14

@Kgorecki2500 Suarez taki był, że potrafił spierdzielić 2 setki na pustą żeby później strzelić nożyce z 25 metrów.

8

@tbas Bo twitt Jachiry się do niego odnosił? I tym razem Duda podpisał ważną ustawę, zamiast olać ją, jak ma to w zwyczaju?

2

Jakbyśmy nie mieli ważniejszych wydatków... A w te 20 lat raczej nie nadgonimy najbogatszych krajów świata...


0

@Zoker Oczywiście, że Petkov jest na spalonym w momencie strzału.

0

@Kgorecki2500 @KamQiX Ten przeszkadzający był właśnie na spalonym.


1

@michal26 Niesamowicie abstrakcyjnie brzmi to, że Jagiellonia realnie może zremisować u siebie z Ajaxem Amsterdam. Tym Ajaxem Amsterdam, nawet jeżeli ich skład nie porywa i nie jest już to ta sama ekipa co wyrzucała Real z LM. Rok temu cudem uniknąć spadku, jutro walczyć u siebie z Ajaxem xD

4

Jagiellonia musi uważać, żeby z Ajaxem nie było rzutów karnych. Chłopaki z Holandii mają zdecydowanie większe doświadczenie.

4

A teraz wracamy do rzeczywistości i już za chwilę Wisła dostanie w papę od Arki Gdynia :D

5

@Arkon Bo w I lidze nie ma już słabych drużyn.

1

Koniec haha, brawo Wisła !!!!!!

0

Ciekawe czy chłopaki ze Spartaka Trnava nie mają jutro na rano do roboty

6

@jacob345 To było nastawić Ajax 30 min temu xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawać bramkarze, pokażcie jak się strzela :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BabyGang To Legia już awansowała? Jaki był wynik z Kosowianami? Powiedz to obstawię.

0

Drągowski by lepiej tego karnego strzelil...

1

Na Flashscorze Wisła prowadzi 4:1, więc po co oni grają te karne. Bez sensu... :D

https://zapodaj.net/plik-8dEyC3Jnk0

0

Nie pamiętam takiego dnia w piłce nożnej, żeby tyle się działo :D

2

Koniec!!! Ajax jedzie do Białegostoku xD

0

Mladenović nie trafia! I Ajax też xD


Brobbey 2 raz decydującego nie trafił xD
Łącznie 4 raz mogli zakończyć xDDDDDDD

0

@Pnog37 Już 16 się zaczyna :D

0

Chorzy dzień w piłce nożnej.

5

@MesQueUnClub96 O jednego za dużo.

0

40 letni bramkarz Ajaxu o aparycji Wiedźmina też odpowiada skutecznie wykonaną 11 xD

5

Drągowski strzela karnego xD

0

@HypeR Ale to nie jest fast food jeżeli jest robiony własnoręcznie przez Perskiego Księcia z dyplomem ukończenia szkoły kręcenia kebabem i latania dywanem.

0

Ajax chyba serio nie chce jechać do Białegostoku xD

3 raz mogli skończyć xD

1

@HypeR Kebab z Baraniną na cienkim zrobiony własnoręcznie przez Perskiego Księcia, który ukończył Wyższą Szkołę Latania Dywanem i Kręcenia Dywanem.

0

@Culer9002 @Odcinkowy Moim zdaniem za dużo dołożył od siebie przy upadku, nawet jeżeli go zahaczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?