Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MichuZ44 Ja miałem 6, bo prezentowałem z kolegą przed klasą.
@FcPortoFan1999 Czyli mówisz, że nauczyciel postawił Ci pałę?
2
@Marian_Pazdzioch No jeżeli ten Messiego nie był pewny, to ten Mbappe tym bardziej.
3
@TheNekro94 To jest tak idiotycznie rozpisany sport, że do dziś nie rozumiem jak można było to tak spierdzielić.
Wystarczyło wprowadzić zasadę limitu czasu. Macie godzinę na mecz, jeżeli nikt nie złapie znicza, wygrywa drużyna, która zdobyła więcej punktów. A złapanie znicza kończy mecz zwycięstwem drużyny szukającego.
Ewentualnie dodanie kilku zniczy i wówczas za złapanie każdego dodawane bonusowe punkty, ale nie kończy to meczu.
9
@Kgorecki2500 Polacy to Polacy, ale co musi czuć Hitler w zaświatach, gdy znowu niemieckie czołgi atakują Kursk.
41
@ArcziArtt Dieta polegała na amputowaniu ręki?
2
@Marian_Pazdzioch No dobra, ale 3% PKB LItwy a 3% PKB Niemiec to delikatna różnica. Litwa ledwo kupi kilka czołgów, a Niemcy nie będą mieli gdzie zaparkować lotniskowców.
0
@DLFCB Przenośne radiostacje (walkie-talkie), rozczytanie Enigmy, teoria o witaminach, kamizelka kuloodporna.
Jednak trochę ważniejsze odkrycia i wynalazki niż paczkomat :D
7
@norbi77 Real Madryt - szczególnie gdy nie wygrywa.
1
@norbi77 Tak będzie, nie sposób się nie zgodzić. Ludziom otworzą się oczy dopiero jak Tobie zamkną.
1
@Sulimo Czyli bez zwycięstwa pozostało tylko potężne duo Śląsk-Lechia xD
2
@Sulimo Po tym jak chłopaki z Pogoni przegrali finał PP z 10 drużyną 1 ligi, powinni mieć zakaz wypowiadania się co najmniej do 2 maja 2025.
0
@Sulimo Ja rozumiem, że mu po prostu mental nie dojechał. W końcu najlepszy obrońca Ekstraklasy i Mistrz Polski zostaje odpalony ze średniej Bragi już po 2 miesiącach - i to w atmosferze komentarzy, że chłop jest taktycznie i technicznie fatalny.
No i jakich komentarzy on się spodziewał? To, że szybko go zweryfikowali, oznacza, że Bartek się nadaje do Eklapy i niech tu wraca, bo może nie jest gotowy. Może wybrał zły klub, nie wiadomo. No, ale sytuacja komiczna.
4
Uniwersum polskiej piłki jest cudowne
@Sulimo @FcPortoFan1999
0
@misterio "Rozszerzenie się wszechświata powoduje ruch wszystkiego wobec wszystkiego"
15
@Marian_Pazdzioch Czyli nasze czołgi, które de facto miały służyć do zabijania ruskich, służą do zabijania ruskich, ale jednocześnie nie ginie przy tym żaden Polak i nie cierpi nasze terytorium?
Chyba lepiej się nie dało.
2
@Marian_Pazdzioch Bawmy się jakby to był 1939'
0
@Linnox Wielki trener, niech spoczywa w pokoju.
Z ciekawostek: kiedyś był dogadany z Jagiellonią Białystok
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/sven-goran-eriksson-mogl-pracowac-w-polskiej-ekstraklasie-doszlismy-do-porozumienia-jakis-tydzien-temu/132940
@FcPortoFan1999 @Sulimo
1
@Arden Nienormalne te dzisiejsze dzieci. Ja w jej wieku waliłem wódę litrami, odpalałem jointa za jointem i obracałem wszystkie koleżanki z klasy, a gdy pani od przyrody rozpoczynała temat z układem rozrodczym człowieka to pełniłem rolę eksperta.
0
@Krzysztof1987 @Marian_Pazdzioch Już widzę jak obniżacie swoje wynagrodzenie, bo wasz szef jest dzbanem i nie stać go na zatrudnienie nowego pracownika :D
0
@FcPortoFan1999 Nikt nie stworzył więcej okazji by wygrać, skoro ostatecznie nie wygrał :D
2
@FcPortoFan1999 Wynikowi końcowemu
10
@Arden Hmm nagranie z 2020 w którym polityk użył "million" zamiast "thousand". Cienko musi iść ta kampania w USA, że takie pierdoły ludzie odkopują xD
https://www.snopes.com/fact-check/harris-covid-deaths/
0
@Sulimo @FcPortoFan1999 Sprzedać zawodnika i mieć zawodnika. Laporta mógłby się uczyć.
0
@FcPortoFan1999 Z wypowiedzi kibiców Bragi na twitterze wynika, że Wdowik nic nie umie xD
1
Santos wydymał Polaków, więc Jaga wydymała Bragę w ramach zemsty.
@Sulimo @FcPortoFan1999
1
Z jednej strony, niestety, Legia zdobywa punkty, ale z drugiej strony, na szczęście, Śląsk ich nie zdobywa.
Trudne do kibicowania się wylosowało.
1
@Kapitan hawk Warto dodać, że z 30 letnim chłopem co ma dziecko z poprzedniego związku xD
2
@FcPortoFan1999 Pitero dobrze wskazał: "Myślę, że to odpowiedni moment na rozpoczęcie rozmowy czy na darmowych transferach i samych uzupełnieniach luk da się podwyższać poziom drużyny drugi rok z rzędu."
Taka prawda. Jagiellonii nie stać na kosmiczne transfery, ale jednak przydałoby się zrobić transfery gotówkowe, a nie zbierać same ochłapy za darmo lub z emerytury. Szczególnie, że szkółka juniorów nie produkuje nikogo konkretnego,
1
@PanMietek Wątpie, że przyjdzie wezwanie na podstawie nagrania z jakiejś kamery. Jeżeli nie było funkcjonariusza i nie zatrzymał cię na miejscu, to raczej mała szansa.
14
Na minus Olmo i Gundogan, bo w ogóle nie byli widoczni na boisku.