Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Podobno Real Madryt zainteresowany sędzią dzisiejszego spotkania.
0
@takisobiektos Podobno pokazał, że to była 2 żółta. Nawet flashscore tak pokazuje. Po prostu transmisja nas zmyliła.
6
A dobra, ten dzban dostał żółtą siedząc na ławce a potem zanurkował po wejściu na boisko xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Niech chociaż utrzymają te 3:2...
3
Jeszcze Guebbels dobija Śląsk xD
1
@Sulimo No dla mnie to powinno być równoznaczne z czerwoną kartką za niesportowe zachowanie. No bez przesady.
0
W sumie chciałbym dogrywkę 9 vs 11 obejrzeć :D
1
@Kgorecki2500 Zaczął rozkopywać murawę na 11 metrze
2
Za coś takiego to powinno być zawieszenie bramkarza Śląska. Rozkopywać 11 metr, bo przeciwnik ma rzut karny xD
0
Nie wierzę, że ten mecz Śląska tak się skończy XD
0
@FcPortoFan1999 Korona Kielce już zaciera rączki na zmęczony Śląsk
0
Ajax wyrównuje i jednak przybliża się do Białegostoku.
Jednak nie wyrównuje.
1
Śląsk już zagra minimum 108 minut. A jeszcze dogrywka wisi w powietrzu :D
1
@fart No o słabym dniu duńskiej piłki. Jednak to jest slaby dzień tylko w 1/2 :D
0
@FcPortoFan1999 Swoją drogą to Czesi nie strzelili 4 z 5 karnych, a Duńczycy 2 z 4 :D
0
@FcPortoFan1999 Cicho, bo narrację psujesz :D
5
@blakkudium Powrót Iniesty
0
Ale to trzeba być geniuszem, żeby coś takiego odwalić xD Brawo Petkow xD
0
@BulaKG Nie, sprawdzali karnego. Petkov dał nura to żółta i wypad.
2
Moim zdaniem bez karnego.
0
Panathinaikos wyrównuje dwumecz... Ajax oddala się od Białegostoku :D
1
Ziomek na bramce St. Gallen nie prowokuje, gra normalnie, a nawet bym powiedział, że specjalnie nie utrudnia gry napastnikom Śląska, bo wszystko co leci w bramkę to wpada, a jacyś debile go obrażają...
1
Kibice Śląska mogli właśnie odwalić najbardziej żenującą akcję w historii pucharów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Warto przypomnieć hymn Śląska przed drugą połową.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Duch Exposito w nich wstąpił. Gorzej jak po przerwie prymat przejmie duch Klimali ;x
1
@FcPortoFan1999 Nikt normalny by nie przewidział takiego obrotu spraw, luz :D
2
Gdyby nie przerwa Śląsk by jeszcze wsadził z jedną. A tak po przerwie pewnie reset.