Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Kgorecki2500 Suarez taki był, że potrafił spierdzielić 2 setki na pustą żeby później strzelić nożyce z 25 metrów.
8
@tbas Bo twitt Jachiry się do niego odnosił? I tym razem Duda podpisał ważną ustawę, zamiast olać ją, jak ma to w zwyczaju?
2
Jakbyśmy nie mieli ważniejszych wydatków... A w te 20 lat raczej nie nadgonimy najbogatszych krajów świata...
0
@Zoker Oczywiście, że Petkov jest na spalonym w momencie strzału.
0
@Kgorecki2500 @KamQiX Ten przeszkadzający był właśnie na spalonym.
1
@michal26 Niesamowicie abstrakcyjnie brzmi to, że Jagiellonia realnie może zremisować u siebie z Ajaxem Amsterdam. Tym Ajaxem Amsterdam, nawet jeżeli ich skład nie porywa i nie jest już to ta sama ekipa co wyrzucała Real z LM. Rok temu cudem uniknąć spadku, jutro walczyć u siebie z Ajaxem xD
4
Jagiellonia musi uważać, żeby z Ajaxem nie było rzutów karnych. Chłopaki z Holandii mają zdecydowanie większe doświadczenie.
4
A teraz wracamy do rzeczywistości i już za chwilę Wisła dostanie w papę od Arki Gdynia :D
5
@Arkon Bo w I lidze nie ma już słabych drużyn.
1
Koniec haha, brawo Wisła !!!!!!
0
Ciekawe czy chłopaki ze Spartaka Trnava nie mają jutro na rano do roboty
6
@jacob345 To było nastawić Ajax 30 min temu xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawać bramkarze, pokażcie jak się strzela :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BabyGang To Legia już awansowała? Jaki był wynik z Kosowianami? Powiedz to obstawię.
0
Drągowski by lepiej tego karnego strzelil...
1
Na Flashscorze Wisła prowadzi 4:1, więc po co oni grają te karne. Bez sensu... :D
https://zapodaj.net/plik-8dEyC3Jnk0
0
Nie pamiętam takiego dnia w piłce nożnej, żeby tyle się działo :D
2
Koniec!!! Ajax jedzie do Białegostoku xD
0
Mladenović nie trafia! I Ajax też xD
Brobbey 2 raz decydującego nie trafił xD
Łącznie 4 raz mogli zakończyć xDDDDDDD
0
@Pnog37 Już 16 się zaczyna :D
0
Chorzy dzień w piłce nożnej.
5
@MesQueUnClub96 O jednego za dużo.
0
40 letni bramkarz Ajaxu o aparycji Wiedźmina też odpowiada skutecznie wykonaną 11 xD
5
Drągowski strzela karnego xD
0
@HypeR Ale to nie jest fast food jeżeli jest robiony własnoręcznie przez Perskiego Księcia z dyplomem ukończenia szkoły kręcenia kebabem i latania dywanem.
0
Ajax chyba serio nie chce jechać do Białegostoku xD
3 raz mogli skończyć xD
1
@HypeR Kebab z Baraniną na cienkim zrobiony własnoręcznie przez Perskiego Księcia, który ukończył Wyższą Szkołę Latania Dywanem i Kręcenia Dywanem.
0
@Culer9002 @Odcinkowy Moim zdaniem za dużo dołożył od siebie przy upadku, nawet jeżeli go zahaczył.