Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jak Widzew nie wygra z tym słabym i osłabionym Rakowem to ja już w tą drużynę nie uwierzę ..
0
Na nich!
Co prawda coraz mniejsza ta moja wiara, ale może wreszcie pozytywnie zaskoczą ...
1
@kamyk_23 miałam Namysłowa :)
Ale teraz idę już spać bo rano do pracy ;)
2
@Fake69 dziś tak. Z racji świat będę spała w sypialni, a nie w kuchni ;)
0
@Aragorn33 no wiadomo zmuszać się nie ma co :) Znajomi pewnie początkowo zdziwieni byli? ;) Jak to nie pić.
Ja mam w swoim gronie kilka osób co nie pije z wyboru. No i ojca co już 35 lat nie pije.
Ja z alkoholi to właściwie tylko smak piwa lubię. No może jeszcze dżin z tonikiem i czasem wino. Ale wino to bardzo sporadycznie. Wódki nie lubię i dziwią się ludziom którzy piją, a na ogół też nie lubię, bo właściwie co tam na smakować. To tak samo jak z papierosem :)
1
@Aragorn33 ooo już w tak młodym wieku zalecali? :)
No na nerki jeszcze ok, ale innych korzyści oprócz oczywiście smaku, który ją lubię nie widzę :) Ale lubię czasem wypić do meczu, jak coś robię czy latem na działce :)
0
@Aragorn33 a dziękuję. Choć piwo raczej na zdrowie nie idzie ;)
2
@JimMorrisonFCB no to super :) Rzadko spotyka się facetów którzy pieką ciasta ;) Częściej co gotują!
1
@FcPortoFan1999 ciężko i długo, ale jak na babę przystało wytrzymałam :)
1
@JimMorrisonFCB to dziękuję z góry :)
To pieczesz czasem ciasta? ;)
1
@JimMorrisonFCB to z pewnością dobra :)
To jak będziesz robił sam to możesz na priv podrzucić przepis jeśli to nie babcina tajemnica :)
1
@gumaz proszę ;) Kolor czerwony. Niestety nie umiem dłoni fotografować ;) Ładniejsze by były gdyby były dłuższe ale to za jakiś czas ;)
https://zapodaj.net/images/9959fa059584f.jpg
1
@JimMorrisonFCB ja miałam robić cytrynową, ale ciotka robi u której będę w poniedziałek więc ja pomarańczową wymyśliłam, w sumie takie ciasto jak na Boże Narodzenie tylko w formie babki :)
O to jak babciny przepis to musi być pycha :)
1
@JimMorrisonFCB i o blondynkach!
A podobno to mężczyźni są najlepszymi kucharzami więc nie wiem czemu tak nas do kuchni odsyłają? ;)
1
@Chimera eee tam :) Ja na ogół zawsze daje mniej cukru :)
1
@Who_you_mam nie wiesz co to?
0
@Chimera dziś tylko ciasta :)
1
@JimMorrisonFCB moze LR nie jest na baby gotowa ;)
A bez tych bab niektórzy nie mieliby co do japy włożyć ;)
2
@Aragorn33 no właśnie dla relaksu Namysłowa sobie pije :)
13
Wyszłam z kuchni :)
1
@AmigoBlancos a co to Ci takiego te baby zrobiły? ;) hehe że nas tak nie lubisz :)
1
@JimMorrisonFCB serniczek na kruchym spodzie, babeczkę pomarańczową i muffinki marchewkowe. Będziemy jeszcze mieć mazurka i ciasto ze słonecznikiem :)
0
@AmigoBlancos Realek rzut karny :) No jakby to inaczej :)
2
@FCBparasiempre niektórzy w ogóle nie poszczą, a niektórzy nawet się tym chwalą, że w Wielki Piątek jedzą mięso ...
2
@Zoker ja to pracuje 9 godzin, a na pracę poświęcam 12 -24, w zależności czy mi się mecze śnią czy nie ;)
0
@gumaz wieczorem ;) chyba że wcześniej się wyrobie ;)
1
@escarabajo spoko spoko :) Ale faktem jest, że trzeba wszystko weryfikować :) Normalnie wszystko :)
5
@gumaz dzisiaj nie jem mięska :)
Zaraz będę ogarniać ciasta :)
1
@escarabajo no przecież masz kto to wstawił :) Ja tego newsa nie wymyśliłam :) Wychodzi na to, że wszystko teraz trzeba weryfikować ;)
Ale to nie zmienia faktu, że być może kiedyś jakiś zawodnik nie dostał/ dostanie opr od klubu za bycie na Tinderze ;) A są oni na tym portalu :)
1
@escarabajo takie info wrzucają ludzie heh ;)