La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 906 Culés

1

Dziś zaczynają się HMS w Królowej Sportu w Toruniu. Właśnie trawa sesja poranna.

Plan transmisji i starty Polaków:
https://zapodaj.net/images/b2713dadc44df.jpg

0

@Ilka dla mnie to nadal Kaczmarek !

0

@Ilka
Liczę, że zakręcimy się w okolicach 4-5 medali.

1

@gumaz no ciężko się przestawić na Bukowiecka ;)

0

@NeroTFP1 nie śledziłam przygotowań naszych więc nie wiem w jakiej formie są i na co nas stać ;)

1

@Ilka
To jest hala. Tutaj może zdarzyć się wszystko, zwłaszcza w biegach długich, gdzie nietrudno o jakieś przepychanki i taktyczne skiepszczenie startu.

Liczę na Natalię na 400 metrów, kobiecą sztafetę. Mikst niestety nie jest tak silny, bo bez Maksa i prawdopodobnie też bez Natalii, która w obliczu trzech indywidualnych biegów i sztafety, nie dałaby rady już pobiec kolejnego biegu w zaledwie trzy dni.

Do tego widzę szanse u Pii, Ewy, Kuby Szymańskiego, Marysia Żodzik (chociaż tutaj trzeba ewidentnie przyznać, że konkurencja potężna). Może któryś z naszych 800 metrowców, bo dobrze biegali :)

4-5 medali to już na pewno byłoby bardzo dobry wynik.

0

@NeroTFP1 zwłaszcza, że startujemy u siebie.
Właśnie powiedzieli, że finał skoku wzwyż kobiet jest najmocniej obstawionym finałem na tej imprezie.

Natalia to myślę, że pewnik jeśli nie będzie żadnych poza sportowych problemów. Pia no zobaczymy. Co do Swobody to nie mam kompletnie pojęcia jak biega teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?