0

@Encore nie znałam ;)

1

Buenas noches senoras y senores!❤️

https://zapodaj.net/images/8e283df1c2c4d.png



2

@kubix05 pare razy miałam trójkę i nic poza tym. Ale ja mało gram ;)

5

@Luciano99 no 7-2 to pokaźny wynik.
Flick out
Lewy out
Fermin out
Rafa out
Yamal out
Bernal out reszta również ...
Tylko Ferran się nada ;)

0

@FcPortoFan1999 też bym za faceta ją wzięła ;) Podobna nawet do tego jednego boksera mieniącego się kobietą ;)

2

Trzeba przyznać, że gust mają dobry ;)
https://zapodaj.net/images/f174c20314360.jpg

34

Fermin w tym sezonie
38 meczów: 12 goli i 16 asyst
Dobre statystki młodego :)

https://zapodaj.net/images/3c614334a387a.jpg

0

@kamyk_23 eee no to już trochę podegustowales :)
A tam gdzie byłeś na emigracji to dobre piwa były?

2

@AmigoBlancos a ja nie ściągnęłam w końcu :/
Gratulacje :)

0

@Gitarkafcb to chyba były najlepsze czasy Barcy za naszego życia :) I ten geniusz piłkarski Messi ❤️

1

@MirusAmisz hehe pewnie tak, jak zaczniemy zapominać że mecz jest. Ale żeby nam się Niemiec nigdy nie przytrafił :)

0

@esem91 ja nie od kołyski :) Ale pewnie po grób :)

1

@MesQueUnClub_87 no to witaj w klubie :) Z Barca jest ciężko żeby im przestać kibicować. Ale to samo mam z Widzewem. Jak tylko jadę na mecz to przez 90 minut nic nie ma znaczenia oprócz Widzewa :)

1

@Eklerek no Ty to już w ogóle szacun :) 4senal :) Mam nadzieję, że uda się Arsenalowi wreszcie Majstra zdobyć. Już jest blisko :)

0

Totki jeszcze trzy gole :) Dacie radę!

1

Człowiek już tyle lat żyje na tym świecie. Ponad 20 lat kibicuje i nadal mnie to niesamowicie cieszy ❤️ Znudzi mi się to kiedyś czy nie? :)

28

@Faro to słaby z Ciebie kibic skoro mecze Cię nie interesują bo i tak przegramy LM. No to przegramy ale póki co jesteśmy w ćwierćfinale po świetnym meczu i trzeba się cieszyć. Ty pewnie cieszyłbyś się gdybyśmy odpadli, bo by była Twoja racja ;)

1

@LAMC_10 to prawda :) Nie mogliśmy lepiej wybrać! I nawet te 15UCL się chowa przy pięknej Barcelonie :)

0

@Kinginiesta no nie wiem. Póki co nie poczułam ;)
Największy zjazd to zaliczył Lech. Kiedyś był dobry, a teraz to dla mnie takie siuski

1

@kamyk_23 to zacząłeś od jedno z lepszych :)

1

@kamyk_23 jak dla mnie najlepsze piwo ;)

1

@Dankho94isback ale Wybyo macie skojarzenia ;)

1

@Ku84fcb 7-2! I nic nie trzeba dodawać :)

6

Tak w ogóle to dziś mi się udało i trafiłam wszystkich strzelców: Bernal, Yamal, Rafa, Lewy i Fermin. Szkoda, że Lewy albo Rafa nie strzelili hat tricka. Ale ich stawałam na dublety, które weszły :)

1

@LAMC_10 od jutra :) Dziś jest powód do świętowania ;)

2

@Adran360 i jest najstarszym zawodnikiem który ustrzelił dublet w LM.

2

Można Raffaello pod to zwycięstwo zjeść :)

1

@BojanKriKicz najważniejsze to strzelić o jednego gola więcej od rywala ;) Jak to śp. Kazio Górski mówił ;)

0

@Hindus słownik ;)

3

Ktoś tutaj dziś biadolił, że odpadniemy? ;) Już w meczu z Sevilla było widać, że wracamy do formy!
Wtedy ktoś pisał mi, że Rafa jest słaby ... Heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?