Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MirusAmisz znaczy jest ze mną coś nie tak. Dla mnie stopy u obydwu płci służą tylko do stąpania po tym świecie :) Oczywiście nie mówię że mają nie być zadbane :)
0
@Jonyx może popatrzeć ..
1
@LAMC_10 bleeeee .. Stopkarz!
0
Austria ... :)
2
@gumaz taaaak ...... ;)
3
Od IO nie oglądałam skoków :) Włączyłam sobie końcówkę tego konkursu no i jutro ostatnie skoki Stocha trzeba obejrzeć :)
0
@Laminedependencia no po co mają grać w towarzyskim? Kontuzje złapią i będzie im ciężko nas dogonić i o LM powalczyć ... A nasz w towarzyskim już jeden wyleciał. Nie daj Boże kontuzja Yamala, Pedriego czy Fermina i dupa ...
0
@Szczygiel06 ja mam więcej lat, ale nie uważam się za starą, bo kompletnie nie czuje się stara :)
2
@Kozinho. Ja jestem Widzewianka :) I Blaugranka hehe :) Najlepsze kluby na świecie Panie :)
2
@MesQueUnClub_87 tylko złote poproszę ;)
1
@MesQueUnClub_87 hahahahaha ;)
Biedna ta Ania ;)
3
@Safrani no dziękuję bardzo, nie będzie chociaż nikt mi tu insynuował, że babą nie jestem :)
Ja wiem, że teraz jest na to moda, ale nie mam nic między nogami zwisającego ;)
5
@MesQueUnClub_87 tak też myślałam :) Może z Hiszpanem w jednym worku startowała?
1
@FCB_dimiC to liczyła na ulewę przy zamkniętym dachu? ;)
9
Co ona ma ba nogach? ;)
https://zapodaj.net/images/279a5cca60f6a.jpg
2
@Kozinho. Jak to nie baba? Z krwi i kości .. męskie mam tylko zainteresowania :)
1
@KobeFR nie. Pracuje w zakładach bukmacherskich :) Jak dotrę do pracy to dam radę pracować "bez nogi"
3
Tak słuchając klientów i czytając nawet niektórych Was tutaj to tak sobie myślę, że Polacy to do tej Szwecji nie powinni w ogóle jechać skoro Szwedzi tacy mocarni i zmiotą nas z powierzchni ... Oddajmy mecz walkowerem.
A tymczasem Szwedzi w eliminacjach zremisowali tylko dwa razy ze Słowenią. Przegrali ze Szwajcarią i ... Kosowem. Nie wiem na ile zmieniła się ich kadra od eliminacji do wczorajszego meczu, ale raczej nie stali się nagle takim potworem.
W ogóle jak dla mnie to nie powinni grać w tych barażach, bo nimi z jakiej racji? Bo awansowali w LN z ligi C
do B? Śmieszne trochę ...
https://zapodaj.net/images/2aebc285ed24c.jpg
2
@KobeFR dla mnie ręki, bo nie mogłabym pracować. Ze złamaną nogą bym jeszcze dała radę.
Na szczęście nic nigdy złamanego nie miałam i obym nie miała.
6
Wracając do Barcy:
Nasi całkiem sympatycznie :)
2
@AssisMoreira no dokładnie. Młody nie jest, ale może jeszcze wiele kadrze dać. No i te strzały z dystansu :)
A o tym, że nie ma z kim grać to też o Lewandowskim zawsze słyszałam. Ale nikt nie powiedział, że Zielu też nie ma z kim grać ...
4
Maja Strzelczyk uwielbiam jej głos i ją :)
Aż miło będzie iść jutro do pracy :D We wtorek też pracuję i też muszę koszulkę Polski założyć, bo przynosi szczęście :)
2
@AssisMoreira Zielu to chyba najbardziej hejtowany zawodnik naszej kadry! Bo Lewego to część broni tym, że go kryją w dwóch, trzech czy pięciu!
3
Prawie trafiłam i wynik i strzelców :)
Brawo Polacy, brawo.
3
Zieluuuuuuuuuuuuuuuu ❤️ Kocham Cię :)
2
Włochy też widzę idą po całości ;)
0
A już miałam się przerzucić na sympatyzowanie z Porto w Portugalii ;) ehhh Panie Bednarek!
1
@Dari0G ja żałuję, że przez niego tracimy brameczki ... ;) I koledzy muszą odrabiać ;)
0
Bednarek dość często musi mieć spektakularny błąd w kadrze. Aż mi chłopa szkoda :(
9
Ale kicha na Narodowym. Co to kuźwa było?