6

@adamek20151 Jasne, będzie osłabieniem.

3

@Essos Przez finał Copa America to dzisiaj potężne 2h snu

6

@DLFCB To Ty chyba nie oglądałeś meczu Lech Poznań - Jagiellonia Białystok


1

@Arden Bo nie znają swoich praw. Jeżeli ktoś codziennie robi imprezę o 12 czy o 16 i w sposób znaczący uprzykrza życie to masz prawo domagać się uspokojenia delikwenta.

9

@Arden Czemu po 22? Skąd to głupie przeświadczenie, że w Polskim ustawodawstwie istnieje coś takiego jak cisza nocna :D Jeżeli hałas utrudnia korzystanie z nieruchomości, to nieważne czy jest to 12, 16 czy 24 i tak jest to naruszenie. W szczególności wskazuje na to art. 144 k.c. albo art 51 k.w.

2

@BulaKG Gorzej jak się okaże, że akurat ten jeden dzieciak nie zbuduje odporności, a wręcz przeciwnie.

1

@Kapitan hawk Deprecjonujesz wielką Ligę Narodów? To może jeszcze powiesz, że Audi Cup Kane'a jest warty tyle co nic?

6

Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy. Dobrze, że chociaż Leo wygrał.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawaj karnego z kapelusza, żeby więcej dymów było

2

O Bogowie, walka!

0

Brawo Lautaro, ale mogliście 15 min wcześniej

1

@Transu96 Czekali aż wstaniesz

1

Rabini zgodni, ale jeden bardziej dosadny.

0

4

Mam nadzieję, że przed dogrywką będzie koncert.

1

@SinMistico dogryweczka

1

Oby nie było już Finalissimy... Przecież Pedri i Yamal wrócą w kawałkach...

2

@PatrychoO A czy usprawni to produkcje kokainy? No właśnie, to po co im to xD

2

Pique przełączył na reklamy

1

@Sulimo Bo koncert Shakiry będzie trwał około 20-25 min z przygotowaniem sceny itd.

1

Przypominam, że druga połowa zacznie się najwcześniej za 30 min xDDD

2

@adamek20151 Na pewno nie są zacofani jeżeli chodzi o innowacyjność w produkcji, dystrybucji i transporcie narkotyków. W tej kwestii absolutni pionierzy.

2

Kto by pomyślał, że na teren stadionu można wejść tylko za okazaniem biletu. Niewiarygodne...

0

@adamek20151 @LukaszFan Myślałem, że to dopiero pierwsza rozgrzewka :D

1

Chwila, to oni się nie rozgrzewali jeszcze? Toż ten mecz miał się zacząć o 2:00. To nie było rozgrzewki jakoś koło 1:30? :D

4

2:45 start, po 90 minutach 0:0, po dogrywce 0:0, W karnych 11:10 dla Argentyny. Wymarzony scenariusz.

9

Ja to bym opóźnił ten mecz najlepiej do 20:00 czasu polskiego.

4

Trudno się nie zgodzić.


1

@barcelonaLM Który zgarnia Jagiellonia Białystok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?