1

@Pawlak1992 nic z tych rzeczy :)
W zakładach bukmacherskich pracuje :)

0

@Pawlak1992 hehe dobra myśl ;)
Ja akurat nie jestem barmanką :)

2

@July_6_BcN u mnie też bez premii, aż o dziwo. .. ale chociaż napiwki zostawiają ...

0

@Krzysztof1987 nie wiem. On generalnie zawsze broni sędziów, w końcu należy do tego środowiska ... Tym razem nie zostawił na nim suchej nitki.

Oczywiście przy bramkach bezpośrednio udziału nie miał. Ale było wiele jego decyzji na korzyść gospodarzy.

0

@MesQueUnClub_87 ale wrzucasz wszystkich do jednego wora.
O ile pierwszy ruch raczej należy do faceta ( choć w moim przypadku zdarzyło się, że napisałam pierwsza) to później już tak nie jest ;) Jeśli faktycznie się chce kogoś poznać oczywiście. Mnie zawsze interesuje czym facet się interesuje i czy mamy wspólne tematy :) i często bywało tak, że dalej to ja więcej pytałam i byłam ciekawa. Oczywiście druga strona też musi być zainteresowana tym co ja lubię, bo jeśli go to nie interesuje to wiadomo do jakiego typu się zalicza ;)

1

@malypuzon no tinder te faktycznie wiarygodny portal co do badań. Przecież większość ludzi tam to tylko na bzykanie chce się umawiac. I z jednej i z drugiej strony ;) W sumie na Badoo juz podobnie.

0

@bartekvisca dołączył do naszej listy sędziów lubianych :)

1

@Kozinho. I ćpun do tego ;)

0

@Krzysztof1987 podobno przy golu na 2-1 dla Szwedów był spalony. Tak Rostowski twierdzi

2

@escarabajo mam nadzieję, że Szwedzi tak samo podejdą do grupy ba Mundialu jak w eliminacjach i zajmą zaszczytne ostanie miejsce :) Tego im życzę z całego ❤️

0

Z wyglądu taki nawet sympatyczny ten Slavko ;) Ale, że taką mendą dla nas będzie to nie myślałam! Drugi Howard Webb ...

https://zapodaj.net/images/b0eb35e7d2527.jpg

1

@kubix05 jak nasz insta to wejdź na ten profil i zobacz jak to wygląda w Maladze :) _soycofrade

1

@michal26 ja miałam taką sztuczną kupę i za młodu miałam ubaw jak gdzieś podkładałam i ludzie omijali. Szkoda, że jej nie oszukałam, bo bym teraz podłożyła przed punktem :)

2

@mrboom ooo to coś z tego będzie ;)

3

@FCB_dimiC romantyczna kolacja? :)

0

@lajcior dlaczego minimum? Nie ma nic pomiędzy 10, a 1? :)

1

@Danny Gaucho pewnie tak. Ale wątek jest o facetach :)

3

@Batys za duże wymagania macie :)

2

@JimMorrisonFCB Turków też lubię w piłkę. Kiedyś jeszcze z Chorwatami sympatyzowałam. Ale to bardzo dawno temu ... Jak Davor Suker grał :)

2

@Safrani nie, nie zgodzę się :)

3

@Safrani Hiszpania z Portugalią mi się tak gryzą ;)
Jak wszyscy byli kiedyś za Brazylią to ja na przekór wybrałam Argentynę:) i to był dobry wybór, bo jak się okazało później z najlepszym zawodnikiem w historii :)

0

@SeWo77 no dokładnie. W Reprezentacji też jest najlepszy.
Wczoraj nie był widoczny, ale absorbował Szwedów przez co inni mogli pograć!

0

@Chimera nie zawsze się trafia, jak i nie zawsze wygrywa ;)

0

@Frimpong nooo właśnie, o nich zapomniałam ;)

1

Wykruszyły mi się drużyny do sympatyzowanie na Mundialu... Będzie tylko Hiszpania i Argentyna!

1

@Tigermaus długo w kadrze jeszcze nie będziemy mieli takiego zawodnika. Można go nie lubić ale docenić trzeba ... Ale u nas tak jest często, że doceniamy dopiero po fakcie. W innych krajach najlepsi zawodnicy są ubóstwiani, a u nas po Lewandowskim jest jazda jak nie powiem po czym ...

1

@Kgorecki2500 albo trochę odpocząć od sędziowania!

1

@Bykunn w kontekście Szwedów i kartek jak najbardziej mógł zmienić na przyszłość ;)

A przepis tragiczny. Chyba jeden z najgłupszych w piłce.

1

@Kgorecki2500 no nie wiem. Może już nie karają za zdjęcie koszulki? Bo swoją drogą to jest bardzo głupi przepis.

4

Dzień dobry, znaczy nie będzie taki dobry jak miał być .. :(
Kac pomeczowy trwa!

A teraz czytam komentarze i właśnie też mnie jeszcze to zastanowiło.. ten cały Gyokeres po zdobyciu gola zdjął koszulkę, a kartki żółtej za to nie dostał .. Zmienilo się coś w tej kwestii czy sędzia znów odwalił maniane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?