1

@michaleu normalnie to idzie zbankrutować ja on tak często wydaje. A co gorsza gdzie te książki układać ;) Trzeba chyba z biblioteką się zaprzyjaźnić.

Może na wakacje zacznę jego serie czytać :) Lato - jesień to będzie dobra pora :)

1

@JimMorrisonFCB 26 cm różnicy :) 10 cm buty założyła i już różnica zniwelowana ;)
Do mnie ostatnio zagadywał gościu co ma 194 cm. - 38 różnicy ..


0

@JimMorrisonFCB to trochę niższy pewnie wtedy byłeś ;)

1

@JimMorrisonFCB looo to wysoki jesteś :) Fajnie razem wyglądaliście :D

0

@michaleu Cobena coś tam czytałam. Za Mroza chciałam się wziąć, ale nie wiem jak go ugryźć i od czego zacząć. Tak samo mam z Bondą :)

1

@DragonxNF mogę oznaczać, ale ja bardziej piszę o tym co czytam w danej chwili ;)

3

@JimMorrisonFCB to taki kurdupel jak ja :) a Ty ile masz wzrostu?

Mi to kiedyś się tylko i wyłącznie wysocy faceci podobali, dopóki nie zaczęłam się spotkać z takim co był około 10 cm wyższy ode mnie - wzrostu Messiego. Wreszcie nie musiałam głowy do góry zadzierać ;)

3

@JimMorrisonFCB 156 cm :) Kiedyś miałam kompleks z tego powodu, ale teraz widzę dużo plusów tego wzrostu :)

1

@JimMorrisonFCB też tak myślę ;)

3

@Kessie hahaha też masz ripostę ;) PP

1

@FCB_dimiC nie znacie tej odpowiedzi? ;)

39

@Kessie mała to jest Twoja pa.. ła, a ja jestem niska ;)
@JimMorrisonFCB taka ;)

0

@Pawlak1992 na takie sformułowanie mam jedną odpowiedź ;)
Ale mi to nie przeszkadza no bo jestem mała ;)

1

@kamyk_23 nie czytałam. Ale przeczytałam teraz trochę o jego twórczości i chętnie się z nią zapoznam :) W następnej kolejności :) Dzięki.

1

@michaleu przeczytałam trzy strony i już mi się podoba :)
Ona też trochę psychologiczne ma te książki.
To jaki polecisz? Taki co największe wrażenie na Tobie zrobił?

0

@kocuur tylko i wyłącznie moja :) Tak samo jak przychodzę w koszulce Widzewa czy Barcy :)

4

"Porzucone dziecko" skończyłam czytać. Bardzo fajna książka. Czekam na ciąg dalszy.
Teraz zaczynam to:
https://zapodaj.net/images/94203117e913a.jpg

Chyba wszystkie jej książki z tej serii już przeczytałam. Lubię, bo to takie lekki thrillerko - kryminałki :)

0

@Misiusessi wcześnie zaczęła ;) Jeden facet już tyle lat. Może ma ochotę coś nowego spróbować i dlatego zerka na Ciebie? ;)

0

@Misiusessi ja też mam taką sytuację. Znaczy podobną. Z jednym facetem co się mijamy, widzimy to oboje patrzymy sobie w oczy, żadne nie spuszcza wzroku. Teraz on mieszka na tym samym osiedlu co ja więc w sklepie widuje go dość często. Ostatnio przy takiej sytuacji to chyba nawet część powiedział aczkolwiek nie jestem pewna, bo to było bardzo ciche ... A obok jego ... żona i syn :)
Przez to patrzenie sobie w oczy może facetowi wydaje się, że się znamy :)

1

@LeoMessiiBarcaPepa wszystkie rytuały z pierwszego meczu odprawione :) Będzie dobrze :)

5

@MesQueUnClub_87 Italia, Turcja, Polska i .. nasi sąsiedzi ;)

3

@gumaz dziś praca :) Oczywiście w koszulce Polski :)
Działka dopiero w kwietniu pewnie ;)

5

Być może już dziś będziemy to śpiewać: Już za cztery lata, już za cztery lata Polska będzie Mistrzem Świata ;)

Ale ja tam wierzę w awans! 2-1 dla Polski :) Bramki bez różnicy - mogą być i samobóje Szwedów ;)

1

@LAMC_10 cudowny mówisz? ;) No to może przymkne oczy na tą troszkę ciemniejszą karnację ;)

2

@BojanKriKicz nie lubię czarnych zbytnio ;)

2

@Bzyczekk słodkie zdecydowanie ;)
Ale ostre też :)

1

@MessiForeverTheBest i ten biedny Kuba :(
Awans rozstrzygnie się w 90 minut. Wygramy 2-1.

5

No taki news przeoczyłam :)
I właśnie takimi głupotami zajmują się w naszym sejmie!
Rzeka z prawami! Brawo

https://zapodaj.net/images/c179894f63da4.jpg

3

@kubix05 polecam :)
No w wielu miastach w Hiszpanii Wielki Tydzień jest tak obchodzony :) Np. w Maladze czynnie udział bierze Antonio Banderas, bo należy do jakiegoś bractwa :) W Sevillii to chyba jeszcze większe są obchody :)

Co do Madrytu to ładne miasto, ale w kilka godzin nie da rady za dużo zobaczyć, zwłaszcza jak na Madryt wybraliśmy sobie najgorszy pogodowo dzień - z deszczem :) Zresztą parasolka Yamala dużo mówi. Oczywiście pod SB pojechałam :)

3

@Laminedependencia ale tylko od tyłu mu zdjęcie zrobiłam, żeby właśnie nie przeszkadzać ;)!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?