1

@MirusAmisz znaczy jest ze mną coś nie tak. Dla mnie stopy u obydwu płci służą tylko do stąpania po tym świecie :) Oczywiście nie mówię że mają nie być zadbane :)

0

@Jonyx może popatrzeć ..

1

@LAMC_10 bleeeee .. Stopkarz!

0

Austria ... :)

2

@gumaz taaaak ...... ;)

3

Od IO nie oglądałam skoków :) Włączyłam sobie końcówkę tego konkursu no i jutro ostatnie skoki Stocha trzeba obejrzeć :)

0

@Laminedependencia no po co mają grać w towarzyskim? Kontuzje złapią i będzie im ciężko nas dogonić i o LM powalczyć ... A nasz w towarzyskim już jeden wyleciał. Nie daj Boże kontuzja Yamala, Pedriego czy Fermina i dupa ...

0

@Szczygiel06 ja mam więcej lat, ale nie uważam się za starą, bo kompletnie nie czuje się stara :)

2

@Kozinho. Ja jestem Widzewianka :) I Blaugranka hehe :) Najlepsze kluby na świecie Panie :)

2

@MesQueUnClub_87 tylko złote poproszę ;)

1

@MesQueUnClub_87 hahahahaha ;)
Biedna ta Ania ;)

3

@Safrani no dziękuję bardzo, nie będzie chociaż nikt mi tu insynuował, że babą nie jestem :)

Ja wiem, że teraz jest na to moda, ale nie mam nic między nogami zwisającego ;)

5

@MesQueUnClub_87 tak też myślałam :) Może z Hiszpanem w jednym worku startowała?

1

@FCB_dimiC to liczyła na ulewę przy zamkniętym dachu? ;)

9

2

@Kozinho. Jak to nie baba? Z krwi i kości .. męskie mam tylko zainteresowania :)

1

@KobeFR nie. Pracuje w zakładach bukmacherskich :) Jak dotrę do pracy to dam radę pracować "bez nogi"

3

Tak słuchając klientów i czytając nawet niektórych Was tutaj to tak sobie myślę, że Polacy to do tej Szwecji nie powinni w ogóle jechać skoro Szwedzi tacy mocarni i zmiotą nas z powierzchni ... Oddajmy mecz walkowerem.

A tymczasem Szwedzi w eliminacjach zremisowali tylko dwa razy ze Słowenią. Przegrali ze Szwajcarią i ... Kosowem. Nie wiem na ile zmieniła się ich kadra od eliminacji do wczorajszego meczu, ale raczej nie stali się nagle takim potworem.
W ogóle jak dla mnie to nie powinni grać w tych barażach, bo nimi z jakiej racji? Bo awansowali w LN z ligi C
do B? Śmieszne trochę ...

https://zapodaj.net/images/2aebc285ed24c.jpg

2

@KobeFR dla mnie ręki, bo nie mogłabym pracować. Ze złamaną nogą bym jeszcze dała radę.

Na szczęście nic nigdy złamanego nie miałam i obym nie miała.

6

Wracając do Barcy:



Nasi całkiem sympatycznie :)

2

@AssisMoreira no dokładnie. Młody nie jest, ale może jeszcze wiele kadrze dać. No i te strzały z dystansu :)
A o tym, że nie ma z kim grać to też o Lewandowskim zawsze słyszałam. Ale nikt nie powiedział, że Zielu też nie ma z kim grać ...

4

Maja Strzelczyk uwielbiam jej głos i ją :)

Aż miło będzie iść jutro do pracy :D We wtorek też pracuję i też muszę koszulkę Polski założyć, bo przynosi szczęście :)

2

@AssisMoreira Zielu to chyba najbardziej hejtowany zawodnik naszej kadry! Bo Lewego to część broni tym, że go kryją w dwóch, trzech czy pięciu!

3

Prawie trafiłam i wynik i strzelców :)
Brawo Polacy, brawo.

3

Zieluuuuuuuuuuuuuuuu ❤️ Kocham Cię :)

2

Włochy też widzę idą po całości ;)

0

A już miałam się przerzucić na sympatyzowanie z Porto w Portugalii ;) ehhh Panie Bednarek!

1

@Dari0G ja żałuję, że przez niego tracimy brameczki ... ;) I koledzy muszą odrabiać ;)

0

Bednarek dość często musi mieć spektakularny błąd w kadrze. Aż mi chłopa szkoda :(

9

Ale kicha na Narodowym. Co to kuźwa było?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?