0

@FcPortoFan1999 Ciężko powiedzieć, chociaż wydaje mi się, że Masłowski w Barcelonie czułby się jak ryba w wodzie, a Deco w Jagiellonii usiadłby i płakał :D

1

U nas też jest obrana linia. Skupiamy się na Olmo, bardziej potrzebnych zawodników typu Nico nie ruszamy.

Tylko tym razem to nie jest prank Laporty.

2

Nieważne co dzisiaj Iran odpali, to i tak nie przebiją bomby od Stonogi.

5

@-barca4ever- Bardzo fajny samochód i fajny przebieg. Ja bym brał.

8

@NeroTFP1 Nie mamy szans w ćwierćfinale. Jesteśmy bez formy. Zniszczą nas już w pierwszym meczu.

A to tylko sytuacja Barcelony przed kolejną edycją LM. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Więcej tych Polaków-Konfederatów wpuścić do Anglii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


6

Cała Polska oprócz stolicy w tej chwili:

https://zapodaj.net/plik-4BUgDXAXn5

2

@Bernard777 @FcPortoFan1999 Gual poszedł do Legii wygrać mistrzostwo.

Wszyscy wiemy jak się skonczyło.

1

@Azi No to co w sumie o tym decyduje? Zazwyczaj głównym argumentem niektórych osób jest to, że jeżeli urodziłeś się z pochwą i macicą to jesteś kobietą. Tak samo jak masz penisa to jesteś facetem. To teraz narracja się zmienia czy o co chodzi? Są zdjęcia tej kobiety z czasów jej dzieciństwa i został udostępniony jej akt urodzenia, który wskazuje, że jest kobietą.

0

@FcPortoFan1999 Trzeba zobaczyć jak prezentuje się Caliskaner, bo w Białymstoku było jednak od niego czuć aromat drewna.

3

Ależ bym minusował wszystkie komentarze o tenisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@macio_944 A później moderatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Pawlak1992 Myślę, że rekordowo szybko by ten wpis został zminusowany i usunięty xD

3

@FcPortoFan1999 A później, jak ksiądz wypowiada kwestię "ciało Chrystusa", to mu odpowiadasz, że dziękujesz i rano byłeś na siłce rzeźbić to ciało?

0

@ranger3120 Fajne dopóki nie zaatakuje go jakiś orzeł xD

0

@Pedri16Future Każdy madryciak tak mówi.

0

Szkoda, że mecz przerwany. Zanosiło się na manitę.

1

Perez to nawet burze wywoła, żeby tylko odwlec wpierdziel od potężnej maszyny Flicka.

1

@FcPortoFan1999 Zlatanowi Alomeroviciowi też nie idzie najlepiej po odejściu z Jagi. Puszcza babola za babolem.

1

@FcPortoFan1999 Zrobili to, czego nie zrobiła w grudniu Puszcza Niepołomice w meczu z Jagiellonią.

0

@Lucyfffer Przeglądałeś La Bambę kilka lat, ale dopiero niedawno założyłeś konto. Znamy te numery kolego.

5

@Lucyfffer A ty kim jesteś świeżak, żeby nas tutaj umoralniać? Na La Bambie nie ma miękkiej gry.

1

@Sulimo Oby Puszcza została a zamiast nich spadła Stal.

5

Mam nadzieję, że rozkład jazdy przed meczem z Realem jest dobrze znany.

1

@blakkudium Przy dobrych wiatrach zaczniemy o 3:00?

3

@tbas Wypożyczenie - 95% pensji po stronie Barcy z opcją wykupu za 500k euro + 10 mln euro w zmiennych za wygranie Złotej Piłki i Pichichi.

2

Niby w Białymstoku bezwietrznie, a Pululu ciągle przewracany przez wiatr.

3

@marcin62 @Transu96 Przecież to właśnie smok jest powodem śniegu. Tak jak Bagienny przekształcił tereny orkowej areny w bagno, tak i lodowy zamienił nowy obóz w lodową krainę. Kamienny i ognisty wybrały po prostu już gotowe tereny, czyli odpowiednio w górskiej fortecy i starą cytadelę przerobioną na wulkan.

0

@Sulimo Nie no, w 2020 był o krok od trypletu. Wystarczyło ograć Bayern w finale.

1

@xvcWinterSoldier Jednak nie ma podjazdu do Ryana Reynoldsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?