0

@Derpowsky być może. Nie zwracałam wtedy uwagi co jeszcze jest, tylko C+ mnie interesowało :);

1

@Lanosss hehe jeśli klienci mi dadzą :) Ale włączę sobie :) Dziękuję :)

0

@Derpowsky ale ja właśnie patrzę i nie mam tego. W sumie w domu mam C+ ale ze względu na tą płatną LM żeby Barcę oglądać musiałam dokupić pakiet. Bodajże za 60 zł wtedy. Teraz jak mi się skończyło trafiła się promocją chyba czarnego piątku i za 48 ;) Zawsze te 12 zł w kieszeni.

0

@gumaz ten weekend praca. Ale od jutra znów trzy dni wolne :)

0

@escarabajo dlatego na meczu nie śledzę ba ogół LaRambli ;)

No pracuje w .... Zakładach bukmacherskich więc generalnie powinnam tu mieć dostęp do meczu ;)

1

@gumaz no ja mam tak. Wystarczy mi 5 godzin i zdecydowanie lepiej się czuję przez cały dzień. Tylko wstać ciężko, ale po 7 godzinach snu też mi ciężko wstać.
Nie wiem jakby było gdybym non stop tyle spała i czy organizm by się nie zbuntował.

1

Nie dość, że godzina 14 to jeszcze Eleven transmituje, którego na telefonie nie mam ... A ja w robocie więc Barca dziś pooglądana ...

1

@LAMC_10 no pewnie tak i zależy w jakich. Mówię o tych niższych stawkach. Teraz pewnie już więcej zarabiają :) wolę sobie boks obejrzeć, choć i on ze sportem już ma mało wspólnego ;)

1

@BarceloDomo patrz to tej piosenki nie znałam :) To już druga o moim Tomaszowie :) Jest jeszcze: Tomaszów: i tutaj najlepszy Janusz Radek :)


2

@LAMC_10 bo dla mnie to pato walki pato celebrytów. Wyjdą na ring dadzą sobie mordę obić i zainkasują niemałe pieniądze ...
Najgorsze, że moja firma to sponsorowała. Człowiek pracuje uczciwie, a tu wyjdzie taki patus czy nie wiadomo kto i w jednej walce zarobi prawie tyle co ty przez cały rok ..

7

@LAMC_10 ja to nawet za darmo bym nie chciała ..

0

@Chimera to dziwne, że na Ciebie nie działa ... Chyba odporny jesteś na kofeinę, przynajmniej tą z kawy. A energetyk działa?

0

@Chimera to dziwne. A dużo piłeś/ pijesz kawy?

0

@Cryptolis wcześnie ;)
Ja tam tylko butelkę znałam :)

0

@Chimera to jakiś dziwoląg jesteś heh ;)

1

@Chimera kawę! Zdecydowanie kawę!

0

@Cryptolis no i bawiłeś się? ;)

0

@Chimera oj tam oj tam ;) nie zaszkodzi Ci się rozebrać i ubranek popilnowac :)

1

@Eklerek hehe dokładnie ;)

2

@Chimera to się rozbierz i ubrania popilnuj :) Tak zawsze mi mama mówiła jak byłam dzieckiem i twierdziłam, że się nudzę ;)

3

0

@NeroTFP1 słabo ogląda się dwa finały ...
Kto wie co by było gdyby biegły razem :)

0

Karalis nie dał rady ... Szkoda, ale i tak konkurs na najwyższym poziomie. Całe podium na 6!

Kosmita po rekord? :)

5

0

Ale konkurs o tyczce. Kurde Karalisowi tak mało brakuje, żeby skoczyć czy 6.20 czy 6.25

1

@BarceloDomo w Tomaszowie Mazowieckim :)

0

Kto to wymyślił żeby o medalach decydowały dwa biegi finałowe? Co za beznadziejna zmiana ...

Dziś kibicuje Karalisowi choć pewnie i tak kosmita wygra i kolejny rekord pyknie ...

0

Ustepujecie miejsca starszym w autobusie?

Ja tak, ale jak nie ma w ogóle wolnych miejsc, a nie jak jakaś paniusia zapała chęcią usiąść na moim miejscu, a w autobusie znajdują się wolne miejsca ...

0

@Comentateiro finał? Przecież ten "potężny" Bayern nawet ćwierćfinału nie przejdzie ;)

0

@kanver_ klątwa Lewego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?