23

Podobno Real Madryt zainteresowany sędzią dzisiejszego spotkania.

0

@takisobiektos Podobno pokazał, że to była 2 żółta. Nawet flashscore tak pokazuje. Po prostu transmisja nas zmyliła.

6

A dobra, ten dzban dostał żółtą siedząc na ławce a potem zanurkował po wejściu na boisko xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Niech chociaż utrzymają te 3:2...

3

Jeszcze Guebbels dobija Śląsk xD

1

@Sulimo No dla mnie to powinno być równoznaczne z czerwoną kartką za niesportowe zachowanie. No bez przesady.

0

W sumie chciałbym dogrywkę 9 vs 11 obejrzeć :D

1

@Kgorecki2500 Zaczął rozkopywać murawę na 11 metrze

2

Za coś takiego to powinno być zawieszenie bramkarza Śląska. Rozkopywać 11 metr, bo przeciwnik ma rzut karny xD

0

Nie wierzę, że ten mecz Śląska tak się skończy XD

0

@FcPortoFan1999 Korona Kielce już zaciera rączki na zmęczony Śląsk

0

Ajax wyrównuje i jednak przybliża się do Białegostoku.

Jednak nie wyrównuje.

1

Śląsk już zagra minimum 108 minut. A jeszcze dogrywka wisi w powietrzu :D

1

@fart No o słabym dniu duńskiej piłki. Jednak to jest slaby dzień tylko w 1/2 :D

0

@FcPortoFan1999 Swoją drogą to Czesi nie strzelili 4 z 5 karnych, a Duńczycy 2 z 4 :D

0

@FcPortoFan1999 Cicho, bo narrację psujesz :D

5

@blakkudium Powrót Iniesty

0

Ale to trzeba być geniuszem, żeby coś takiego odwalić xD Brawo Petkow xD

0

@BulaKG Nie, sprawdzali karnego. Petkov dał nura to żółta i wypad.

2

Moim zdaniem bez karnego.

0

Panathinaikos wyrównuje dwumecz... Ajax oddala się od Białegostoku :D

1

Ziomek na bramce St. Gallen nie prowokuje, gra normalnie, a nawet bym powiedział, że specjalnie nie utrudnia gry napastnikom Śląska, bo wszystko co leci w bramkę to wpada, a jacyś debile go obrażają...

1

Kibice Śląska mogli właśnie odwalić najbardziej żenującą akcję w historii pucharów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Warto przypomnieć hymn Śląska przed drugą połową.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Duch Exposito w nich wstąpił. Gorzej jak po przerwie prymat przejmie duch Klimali ;x

1

@FcPortoFan1999 Nikt normalny by nie przewidział takiego obrotu spraw, luz :D

2

Gdyby nie przerwa Śląsk by jeszcze wsadził z jedną. A tak po przerwie pewnie reset.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?