Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I jak tu iść jutro do pracy? Jak tu iść spać? :(
I jeszcze rękę sobie kontuzjowalam :(
1
@heniusss ja sobie rękę kontuzjowalam :( tak pieprznelam o podłogę po golu na 3-2, że masakra!
Najgorzej właśnie, że po bardzo dobrym meczu ...
0
@D10SLEO to będziemy w doborowym towarzystwie!
0
@Robert_Kubica Urban! Nie ma w innej opcji!
1
@heniusss no dokładnie. To był 12 zawodnik Szwedów!
1
@turhiay no i jeszcze ten faul widmo po którym kartkę dostaliśmy lol ...
3
Półtorej minuty robią zmiany ... Ich bramkarz kolejne pół wybija i 55 sekund dolicza dziad jeden! Kuuur...
2
Sędzia puerdzielony ... Kupiony!
4
Kuźwa co za pech ... Ja pierdziele jakiego farta te szwedy mają. ..
3
@fracek13 nie było faulu. Liniowy pokazał piłkę dla nas, a główny zmienił decyzję ... Ehhh
3
Ale meczycho :) Sędzia główny za Szwedami! I gdzie żółta dla bramkarza? Za to symulowanie i granie na czas???
Ale co by nie mówić gramy dobrze!
4
Jacuś jak zawsze z poezją ❤️
2
Gdybym jeszcze raz miał urodzić się!
To bym Tobie Polsko oddał ❤️ swe!
Jazda z nimi. Do boju Polsko!
https://zapodaj.net/images/f641d7f9c90fa.jpg
0
@Arden no i brawo ;) Też nie mam tatuaży :)
1
@AssisMoreira eee tam dyskryminacja :) po prostu moi rodacy przed wszystkimi :)
1
@Vegeta88 to będą Polacy, którzy i tak mają pierwszeństwo ;)
1
@July_6_BcN też tak myślę ;)
1
@AssisMoreira szybko proszę Pana hehe ;)
0
@Vegeta88 no to patrz niektórzy są wytrwali ;) i to jest miłość, a nie po pierwszej próbie ucieczka hehe ;);
0
@Chimera pewniaczek Polska wygra :) Jak się boisz to awans - kurs 2.6. na wygraną naszą obecnie 3.7!
1
@Vegeta88 eee tam uraziłam ;) To nie wie jakie baby są? Raz nie, potem może tak ;)
0
@Chimera nie :) Ja nie palę ;) ogarnąć byłam ;)
1
Chyba "mój" Gruzin się na mnie obraził ;) Gdy wszedł do punktu byłam na zapleczu, a wychodząc nawet nie spojrzał kto tutaj siedzi ;)
1
@July_6_BcN nie :) Pewnie idzie na Szwedów ;)
0
Naród niewierny gra na Szwedów! Ale jutro reklamacji przyjmować nie będę! Już powiedziałam tylko mi nie biadolić jak Polacy awansują i jak oni śmieli w ogóle wygrać ;)
Ale koszulka się podoba :)
0
@DragonxNF a to też poproszę jakieś polecenia :)
1
@AmigoBlancos Włochy to ja nie wiem czy tak dwie strzelą ;)
0
@Misiusessi ale jeszcze młoda jest. Mnie aż tak brak zaręczyn nie dziwi ;) Ale to zawsze dla Ciebie szansa. W sumie do ślubu to zawsze jest szansa ;)
Eee tam kusicielka. Ja to grzeczna i spokojna jestem. Gdybym była kusicielką to być może ta "znajomość" już inaczej by wyglądała ;)
2
@Jakchcesz spoko nie biorę :)
Ale żadnych rur i tego typu zazewnictw nie lubię :)
1
@Misiusessi żonę na obecne czasy ma bardzo ok, bo sporo sztuczności w niej ale top ;)
Osobiście nie jest w moim typie, ale ma coś w sobie co przyciąga no i mam niezłą zabawę jak się tak sobie w oczy patrzymy :) Aż się dziwię, że mnie to nie peszy ;)
Jak tak o nim pisze to pewnie wkrótce go znowu spotkam :)
A co do Twojej sytuacji. To ciężko wyczuć. W sumie nie ogarniam tego, że ona od 11 roku życia już ma faceta. W tych czasach może te nastolatki już tak zaczynają no ale 13 lat temu to jeszcze trochę normalniejsze czasy były, a 11 latki były dziećmi jeszcze.
Coś tu nie gra u niej ;) Musisz obserwować, albo jak Ci radzą zagadać choć jakimś normalnym tekstem :)