4

@gumaz jakby była kasa to tak. Impreza by się zwróciła ;) Laysy lubię ale najlepsze chipsy to:
https://zapodaj.net/images/d31d4479e660d.jpg

0

@Vegeta88 to po co Wam Pani do sprzątania jak druga połówka dała radę? :)

0

@lajcior dziękuję :) Praca git.

1

@mrboom przyjmuje kupny na Barcelonę :)

0

@Azi hehe to witaj w klubie luzaków w pracy :)

1

@AmigoBlancos swego czasu zakochałam się w tej jej sukience :)
No i przestałam mieć jeden kompleks ;)

8

Smacznej kawusi i miłego popołudnia ❤️
https://zapodaj.net/images/35bbfd77c7f53.jpg

Tak się pracuje :)

2

@Batys wavin flag i waka waka ❤️

1

@AmigoBlancos gram na Real - 2 po prostu - 6.20 kurs. City będzie atakować, a Real z kontry i pewnie coś strzeli.

5

@Pedri16Future Vinicius działa :) Niedługo w LaLiga nie będą mogli grać biali ;)

1

@Dankho94isback ufff to dobrze, że odpowiedni klub wybrałam ;)

0

@Dankho94isback akurat tutaj się nie zgodzę :) Już od zeszłego sezonu jest widać większe faworyzowanie Realu przez sędziów w LaLiga.

0

@Dankho94isback przecież nie napisałam, że u nas są :) Ale może się w każdym klubie zdarzyć taki piłkarz.

Czyli jak ja bym była za Realem to też byś miał o mnie takie zdanie jak o fanach Realu?

0

@AmigoBlancos no dokładnie. Wizerunek klubu upada przez takich piłkarzy. A w Realu w ostatnich latach było ich dość sporo. Może jakby sędziowie i liga ich adekwatnie do przewinienia karali to następnym razem jeden z drugim by się zastanowili czy warto.

1

@Kejtas w drugą to Mapeta bym ubrała w naszą koszulkę. Pozostałą dwójkę nie.

0

@AmigoBlancos spokojnie. Real to wygra :)

2

@Vurt totalnie nie pasują im te białe koszulki ;)

0

@AmigoBlancos no widzę widzę ;) Wszędzie się taki może trafić. Choć w Realu ostatnio trochę natłok takich piłkarzy. Nie tak dawno Pepe, teraz Rudiger. Myślę, że oni bardzo psują wizerunek klubu.

0

@Dankho94isback ja kibicuje klubowi, a że w klubie trafi się jakiś brutal to nie znaczy, że mam przestać im kibicować.
Wielu kibiców Realu potępia zachowania Rudigera czy tego Męczennika czarnego. U nas swego czasu irytował mnie Busi czy Neymar swoim turlaniem.

1

@Objectivo hehe dobre :)

1

@lajcior to ja z gum to Turbo to prawdziwe i Donaldy :)

0

@agaFCB to mniej ładne zapachy ;) jeszcze te długopisy ujdą.

0

@clyde bo teraz nie ma prawdziwej wiosny. Jest zimno, a potem odrazu lato ..

0

@LAMC_10 ja to lubię dźwięk smażonych kotletów czy czegoś innego i ogniska. Zapachu gazu nie heh

1

@kubix05 to ja mam tak na działce. W zasadzie las mam na działce :) i też lubię ten zapach, albo po samym deszczu.

1

@Ryse nad poprzednią się zastanawiałam ale stwierdziłam, że już tyle mnie ominęło, że nie ma sensu :) Ale jak teraz tu jestem to zatypuje. Tylko muszę ogarnąć co to dokładnie ;)

1

@Ryse ooo jeszcze ja jestem umieszczona, chyba tylko w pierwszej kolejce brałam udział :)

1

@gumaz a też ładny :)

4

Ale piękny zapach dziś poczułam po wyjściu z autobusu - rogalików z Chipity!
Macie w ogóle tak, że jakiś zapach z czymś Wam się kojarzy miłym/niemiłym? Pomijając perfumy, które na ogół nam się kojarzą z jakąś osobą...
Ja mam tak z żelem do mycia twarzy. Kojarzy mi się z czymś miłym z dzieciństwa, ale nie wiem z czym ..

0

@AmigoBlancos no niestety. I w zasadzie w każdym klubie znajdą się osoby z taką nienawiścią i osoby normalne. Tak samo jest z polityką ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?