6

Ale zaiwania ten czas ... A my potrzebujemy przynajmniej jednego gola :)

0

Ale to jest bezsensu, że nie ma znaczenia, że się odbija od obrońcy ...

0

I co niedowiarki? :)
Kochany Ferran :)

4

Teraz też poproszę w 5 minucie na 3-1 :)

0

@clyde mi też :) Stara baba, a nic to się nie zmienia ...

0

Yeaaaa :)
Plan Atleti rypnął się :)

0

https://zapodaj.net/images/d3cf8514b5ab1.jpg

No to Vamos Barca. Alez mi serce wali ;)

0

Ale się dłuży ten czas :)

0

@Krzysztof1987 a na dobitkę, tak dla pewności w 80 minucie pewien Urugwajczyk :)

0

0

@Ignareks ja bez dogrywki :) Po co kolejne minuty oglądać Atletico i się denerwować :)

0

@Krzysztof1987 przed pierwszym meczem było 1.39! :)

3

Mój scenariusz na dzisiejszy mecz:

Atletico od początku meczu robi murowanko. Barca w 15 minucie strzela na 1-0. Atletico dalej się muruje licząc, że się uda. W 35 minucie Lewy strzela z karnego po którym Atletico szlag trafia. W drugiej połowie banda Simeone otwiera się i w 65 minucie strzelają na 2-1. Zabawa zaczyna się od nowa, a na boisku wymiana ciosów. Mecz piękny dla postronnego kibica, a nerwowka dla fanów Barcy i Atletico. 85 minuta i gol z niczego dla FCB. Szalejemy z radości, że mecz potrwa dłużej ... Sędzia dolicza 7 minut. W 96 minucie i 50 sekundzie sunie Yamal niczym Messi przez całe boisko i kończy soczystym strzałem w samo okienko! Yamal ucisza cały stadion. Sędzia gwiżdże koniec meczu. Piłkarze Barcy tańczą z radości ... Atletico płacze. Simeone przepycha się z Flickiem. Zjednoczeni fani Atletico i Realu przed tv wylewają mnóstwo bluzgów na sędziego, który musiał zwiać do szatni bo został zaatakowany przez Koke!
My się cieszymy ...

Nagle słyszę głos: Ilka wstawaj, zesrałas się .. A mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Barcy po bramce samobójczej w 96 minucie meczu strzelonej przez ... Lepiej nie mówić kogo ;)

2

@gumaz dziadkom się nie daje :)

0

@sebasarna co Ci teraz robi, że tak stwierdziłeś? ;)

1

@sebasarna taaa do następnej ;)

1

@Bilon87 codzienność LaRamblowa :) Jak jest dobrze to wszyscy noszeni na rękach ... jak źle to wszyscy do sprzedania :)

7

Tak siedzę sobie w pracy w koszulce Barcy i tak dyskretnie sugeruje na kogo dziś grać :)

1

@Szicek10 A ja bym chciała dziś hat trick Araujo :) To dopiero byłoby coś :D

2

Ale utwór wpadł mi dziś w uszy :)
❤️


15

@NeroTFP1 jak dla mnie najlepszy i bez wątpienia mój ulubieniec. To dzięki niemu Piketowi sodówa do głowy nie uderzyła i stanowili świetny duet w naszej obronie :)
To prawda .. nie ma już takich piłkarzy

3

@BojanKriKicz Piękna ❤️

11

Widzę, że w ten weekend kolejki w LaLiga nie ma więc liczę, że pójdziemy na 120% w tym jutrzejszym meczu. Następny mecz tydzień później więc będzie czas na odpoczynek.
Atletico gra finał CdR więc musi trochę siły rozłożyć.
Vamos Barca

10

Chyba trzeba się stąd ewakuować bo La Rambla zawładnęła polityka i euforia po porażce Orbana.
Wrócę na mecz Barcy.

Buenas noches

1

@tomek8756 awansujemy :)

2

@tomek8756 jutro już zaczniemy żyć Barceloną ;)

6

Właśnie skończyłam oglądać serial "Ołowiane dzieci". Muszę przyznać, że dobry serial i dobrze przedstawiona tamtejsza rzeczywistość

2

Mamy trudniejszy terminarz do El Clasico. Może być ciężko zapewnić sobie Majstra przed tym meczem. Ale fajnie by było gdybyśmy sobie zapewnili meczem z Realem ;)
Może oni jeszcze stracą punkty do El Clasico :)

0

Teraz Cracovia szybciutko :)

0

@gumaz życzę Cracovii aby spadła :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?