Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Ciężko powiedzieć, chociaż wydaje mi się, że Masłowski w Barcelonie czułby się jak ryba w wodzie, a Deco w Jagiellonii usiadłby i płakał :D
1
U nas też jest obrana linia. Skupiamy się na Olmo, bardziej potrzebnych zawodników typu Nico nie ruszamy.
Tylko tym razem to nie jest prank Laporty.
2
Nieważne co dzisiaj Iran odpali, to i tak nie przebiją bomby od Stonogi.
5
@-barca4ever- Bardzo fajny samochód i fajny przebieg. Ja bym brał.
8
@NeroTFP1 Nie mamy szans w ćwierćfinale. Jesteśmy bez formy. Zniszczą nas już w pierwszym meczu.
A to tylko sytuacja Barcelony przed kolejną edycją LM. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Więcej tych Polaków-Konfederatów wpuścić do Anglii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Cała Polska oprócz stolicy w tej chwili:
https://zapodaj.net/plik-4BUgDXAXn5
2
@Bernard777 @FcPortoFan1999 Gual poszedł do Legii wygrać mistrzostwo.
Wszyscy wiemy jak się skonczyło.
1
@Azi No to co w sumie o tym decyduje? Zazwyczaj głównym argumentem niektórych osób jest to, że jeżeli urodziłeś się z pochwą i macicą to jesteś kobietą. Tak samo jak masz penisa to jesteś facetem. To teraz narracja się zmienia czy o co chodzi? Są zdjęcia tej kobiety z czasów jej dzieciństwa i został udostępniony jej akt urodzenia, który wskazuje, że jest kobietą.
0
@FcPortoFan1999 Trzeba zobaczyć jak prezentuje się Caliskaner, bo w Białymstoku było jednak od niego czuć aromat drewna.
3
Ależ bym minusował wszystkie komentarze o tenisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@macio_944 A później moderatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Pawlak1992 Myślę, że rekordowo szybko by ten wpis został zminusowany i usunięty xD
3
@FcPortoFan1999 A później, jak ksiądz wypowiada kwestię "ciało Chrystusa", to mu odpowiadasz, że dziękujesz i rano byłeś na siłce rzeźbić to ciało?
0
@ranger3120 Fajne dopóki nie zaatakuje go jakiś orzeł xD
0
@Pedri16Future Każdy madryciak tak mówi.
0
Szkoda, że mecz przerwany. Zanosiło się na manitę.
1
Perez to nawet burze wywoła, żeby tylko odwlec wpierdziel od potężnej maszyny Flicka.
1
@FcPortoFan1999 Zlatanowi Alomeroviciowi też nie idzie najlepiej po odejściu z Jagi. Puszcza babola za babolem.
1
@FcPortoFan1999 Zrobili to, czego nie zrobiła w grudniu Puszcza Niepołomice w meczu z Jagiellonią.
0
@Lucyfffer Przeglądałeś La Bambę kilka lat, ale dopiero niedawno założyłeś konto. Znamy te numery kolego.
5
@Lucyfffer A ty kim jesteś świeżak, żeby nas tutaj umoralniać? Na La Bambie nie ma miękkiej gry.
1
@Sulimo Oby Puszcza została a zamiast nich spadła Stal.
5
Mam nadzieję, że rozkład jazdy przed meczem z Realem jest dobrze znany.
1
@blakkudium Przy dobrych wiatrach zaczniemy o 3:00?
3
@tbas Wypożyczenie - 95% pensji po stronie Barcy z opcją wykupu za 500k euro + 10 mln euro w zmiennych za wygranie Złotej Piłki i Pichichi.
2
Niby w Białymstoku bezwietrznie, a Pululu ciągle przewracany przez wiatr.
3
@marcin62 @Transu96 Przecież to właśnie smok jest powodem śniegu. Tak jak Bagienny przekształcił tereny orkowej areny w bagno, tak i lodowy zamienił nowy obóz w lodową krainę. Kamienny i ognisty wybrały po prostu już gotowe tereny, czyli odpowiednio w górskiej fortecy i starą cytadelę przerobioną na wulkan.
0
@Sulimo Nie no, w 2020 był o krok od trypletu. Wystarczyło ograć Bayern w finale.
1
@xvcWinterSoldier Jednak nie ma podjazdu do Ryana Reynoldsa