Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox nie rozumiem jej i nie wiem za jakie grono Polek się wypowiada.
Wystarczy popatrzeć na Męczennika odrazu murzynka się odechciewa ..
0
@Kozinho. Jestem jestem :)
0
@AmigoBlancos cash to połowa. Też bym się Bayernu tutaj bała ;)
1
Dobrze, kupon chociaż wszedł :)
0
@FcPortoFan1999 wiem wiem :) A dla mnie nie w czwartek :)
0
@FcPortoFan1999 jutro proszę Pana :)
0
Niech już ten Real wygra to chociaż kupon mi wejdzie. Już i tak City nie ma szans ..
0
@FcPortoFan1999 prawdziwe granie to jutro się zaczyna :)
1
@Kozinho. O właśnie :)
Ułożymy sobie Camp Nou
https://zapodaj.net/images/8899a702c107a.jpg
2
I po co ja to oglądam? Strata czasu i nerwów ...
0
Vinicius hahahaha
1
@Dankho94isback byłam z 5 razy w całym swoim życiu.
Musimy to docenić, że kolega woli przebywać z nami niż ze swoimi :)
Poza tym z tego co widzę to kibice innych klubów też tutaj są :) Musi być u nas fajnie ❤️
0
@Dankho94isback ale Ty to lubisz @AmigoBlancos :)
0
@DonCarletto może jest jakaś szansa :)
0
A co to się z Kurtula stało?
0
@Messiah10 na wygraną 7, a na awans na sts nawet nie widzę
0
@626 niestety tak ..
0
@Traba727 ogólnie mówię o tym meczu. Mieli szanse swoje. Nie mieli wideo weryfikacji, jedna akcja i gol. Jak mówiłam wcześniej City będzie atakować, a Real strzeli
1
Ale pech City ... Real to w czepku urodzony w LM jest!
1
1-0 dla Realu .. po zawodach
1
Vinicius to wszędzie widzi karnego ... I żeby go nie było czasem ;)
0
@mekston no niestety ;)
4
Początek wygląda obiecująco. Pewnie tak będzie do pierwszej kontry
1
@allien18 już zjadłam ... :)
0
@Gitarkafcb też tak myślę, ale dopóki piłka w grze będę wierzyć :)
3
Sporting pokazał jak się straty odrabia! City do boju!
3
Fajne bobasy :)
Może za 20 lat znów będzie biegał Raphinha z Yamalem? :)
https://zapodaj.net/images/1b635d017a84a.jpg
0
@gumaz no prawie wszystkie są dobre ;) Ale pieczone żeberka i Namysłów palce lizać :)
0
@July_6_BcN ja akurat kebabowych nie ;) Nie lubię kebaba ;)
1
@Vegeta88 no chyba że tak :) No i jeśli stać Was na Panią sprzątająca no to czemu nie :) Zawsze dodatkowy czas dla Was :)