Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo @FcPortoFan1999 Ja tam w klubach lubiłem Probierza xD
3
@Kgorecki2500 Tym, którzy popełnili mniej zbrodni wojennych.
0
@Lucyfffer Nie targi, a kongres Świadków Jehowy :D
19
@PatrychoO Dobrze, że Leo nie jest Hiszpanem, bo wtedy to już w ogóle nie byłoby debaty. Myślę, że minimum 3 euro i 2 mundiale by z nim klepneli xD
6
@Kgorecki2500 David Cage to genialny scenarzysta i Heavy Rain jest świetnie napisane, ale jednak Detroit: Become Human przebija wszystko od Quantic Dream.
2
No i nie jesteś wyjątkowy. @macio_944
24
Nawet na Euro szkalują Brazylię
2
@tristan87 twitter.com/Maslo1981/status/1803528084018307530
Dyrektor sportowy Jagiellonii króciutko z Harrym Potterem.
0
@tristan87 Oddać puchar Pogoni, żeby mogli coś do gabloty włożyć.
0
@tristan87 W Krakowie to trochę XD. Na Narodowym spoko, ale Jagiellonii też nie pasuje termin, bo rozwala cały okres przygotowawczy.
1
@PJ777 Gorzej jak będzie dyskusja nad rzutem karnym, a kapitanem jest bramkarz. Chłop ma sprint przez całe boisko robić? :D
0
@Kgorecki2500 W ostatnim miesiącu byłem w Bohonikach, Kruszynianach i Białowieży. Zatrzymano mnie 2 razy, żeby sprawdzić czy nikogo nie przewożę. Kazali nawet bagażnik otwierać. To jakim cudem ci aktywiści działają, skoro główne drogi są obstawione? Jeżeli omijają patrole to znaczy, że działają nielegalnie. To o co apeluje Kosiniak i czemu po prostu nie będą tego traktować jako handel czy tam przemyt ludzi?
9
@Culer9002 Lepiej mu nie mów o fladze Nepalu, bo będzie do jutra rozkminiał.
0
@BorzyKrzys Ava Maxx >>>>> Dua Lipa
3
Proponuję obustronny walkower i odesłanie pucharu do Szczecina w ramach pocieszenia.
Swoją drogą PZPN ustalił termin meczu o Superpuchar, nie pytając zarządcy obiektu, czy w tym terminie obiekt jest dostępny xDDDDD
5
Czyli jednak asymilują się.
2
@AFA Musimy pokonać Węgrów
1
@maroon 3 dwumecze musi wygrać aby grać w LM, 2 aby grać w LE, 1 aby grać w LKE.
0
@arsenallondyn0 Raczej nie
https://en.wikipedia.org/wiki/Khalilou_Fadiga
8
Piłkarscy Bogowie chcą, aby ekipy z Polski grały dalej w pucharach.
0
@szkutnik91 zmien x.com na twitter.com
3
To ten ziomek,co ukradł Dolbergowi zegarek za 70 tys. euro. i wyrzucili go za to z klubu xD
Ale mimo wszystko spory talent.
1
Przepiękne losowanie Jagiellonii
@FcPortoFan1999
1
@Bobo25 Na stadionie mistrza już od paru lat grają.
23
@tbas Koreanczycy nie mogą narzekać na swojego przywódcę.
3
No to gramy Superpuchar w Łomży. A najlepiej na stadionie Turośnianki Turośń Kościelna xD
2
@marcin62 To puknął czy nie puknął? Oto jest pytanie.
2
@Arden Turków to w ogóle jakiś naród lubi? Bułgarzy, Serbowie i inni słowianie z Bałkan, Grecy, Cypryjczycy, Gruzini, Ormianie, Syryjczycy, Niemcy, Izraelici, Kurdowie, Irakijczycy - wszyscy kosę z Turkami mają xD
0
@misterio Jak się przyjrzysz to są xD
4
Stadion Miejski w Białymstoku jest już zajęty na 7 lipca, więc to jedyne boisko na którym można zagrać Superpuchar xD