4

@Arden Cyberpunk 2024

2

@Aferzysta Kiełb, ale lepszy był Zidane ze Starachowic

32

Dokładnie tak było

twitter.com/LinkeMichal/status/1800248320918483408

4

@tristan87 Mógłby 711 razy opowiedzieć tę historię i nadal bym nie wiedział o co chodzi.

0

Szymański jest mierny.

6

@KrwawiaceoczyVEB A Ty jakbyś grał, gdybyś tego samego dnia nie dostał się do Parlamentu Europejskiego?

3

@Rust_Cohle To de facto nazwa klubu piłkarskiego, ale też mnie irytuje coś takiego i powinno to być zabronione.

2

@Sulimo Mecz z Legią zadecydował o powołaniu Salamona. Potrzebujemy bramkostrzelnego obrońcy.

2

Weż Salamon skup się na dopingu, a zostaw grę w piłkę.

1

O Bogowie, walka!

3

@KamQiX A Ronaldo jest GOATem mimo kontuzji kolana.

9

Trzeba naturalizować Exposito i Pululu w trybie natychmiastowym.

@FcPortoFan1999

0

Szkoda, że Romanczuk niedysponowany, bo trzeba destrukcji w środku pola.

12

Braun zamiast ściągać flagi, które po prostu wiszą, to powinien przejść się po narodowym i pozabierać te flagi z napisami miast.

FOTO HIGIENA na fladze Polski... za to powinna być duża kara.

13

Skręcić kostkę przy cieszynce w meczu towarzyskim xDD

3

Zaraz nam się napastnicy skończą xDDDD

0

Ciekawe czy pobiją wynik z Białegostoku jeżeli chodzi o ilość misiów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@tristan87 Tyle lat ewolucji, żeby powstał jej największy cud - człowiek rozumny. A później ten człowiek rozumny głosuje na Brauna xD

0

@Crashynski
zwycięzca - Polska
największe rozczarowanie - Lewandowski
najlepszy strzelec - Romanczuk
czarny koń - Polska
czy Polska wyjdzie z grupy? - Tak

9

No to trzeba robić też Tarczę Zachód

25

Karol Marks właśnie zaczął wirować w grobie...


1

@barcelonaLM Przecież zdecydowana większość wyborców Konfy poszła dzisiaj do wyborów, więc przy większej frekwencji lecą grubo poniżej 10%...

Powiedziałbym, że ich elektorat jest bardzo zmotywowany, ale przy większej frekwencji nie ma szans na powtórkę.

19

A to akurat dobre xD

0

@Yakoob Równie dobrze mógł walić głupa i udawać, że tych wyborów nie było... Możemy to nazwać ucieczką, ale moim zdaniem postąpił słusznie.

0

@RoberDzik No oczywiście, że tak może się zdarzyć. Ale mimo wszystko poparcie dla tych partii wynika raczej z tego, że obywatele przejrzeli na oczy sprawę imigracji, a nie z tego, że ludzie chcą odzyskać Śląsk w granicę Niemiec. Europa i tak i tak się destabilizuje. Będą zmiany w UE, może na lepsze, może na gorsze. Zobaczymy, na razie nie ma co płakać. Meloni już miała zrobić porządek, a skończyło się na krzyczeniu przez mikrofon.

0

No to dzisiaj nowy hymn w Europie - szczególnie u Niemców i Francuzów. Pozdrawiam kumatych.


0

@FcPortoFan1999 Dodajmy do tego Trumpa i cóż. Ale mimo wszystko wątpię, żeby Rosja zajęła cała Ukrainę. Raczej skończy się na ustaleniu granic na obecnej linii frontu.

11

@Calzone Widocznie obywatele przejrzeli na oczy, że nielimtowane wpuszczanie inżynierów jest nierozsądne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?