0

@Bykunn no niestety tak jest, ale nikt nie zabroni ochrzcić im dziecka .. a że tak zapytam. Jesteś taki daleki od kościoła, a żonę posiadasz .. rozumiem, że ślub cywilny tylko braliście?

1

@BojanKriKicz z Tomaszowa Mazowieckiego :)

1

@sokot szczerze to nie przypuszczałam, że to, że poszłam sobie na Drogę Krzyżowa i napisałam tutaj, że zaskoczyła mnie liczba ludzi wywoła taką burzę. Na LR chyba można pisać o wszystkim. Zresztą widzę niektóre dziwne tematy, ale je omijam jak mi się nie podobają ... A tutaj oburzenie bo ktoś wierzy w Boga ... No szok.
A teraz zostawiam Was z tym, a ja idę lulu, no rano praca ..

Paciorek, siusiu i spać :)
Dobranoc!

1

@BojanKriKicz jeszcze nie, ale u nas Droga Krzyżowa ulicami miasta od kilku lat jest trochę wcześniej :)

0

@Toretto kolejny,który wie kto to był i zachowuje się jak kolega, któremu to samo zarzuca ;)

Nie. To nie były dzieci.

1

@sokot niestety tolerancję widać i tutaj :) Rzucili się oświeceni nowocześni ;)

2

@Bykunn masz się czym chwalić ... Nie pasuje to nie przeszkadzaj innym. A może Ty byłeś na tym Placu, wszak z jednego miasta jesteśmy ;)

0

@Karol145 co, nie mogę?

2

@marcin62 my się mało afuszujemy ;) Byś zobaczył jakie obchody Wielkanocy mają w Hiszpanii :) Coś pięknego.

5

@FcPortoFan1999 co roku jestem jak tylko mogę :)

4

@JimMorrisonFCB niestety, zwłaszcza katolicyzm. Jakby tu szli muzułmanie to myślę, że jeden z drugim by słówka nie pisnęli/pisnęły bo niestety dziewczyny też tam były.

33

Byłam dziś na Drodze Krzyżowej ulicami miasta. Optymizmem napawa liczba ludzi i wiele młodych osób :)

Oczywiście musieli się znaleźć "debile" którzy przeszkadzali, śmiali się i darli. Nie rozumiem tego nie uczestniczą to niech dadzą uczestniczyć innym ...

3

@marcin62 12 miejsce na świecie i 6 w Europie ... Nie spodziewałam się, że polscy panowie tak samo się nie szanuje jak te laski świecące dupami na tej platformie.

Upadek wartości prowadzi do tego.

2

Miło widzieć w Reprezentacji Widzewiaków :) Ale to tylko dlatego, że Reprezentanci przyszli do Widzewa ;) Mimo wszystko miło.

9

@clyde owoce morza ...

0

@Safrani znaczy dobrze wytresowales żonę pod względem jedzenia ;)

0

@MiloszFCB1899 porcja nie na jedno posiedzenie ;) Nie dałabym rady :)

0

@Safrani ja jadam na obiad, podwieczorek. Ale zupa też była :) Piątkowy obiad.

0

@mmaciass łomatko, raz na jakiś czas cośniej zdrowego raczej nikomu nie zaszkodzi ;)

0

@allien18 trochę zdrowsze tym razem :)

1

@Azi hehe w każdej chwili, jeszcze są ;)

0

@gumaz porcja to nie na raz ;) Ale kilka bez problemu zjem :)

5

2

@AmigoBlancos tym razem ściągnę :)

0

@gumaz no trzy zawodniczki ze srebrem :)

3

HMS w Toruniu.
Wyniki sesji porannej:

Kopeć i Widowik w półfinale na 60 m
Bukowiecka w półfinale na 400m, Justyna Święty -Ersetic odpadła na 400m
Wielgosz w półfinale na 800 m, odpadła Jaguscik
Ostrowski i Wyderka w półfinale na 800m

Finał - Maria Żodzik - 5 w skoku wzwyż


0

@NeroTFP1 zwłaszcza, że startujemy u siebie.
Właśnie powiedzieli, że finał skoku wzwyż kobiet jest najmocniej obstawionym finałem na tej imprezie.

Natalia to myślę, że pewnik jeśli nie będzie żadnych poza sportowych problemów. Pia no zobaczymy. Co do Swobody to nie mam kompletnie pojęcia jak biega teraz.

0

@NeroTFP1 nie śledziłam przygotowań naszych więc nie wiem w jakiej formie są i na co nas stać ;)

1

@gumaz no ciężko się przestawić na Bukowiecka ;)

1

Dziś zaczynają się HMS w Królowej Sportu w Toruniu. Właśnie trawa sesja poranna.

Plan transmisji i starty Polaków:
https://zapodaj.net/images/b2713dadc44df.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?