14

No dobra walić wynik! To jest Barca!
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię❤️

1

@Bzyczekk eee jednak wolę się dobrze czuć :)

0

@Cochise mówi, mówi i ja wierzę :) Ale czego jutro się nasłucham to już tylko ja wiem ;)

0

@Szczygiel06 ciężkie do wykonania :)

1

@July_6_BcN no właśnie jak? :)

0

@Vegeta88 to pierwsze da radę. To drugie ciężko ;)

3

I jak tu ma człowiek usnąć? I jak tu jutro iść do pracy? ...

8

Autostrada do finału hahaha. Rzygam już tym Atletico w tym sezonie. Rzygam ...

1

Kuźwa ... Barca gra te jedna akcja i gol ...

1

@Dari0G no oby oby :)

0

Zremisujemy. Trzeba wierzyć

0

@derus niestety pamiętam ...

8

Rok temu była szansa wygrać LM. To żeśmy sfrajerzyli z Interem. Zamiast trzy minuty piłkę poszanowac to im się chciało atakować ...

0

@Frimpong niestety chyba tak ;)

1

0

@Cvzx Araujo do ataku. Tam więcej dobrego zrobi :)

1

To teraz czerwona kartka dla Atletico po przerwie!

0

Aż mi się transmisja zawiesiła ...
Znów trzeba coś odwalić...

0

Póki co nuda...
Ale Rashfordzik się stara :)

2

Ale miałam farta. Miałam jakiś tam freebet jak zagram Betbuildera za 50 zł. I nawet nie wiem czy mi to zaliczyło, ale zagrałam dwa takie same kupony przez przypadek. Już nie raz na tym SuperBecie tak mi się wysyła. Wydaje mi się, że nie wysłało i klikam drugi raz, a to drugi kupon idzie ... Tu miałam szczęście że weszło ;) Ale nie zawsze tak było.

https://zapodaj.net/images/1e89f07d192eb.jpg

0

@GeneralXavi ja to miałam wrażenie, że Neuer nawet ze znanym kulosem by miał zapewnioną pozycję bramkarza w reprezentacji. Przecież był okres, że wracał po kontuzji, a i tak był numerem 1, a Mats dostawał ochłapy w postaci meczów towarzyskich.
Coś jak u nas Szczęsny i Fabiański. Przecież Fabian nie był gorszym bramkarzem od Szczeny. A też w towarzyskich Fabian, a na turniej Szczęsny.

3

Jak nie lubię Neuera tak muszę przyznać, że bramkarz wybitny!

Ale nie wybaczę mu tego, ze swego czasu on był numerem jeden, a nie Mats w bramce Niemiec.

5

@Aragorn33 bo to nie w tą stronę było .. Poza tym zabiłoby dwumecz. Trzeba Realowi dać jeszcze szansę!

2

Dlaczego każdy rywal Realu musi przed metą się zesrać ... I zamiast ich dobić to oni dają im oddech i szansę? Przecież tu powinno być 3-0 jak nie wyżej!
To i tak dobrze, że dotrwali z wygraną! W rewanżu Bayern ich nie zlekceważy.

1

@Peciak mój ulubieniec :) Niestety zablokował mnie i nie mogę komentować heh

1

@esem91 a nie słyszałam. I takie osoby trzeba podziwiać!
Ja ostatnio to doceniam :) Jestem zdrowa, widzę, słyszę, mam sprawne ręce i nogi.

Ale to prawda ludzie często tego nie doceniają. A wystarczy popatrzeć na chore dzieci i ... wtedy zmienia się postrzeganie naszych problemów i 180 stopni.

1

@RafiVeB ale u nas cisza nocna po 24 dopiero :) musisz wytrzymać :)

0

@Dari0G no pewnie są takie przypadki. Ale tak jak wyżej napisałam .. ostatnie przypadki samobójstw w moim mieście to problemy sercowe, złamane serce. ..

0

@Kozinho. Pęd za pieniędzmi również. Ale w moim mieście w ostatnim czasie było trochę samobójstw i większość z nich z tego co podali przez złamane serce, nieodwzajemnioną miłość ... Generalnie tego nie pojmuje. Bo o ile jeszcze zrozumiem, że ktoś odbiera sobie życie, bo ma długi, problemy zawodowe, nie widzi ratunku czy jest chory tak przez złamane serce, nieodwzajemnioną miłość itp. to nie rozumiem jak można sobie odebrać życie ...

0

@FcPortoFan1999 nie wszyscy muszą przecież :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?