Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@gumaz jakby była kasa to tak. Impreza by się zwróciła ;) Laysy lubię ale najlepsze chipsy to:
https://zapodaj.net/images/d31d4479e660d.jpg
0
@Vegeta88 to po co Wam Pani do sprzątania jak druga połówka dała radę? :)
0
@lajcior dziękuję :) Praca git.
1
@mrboom przyjmuje kupny na Barcelonę :)
0
@Azi hehe to witaj w klubie luzaków w pracy :)
1
@AmigoBlancos swego czasu zakochałam się w tej jej sukience :)
No i przestałam mieć jeden kompleks ;)
8
Smacznej kawusi i miłego popołudnia ❤️
https://zapodaj.net/images/35bbfd77c7f53.jpg
Tak się pracuje :)
2
@Batys wavin flag i waka waka ❤️
1
@AmigoBlancos gram na Real - 2 po prostu - 6.20 kurs. City będzie atakować, a Real z kontry i pewnie coś strzeli.
5
@Pedri16Future Vinicius działa :) Niedługo w LaLiga nie będą mogli grać biali ;)
1
@Dankho94isback ufff to dobrze, że odpowiedni klub wybrałam ;)
0
@Dankho94isback akurat tutaj się nie zgodzę :) Już od zeszłego sezonu jest widać większe faworyzowanie Realu przez sędziów w LaLiga.
0
@Dankho94isback przecież nie napisałam, że u nas są :) Ale może się w każdym klubie zdarzyć taki piłkarz.
Czyli jak ja bym była za Realem to też byś miał o mnie takie zdanie jak o fanach Realu?
0
@AmigoBlancos no dokładnie. Wizerunek klubu upada przez takich piłkarzy. A w Realu w ostatnich latach było ich dość sporo. Może jakby sędziowie i liga ich adekwatnie do przewinienia karali to następnym razem jeden z drugim by się zastanowili czy warto.
1
@Kejtas w drugą to Mapeta bym ubrała w naszą koszulkę. Pozostałą dwójkę nie.
0
@AmigoBlancos spokojnie. Real to wygra :)
2
@Vurt totalnie nie pasują im te białe koszulki ;)
0
@AmigoBlancos no widzę widzę ;) Wszędzie się taki może trafić. Choć w Realu ostatnio trochę natłok takich piłkarzy. Nie tak dawno Pepe, teraz Rudiger. Myślę, że oni bardzo psują wizerunek klubu.
0
@Dankho94isback ja kibicuje klubowi, a że w klubie trafi się jakiś brutal to nie znaczy, że mam przestać im kibicować.
Wielu kibiców Realu potępia zachowania Rudigera czy tego Męczennika czarnego. U nas swego czasu irytował mnie Busi czy Neymar swoim turlaniem.
1
@Objectivo hehe dobre :)
1
@lajcior to ja z gum to Turbo to prawdziwe i Donaldy :)
0
@agaFCB to mniej ładne zapachy ;) jeszcze te długopisy ujdą.
0
@clyde bo teraz nie ma prawdziwej wiosny. Jest zimno, a potem odrazu lato ..
0
@LAMC_10 ja to lubię dźwięk smażonych kotletów czy czegoś innego i ogniska. Zapachu gazu nie heh
1
@kubix05 to ja mam tak na działce. W zasadzie las mam na działce :) i też lubię ten zapach, albo po samym deszczu.
1
@Ryse nad poprzednią się zastanawiałam ale stwierdziłam, że już tyle mnie ominęło, że nie ma sensu :) Ale jak teraz tu jestem to zatypuje. Tylko muszę ogarnąć co to dokładnie ;)
1
@Ryse ooo jeszcze ja jestem umieszczona, chyba tylko w pierwszej kolejce brałam udział :)
1
@gumaz a też ładny :)
4
Ale piękny zapach dziś poczułam po wyjściu z autobusu - rogalików z Chipity!
Macie w ogóle tak, że jakiś zapach z czymś Wam się kojarzy miłym/niemiłym? Pomijając perfumy, które na ogół nam się kojarzą z jakąś osobą...
Ja mam tak z żelem do mycia twarzy. Kojarzy mi się z czymś miłym z dzieciństwa, ale nie wiem z czym ..
0
@AmigoBlancos no niestety. I w zasadzie w każdym klubie znajdą się osoby z taką nienawiścią i osoby normalne. Tak samo jest z polityką ...