. zazdroszczę tym co mogą sobie pozwolić latać za Reprezentacją. Klubem w sumie też. Bo ja jakbym miała kupę hajsu i dużo czasu wolnego to byłabym na każdym meczu Widzewa i Barcy. Ale cóż człowiek musi pracować ;)
3
@Eklerek słaba z niej Polka jak na mecz nie pojechała, mając tak łatwy dostęp do meczów ..
2
Ale mnie dziś głowa napierdziela, a tu jeszcze 5 godzin! :(