1

@michaleu film dość dobry, ale ciężki ;)

1

@michaleu no to był hardcore odcinek hehe

0

@Faro x lat temu oglądałam, ze śp. babcią :) Ale szybko się tam pogubiłam w tych romansach :)

1

Ale sobie film na wieczór puściłam :/
"Wola przetrwania" na Canal+ Film

0

@Faro może i nie ale każdy ma jakiś ogłupiacz ;)

1

@July_6_BcN ja miałam półroczną przerwę ale nadrobiłam później na internecie ;)
Teraz to bardziej Z jak Zdrada lub S jak śmierć ;)

0

@michal26 nie szkoda.

2

@July_6_BcN ale ja oglądam M jak miłość :) Co prawda ten serial jest coraz gorszy no ale przyzwyczajenie ;)

1

@gumaz Ty książkę piszesz czy z policji jesteś?

1

@Faro M jak miłość :)

1

@michaleu to gratuluję :)
I żadna nigdy nic więcej nie chciała?

0

@Eklerek eee żaden kryzys :)
Taki temacik na piątkowy wieczór :) Pewnie już nie raz był tu poruszamy ;)

0

@Tabaluga37 ja się z facetami dogaduje lepiej, ale żadnego nie nazwę przyjacielem. Za to przyjaciółkę mam, która wie o mnie najwięcej.
Czasem mimo granic może się zdarzyć, że jedna strona poczuje coś więcej ..

2

@mekston wirtualne to sobie mogą być ;)

1

Istnieje przyjaźń damsko - męska? Wierzycie, że facet z kobietą może się przyjaźnić bez żadnych głębszych podtekstów?

2

@kubix05 slajdy :) Kurcze to były czasy :) Netflix tamtych czasów ...

0

@July_6_BcN pewnie nie był przystojny ani bogaty bo przecież my tylko na takich lecimy ;)

0

@Chimera a sobie to często ;) Ale nie tylko sobie :)

0

@Chimera ja prawie jak kelnerka ;) Czasem kawę zrobię ;)

0

@Chimera zarabiam nawet jak nie pracuje :) hmm ale może jakieś napiwki ;)

0

Koniec laby jutro do pracy rodacy ...
I kolejny stresik bo Widzew gra :D
Dobrze, że Barca na przerwę!

1

@esem91 no nie widziałam tego "faulu" bo wyszłam na chwilę z pokoju. Ale czytałam, że nie powinno go być. Ale o tym Arbeola już nie wspomni ;)

4

@norbi77 no wiadomo :) W tą stronę to nic się nie dzieje :)

5

"Nie możesz wyrzucić piłkarza z boiska za coś takiego. Myślę, że sędzia nie wiedział, że Camavinga miał już żółtą kartkę. Arbiter zepsuł ten mecz."
Alvaro "to moja wina" Arbeloa

Serio? Facet mówi, że sędzia wypaczył dwu mecz, bo pokazał czerwoną kartkę gdzie w osłabieniu grali całe 8 minut?
Tu mecz, a gdzieś czytałam, że zepsuł tym dwumecz ...

3

A jaki by to był piękny wieczór gdybyśmy wczoraj to my awansowali do półfinału :)

0

@Nazio_87 hehe no nada się :)

4

Znalezione na FB

https://zapodaj.net/images/694f86185321f.jpg

Piękny obrazek :)

3

Brawo Bayern!
Ciekawe co tam śmietankowi będą sapać na sędziego i czego tam sapali piłkarze w białych?

Bramka Olise cudo!

1

@Dari0G no dokładnie :) Było już ciężko! Hehe

0

@Dari0G hehe nie potrzebne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?