Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska eee dawniej się na to nie zwracało uwagi. Zwłaszcza będąc dzieckiem czy nastolatkiem
1
@ShawnC to fakt. Dziś ludzie są sztywniejsi. Nawet znajomy mógłby focha strzelić ... A co dopiero obcy ludzie ;)
8
Kiedyś to było fajnie :) Dzieciaki na osiedlach lały się wodą. Teraz próżno tego szukać :) Pamiętam, że człowiek bał się iść do kościoła bo nie wiedział czy dojdzie suchy ;)
https://static.ddbelchatow.pl/galleries/60f849e6-1ee3-4001-bbb9-b51bb0650471
1
@gumaz to były bardzo fajne czasy :)
0
@Manita2000 Miasto sztuki i nauki: https://www.bryla.pl/bryla/1,85298,9453023,Ikony_architektury__Dzielnica_przyszlosci.html
Polecam po prostu na spacerek :)
13
La Ramblo życzę Wam zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!
Smacznego jajeczka i mokrego Dyngusa :)
Niech zmartwychwstały Pan nam wszystkim błogosławi i prowadzi nas!
Wesołych Świąt moi mili Cules i nie tylko :) ❤️
https://zapodaj.net/images/1d62e801189e5.jpg
2
Brawo. Wymęczone, ale ważne zwycięstwo :) 7 punktów to fajna przewaga. Dwa mecze na siedem do końca :)
Teraz szykujemy się na LM. Vamos!
2
Możemy kończyć :)
Brawo Lewy :)
0
Madrycioki jeszcze oddychają ...
1
Jak nie możemy wygrać to nie przegrajmy, bo to nadal jest możliwe ...
0
Ale odwalił :( Już my se z przewagą pograli ...
0
@Rastafarnianin podeślę mu skrót ;)
0
@Votrox7 ahh czyli jak dziś przegramy to w LM na pewno nie damy dupy? ;)
0
No dobra Barca mamy przewagę. Proszę Was nie zagrajcie tylko jak Widzew! Macie to wygrać. 7 punktów przewagi to już fajna zaliczka będzie :)
0
Kurcze jakbym Widzew oglądała i to szukanie i szukanie ;)
2
Ta La Rambla to jest coś najlepszego podczas meczu na żywo :)
2
Yamalek :) Szkoda że słupek :(
5
Ejj to już 30 kolejka dzisiaj jest? Jakoś wydaje mi się, że jeszcze tak dużo zostało :) A tu tylko 8 meczów ... i majster tak blisko. Nie no trzeba dziś wygrać z tym Atletico!
A w środę powalczyć w LM!
2
To teraz dziś na luziku do meczu, po zwycięstwo :)
2
@Adran360 walczymy o spadek :)
1
Zagrałam na Real przy 1-1 :) Nie musicie dziękować :)
0
Zaraz karniaczek i 2-1 :)
3
Oooo Mallorca prowadzi :)
0
@Czajka90 ciężko stwierdzić. Niby człowiek, wiedział, a jednak się łudził :) No ale wkłady do koszulek (pomijając kilku) potrafią zaskoczyć ;)
Ja już niczego od tej drużyny nie oczekuje. Pojadę na jeden mecz pożegnać się z Eklapa i czekam na 1 ligę ...
0
@Sulimo jeszcze chyba nie wymyślił :)
1
@FcPortoFan1999 ja widzę, że on wszystko analizował haha żeby tylko nie było karnego :)
0
@FcPortoFan1999 w życiu nie będzie karnego ;)
2
@FcPortoFan1999 oni nie walczą o życie :)
1
@FcPortoFan1999 póki co średnio to wygląda. Jakby w polu karnym piłkarze zapominali co się robi z piłką .. ale liczę, że coś wcisną :)
2
@MessiForeverTheBest w sumie z jednej strony fajnie byłoby zobaczyć jak wszyscy się na bogaty Widzew spinają :) Ale wolę jednak tą słabą Eklape ;)