1

@VegetaPolska eee dawniej się na to nie zwracało uwagi. Zwłaszcza będąc dzieckiem czy nastolatkiem

1

@ShawnC to fakt. Dziś ludzie są sztywniejsi. Nawet znajomy mógłby focha strzelić ... A co dopiero obcy ludzie ;)

8

Kiedyś to było fajnie :) Dzieciaki na osiedlach lały się wodą. Teraz próżno tego szukać :) Pamiętam, że człowiek bał się iść do kościoła bo nie wiedział czy dojdzie suchy ;)
https://static.ddbelchatow.pl/galleries/60f849e6-1ee3-4001-bbb9-b51bb0650471

1

@gumaz to były bardzo fajne czasy :)

0

13

La Ramblo życzę Wam zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!
Smacznego jajeczka i mokrego Dyngusa :)

Niech zmartwychwstały Pan nam wszystkim błogosławi i prowadzi nas!

Wesołych Świąt moi mili Cules i nie tylko :) ❤️

https://zapodaj.net/images/1d62e801189e5.jpg

2

Brawo. Wymęczone, ale ważne zwycięstwo :) 7 punktów to fajna przewaga. Dwa mecze na siedem do końca :)
Teraz szykujemy się na LM. Vamos!

2

Możemy kończyć :)
Brawo Lewy :)

0

Madrycioki jeszcze oddychają ...

1

Jak nie możemy wygrać to nie przegrajmy, bo to nadal jest możliwe ...

0

Ale odwalił :( Już my se z przewagą pograli ...

0

@Rastafarnianin podeślę mu skrót ;)

0

@Votrox7 ahh czyli jak dziś przegramy to w LM na pewno nie damy dupy? ;)

0

No dobra Barca mamy przewagę. Proszę Was nie zagrajcie tylko jak Widzew! Macie to wygrać. 7 punktów przewagi to już fajna zaliczka będzie :)

0

Kurcze jakbym Widzew oglądała i to szukanie i szukanie ;)

2

Ta La Rambla to jest coś najlepszego podczas meczu na żywo :)


2

Yamalek :) Szkoda że słupek :(

5

Ejj to już 30 kolejka dzisiaj jest? Jakoś wydaje mi się, że jeszcze tak dużo zostało :) A tu tylko 8 meczów ... i majster tak blisko. Nie no trzeba dziś wygrać z tym Atletico!
A w środę powalczyć w LM!

2

To teraz dziś na luziku do meczu, po zwycięstwo :)

2

@Adran360 walczymy o spadek :)

1

Zagrałam na Real przy 1-1 :) Nie musicie dziękować :)

0

Zaraz karniaczek i 2-1 :)

3

Oooo Mallorca prowadzi :)

0

@Czajka90 ciężko stwierdzić. Niby człowiek, wiedział, a jednak się łudził :) No ale wkłady do koszulek (pomijając kilku) potrafią zaskoczyć ;)

Ja już niczego od tej drużyny nie oczekuje. Pojadę na jeden mecz pożegnać się z Eklapa i czekam na 1 ligę ...

0

@Sulimo jeszcze chyba nie wymyślił :)

1

@FcPortoFan1999 ja widzę, że on wszystko analizował haha żeby tylko nie było karnego :)

0

@FcPortoFan1999 w życiu nie będzie karnego ;)

2

@FcPortoFan1999 oni nie walczą o życie :)

1

@FcPortoFan1999 póki co średnio to wygląda. Jakby w polu karnym piłkarze zapominali co się robi z piłką .. ale liczę, że coś wcisną :)

2

@MessiForeverTheBest w sumie z jednej strony fajnie byłoby zobaczyć jak wszyscy się na bogaty Widzew spinają :) Ale wolę jednak tą słabą Eklape ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?