8

Jak Widzew nie wygra z tym słabym i osłabionym Rakowem to ja już w tą drużynę nie uwierzę ..

0

Na nich!



Co prawda coraz mniejsza ta moja wiara, ale może wreszcie pozytywnie zaskoczą ...

1

@kamyk_23 miałam Namysłowa :)
Ale teraz idę już spać bo rano do pracy ;)

2

@Fake69 dziś tak. Z racji świat będę spała w sypialni, a nie w kuchni ;)

0

@Aragorn33 no wiadomo zmuszać się nie ma co :) Znajomi pewnie początkowo zdziwieni byli? ;) Jak to nie pić.
Ja mam w swoim gronie kilka osób co nie pije z wyboru. No i ojca co już 35 lat nie pije.

Ja z alkoholi to właściwie tylko smak piwa lubię. No może jeszcze dżin z tonikiem i czasem wino. Ale wino to bardzo sporadycznie. Wódki nie lubię i dziwią się ludziom którzy piją, a na ogół też nie lubię, bo właściwie co tam na smakować. To tak samo jak z papierosem :)

1

@Aragorn33 ooo już w tak młodym wieku zalecali? :)
No na nerki jeszcze ok, ale innych korzyści oprócz oczywiście smaku, który ją lubię nie widzę :) Ale lubię czasem wypić do meczu, jak coś robię czy latem na działce :)

0

@Aragorn33 a dziękuję. Choć piwo raczej na zdrowie nie idzie ;)

2

@JimMorrisonFCB no to super :) Rzadko spotyka się facetów którzy pieką ciasta ;) Częściej co gotują!

1

@FcPortoFan1999 ciężko i długo, ale jak na babę przystało wytrzymałam :)

1

@JimMorrisonFCB to dziękuję z góry :)

To pieczesz czasem ciasta? ;)

1

@JimMorrisonFCB to z pewnością dobra :)
To jak będziesz robił sam to możesz na priv podrzucić przepis jeśli to nie babcina tajemnica :)

1

@gumaz proszę ;) Kolor czerwony. Niestety nie umiem dłoni fotografować ;) Ładniejsze by były gdyby były dłuższe ale to za jakiś czas ;)
https://zapodaj.net/images/9959fa059584f.jpg

1

@JimMorrisonFCB ja miałam robić cytrynową, ale ciotka robi u której będę w poniedziałek więc ja pomarańczową wymyśliłam, w sumie takie ciasto jak na Boże Narodzenie tylko w formie babki :)

O to jak babciny przepis to musi być pycha :)

1

@JimMorrisonFCB i o blondynkach!
A podobno to mężczyźni są najlepszymi kucharzami więc nie wiem czemu tak nas do kuchni odsyłają? ;)

1

@Chimera eee tam :) Ja na ogół zawsze daje mniej cukru :)

1

@Who_you_mam nie wiesz co to?

0

@Chimera dziś tylko ciasta :)

1

@JimMorrisonFCB moze LR nie jest na baby gotowa ;)
A bez tych bab niektórzy nie mieliby co do japy włożyć ;)

2

@Aragorn33 no właśnie dla relaksu Namysłowa sobie pije :)

13

Wyszłam z kuchni :)

1

@AmigoBlancos a co to Ci takiego te baby zrobiły? ;) hehe że nas tak nie lubisz :)

1

@JimMorrisonFCB serniczek na kruchym spodzie, babeczkę pomarańczową i muffinki marchewkowe. Będziemy jeszcze mieć mazurka i ciasto ze słonecznikiem :)

0

@AmigoBlancos Realek rzut karny :) No jakby to inaczej :)

2

@FCBparasiempre niektórzy w ogóle nie poszczą, a niektórzy nawet się tym chwalą, że w Wielki Piątek jedzą mięso ...

2

@Zoker ja to pracuje 9 godzin, a na pracę poświęcam 12 -24, w zależności czy mi się mecze śnią czy nie ;)

0

@gumaz wieczorem ;) chyba że wcześniej się wyrobie ;)

1

@escarabajo spoko spoko :) Ale faktem jest, że trzeba wszystko weryfikować :) Normalnie wszystko :)

5

@gumaz dzisiaj nie jem mięska :)
Zaraz będę ogarniać ciasta :)

1

@escarabajo no przecież masz kto to wstawił :) Ja tego newsa nie wymyśliłam :) Wychodzi na to, że wszystko teraz trzeba weryfikować ;)
Ale to nie zmienia faktu, że być może kiedyś jakiś zawodnik nie dostał/ dostanie opr od klubu za bycie na Tinderze ;) A są oni na tym portalu :)

1

@escarabajo takie info wrzucają ludzie heh ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?