1

@Sulimo @FcPortoFan1999 Ja tam w klubach lubiłem Probierza xD

3

@Kgorecki2500 Tym, którzy popełnili mniej zbrodni wojennych.

0

@Lucyfffer Nie targi, a kongres Świadków Jehowy :D

19

@PatrychoO Dobrze, że Leo nie jest Hiszpanem, bo wtedy to już w ogóle nie byłoby debaty. Myślę, że minimum 3 euro i 2 mundiale by z nim klepneli xD

6

@Kgorecki2500 David Cage to genialny scenarzysta i Heavy Rain jest świetnie napisane, ale jednak Detroit: Become Human przebija wszystko od Quantic Dream.

2

No i nie jesteś wyjątkowy. @macio_944

24

Nawet na Euro szkalują Brazylię


2

@tristan87 twitter.com/Maslo1981/status/1803528084018307530

Dyrektor sportowy Jagiellonii króciutko z Harrym Potterem.

0

@tristan87 Oddać puchar Pogoni, żeby mogli coś do gabloty włożyć.

0

@tristan87 W Krakowie to trochę XD. Na Narodowym spoko, ale Jagiellonii też nie pasuje termin, bo rozwala cały okres przygotowawczy.

1

@PJ777 Gorzej jak będzie dyskusja nad rzutem karnym, a kapitanem jest bramkarz. Chłop ma sprint przez całe boisko robić? :D

0

@Kgorecki2500 W ostatnim miesiącu byłem w Bohonikach, Kruszynianach i Białowieży. Zatrzymano mnie 2 razy, żeby sprawdzić czy nikogo nie przewożę. Kazali nawet bagażnik otwierać. To jakim cudem ci aktywiści działają, skoro główne drogi są obstawione? Jeżeli omijają patrole to znaczy, że działają nielegalnie. To o co apeluje Kosiniak i czemu po prostu nie będą tego traktować jako handel czy tam przemyt ludzi?

9

@Culer9002 Lepiej mu nie mów o fladze Nepalu, bo będzie do jutra rozkminiał.

0

@BorzyKrzys Ava Maxx >>>>> Dua Lipa

3

Proponuję obustronny walkower i odesłanie pucharu do Szczecina w ramach pocieszenia.

Swoją drogą PZPN ustalił termin meczu o Superpuchar, nie pytając zarządcy obiektu, czy w tym terminie obiekt jest dostępny xDDDDD


5

Czyli jednak asymilują się.



2

@AFA Musimy pokonać Węgrów

1

@maroon 3 dwumecze musi wygrać aby grać w LM, 2 aby grać w LE, 1 aby grać w LKE.

0

8

Piłkarscy Bogowie chcą, aby ekipy z Polski grały dalej w pucharach.

0

@szkutnik91 zmien x.com na twitter.com

3

To ten ziomek,co ukradł Dolbergowi zegarek za 70 tys. euro. i wyrzucili go za to z klubu xD

Ale mimo wszystko spory talent.

1

Przepiękne losowanie Jagiellonii

@FcPortoFan1999

1

@Bobo25 Na stadionie mistrza już od paru lat grają.

23

@tbas Koreanczycy nie mogą narzekać na swojego przywódcę.

3

No to gramy Superpuchar w Łomży. A najlepiej na stadionie Turośnianki Turośń Kościelna xD

2

@marcin62 To puknął czy nie puknął? Oto jest pytanie.

2

@Arden Turków to w ogóle jakiś naród lubi? Bułgarzy, Serbowie i inni słowianie z Bałkan, Grecy, Cypryjczycy, Gruzini, Ormianie, Syryjczycy, Niemcy, Izraelici, Kurdowie, Irakijczycy - wszyscy kosę z Turkami mają xD

0

@misterio Jak się przyjrzysz to są xD

4

Stadion Miejski w Białymstoku jest już zajęty na 7 lipca, więc to jedyne boisko na którym można zagrać Superpuchar xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?