Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox no bardzo zadowolona jestem z tego ekspresu :) Choć poprzedni trafiłam na wadliwy ... Ale ten jest ok :)!
1
Moja ulubiona hokejowa drużyna melduje się w ćwierćfinale Pucharu Stanleya ❤️ GoHabs!
1
@derus ooo to też fajnie :) Wzajemnie :)
4
@wawrzyn1 no niestety. To już idzie tak bardzo w tą stronę, że nie wiem czy będą żałowały ...
0
@Michael24 ale jak tak pajacuje teraz do kibiców Widzewa, to mogliby puścić w przestrzeń :)
0
Ooo Ultrasi Widzewa się wkurzyli na Rafałka A :) To czekam na to wideo gdzie Augustyniak śpiewa LTSK! :)
0
@Terroriser no i serce by mi wysiadło ;) hehe. Wiem, że są osoby dla których kawa z mleczkiem to profanacja, ale ja lubię z mleczkiem :)
5
@gumaz będę robiła pierś z kurczaka, ziemniaczki i młodą kapustę :) Ale dla całej LaRambli nie starczy ;)
0
@Terroriser ja lubię z mleczkiem :) nic na to nie poradzę :)
23
@Eklerek masakra co to się teraz dzieje i na świecie i w Polsce ...
Przebierańce ...
1
@QQL5 no Widzew oczywiście :)
1
@Eklerek posiedziałam sobie ;)
Niestety nie było świętowania :( Oglądałam kolegę w 1z10, a wcześniej film, który już kiedyś oglądałam i tak zleciało ;)
No tak ja też często gęsto w nie swoim łóżku się budzę ;)
0
@July_6_BcN to robotę w terenie bardziej masz jak w biurze takie pustki :) Fajni. W sumie taki wybór jest fajny. Chcę to jadę, nie to z domu ;)
1
@Eklerek no to współczuję :( Chyba ten Leclerc Ci słabą noc zafundował ;)
Ja nie miałam takich problemów, a poszłam o drugiej spać ;)
1
@July_6_BcN ooo to fajnie, że tak możesz :) Ale ja tobie sumie nie mogłabym pracować zdalnie. Nie wychodzenie z domu nie służyło by mi :) Oczywiście mówię o dłuższym jak to ludzie pracowali czy pracują nadal :)
1
@Eklerek Mam :) Tak na poprawę humoru fotka kawy :)
7
Takie poniedziałki to ja lubię :)
Wszyscy w pracy, a ja sobie kawusie w domeczku pije :)
Miłego dnia LaRamblo ❤️
https://zapodaj.net/images/7ab6d1e1feb11.jpg
1
@AssisMoreira nocne zmiany tu macie? ;) Ja już lulu idę bo padam :) A obejrzeć polecam. Ma chłopak wiedzę :)
2
Nie wiem czy oglądacie 1 z 10. W piątkowym odcinku był mój kolega, bodajże po raz trzeci. Kibic Widzewa :)
Jak ktoś ma ochotę zobaczyć jak mu poszło to wrzucam ten odcinek :)
Bartosz numer 7!
https://vod.tvp.pl/programy,88/jeden-z-dziesieciu-odcinki,274174/odcinek-3595,S01E3595,2950729
2
@draxidox no wiadomo BMW!
1
@Elprofesorxx matura to bzdura :)
Już nie pamiętam kiedy to było :)
0
@BezglutenowyPedri no dokładnie. Ale miejmy nadzieję, że damy radę i upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu :)
0
@LukaszFan remis też nie jest taki oczywisty ;) To jest El Clasico i wszystko może się zdarzyć :)
4
@majkiii no wypuścić się raczej nie da, ale spora osób tutaj jest pewna, że na spokojnie pykniemy Real za tydzień. ..
8
@BezglutenowyPedri też mnie zbytnia euforia i pewność, że za tydzień wygramy dziwi. Ja wolałbym żeby dziś ten Mistrz został klepnięty bo już by był :)
0
@kch no właśnie chyba tak jest :) W pewnym momencie dochodzi się do etapu gdzie nie patrzy na trofea tylko sam fakt tego, że kochasz tą drużynę i czekasz na kolejny mecz ... Jeśli by tak nie było to już dawno bym ten Widzew pieprznela :( A jednak nadal z nimi :)
To Ty trochę trofeów polskiej drużyny przeżyłeś :) Fajnie!
3
Zdążyłam postawić na remis Espanyolu i męczennik na 2! Jeszcze jedna Vinicius i hattricka trafię ;)
3
Wpis kolegi @derus zmotywował mnie do policzenia tytułów, a nie tak dawno temu uświadomiłam sobie, że w lipcu tego roku mini 30 lat mojej miłości do futbolu ❤️ 30 lat jak to zleciało ..
I w tym czasie przeżyłam tylko jedno Mistrzostwo Widzewa, jedno na samym początku kibicowania. Mogę stwierdzić, że jest to miłość bezwarunkowa .. ja oddaje im serce, a oni mi spadku, degradacje itp.
Z Barcą wygląda to zdecydowanie lepiej - tegoroczne będzie 15 moim Mistrzostwem Barcy :)
W PL sympatyzuje z Czerwonymi Diabłami, którzy w tym czasie zdobyli 9 Mistrzostw :) Też dość dobry wynik. Ale z MU mam swoją pierwszą świadomą LM i pamiętne 2-1 z Bayernem, chyba od tamtej pory nie trawie Bayernu.
1
@derus no leci strasznie. Pamiętam, jak niedawno mówiłam, że kibicuje już 20 lat ... A to było już 10 lat temu :)
1
@derus ja sobie ostatnio zdałam sprawę, że w lipcu tego roku będę miała rocznicę 30 lat z piłeczką i Widzewem :) Matko bosko ;)