Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Arden Cyberpunk 2024
2
@Aferzysta Kiełb, ale lepszy był Zidane ze Starachowic
32
Dokładnie tak było
twitter.com/LinkeMichal/status/1800248320918483408
4
@tristan87 Mógłby 711 razy opowiedzieć tę historię i nadal bym nie wiedział o co chodzi.
0
Szymański jest mierny.
6
@KrwawiaceoczyVEB A Ty jakbyś grał, gdybyś tego samego dnia nie dostał się do Parlamentu Europejskiego?
5
@Rust_Cohle O dziwo tak :D
https://dolfutbol.pl/2023/09/11/koniec-legendarnej-nazwy-charakterystyczna-flaga-zniknie-ze-stadionow/
3
@Rust_Cohle To de facto nazwa klubu piłkarskiego, ale też mnie irytuje coś takiego i powinno to być zabronione.
2
@Sulimo Mecz z Legią zadecydował o powołaniu Salamona. Potrzebujemy bramkostrzelnego obrońcy.
2
Weż Salamon skup się na dopingu, a zostaw grę w piłkę.
1
O Bogowie, walka!
3
@KamQiX A Ronaldo jest GOATem mimo kontuzji kolana.
9
Trzeba naturalizować Exposito i Pululu w trybie natychmiastowym.
@FcPortoFan1999
0
Szkoda, że Romanczuk niedysponowany, bo trzeba destrukcji w środku pola.
12
Braun zamiast ściągać flagi, które po prostu wiszą, to powinien przejść się po narodowym i pozabierać te flagi z napisami miast.
FOTO HIGIENA na fladze Polski... za to powinna być duża kara.
13
Skręcić kostkę przy cieszynce w meczu towarzyskim xDD
3
Zaraz nam się napastnicy skończą xDDDD
0
Ciekawe czy pobiją wynik z Białegostoku jeżeli chodzi o ilość misiów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@tristan87 Tyle lat ewolucji, żeby powstał jej największy cud - człowiek rozumny. A później ten człowiek rozumny głosuje na Brauna xD
0
@Crashynski
zwycięzca - Polska
największe rozczarowanie - Lewandowski
najlepszy strzelec - Romanczuk
czarny koń - Polska
czy Polska wyjdzie z grupy? - Tak
9
No to trzeba robić też Tarczę Zachód
25
Karol Marks właśnie zaczął wirować w grobie...
1
@barcelonaLM Przecież zdecydowana większość wyborców Konfy poszła dzisiaj do wyborów, więc przy większej frekwencji lecą grubo poniżej 10%...
Powiedziałbym, że ich elektorat jest bardzo zmotywowany, ale przy większej frekwencji nie ma szans na powtórkę.
19
A to akurat dobre xD
0
@Yakoob Równie dobrze mógł walić głupa i udawać, że tych wyborów nie było... Możemy to nazwać ucieczką, ale moim zdaniem postąpił słusznie.
0
@RoberDzik No oczywiście, że tak może się zdarzyć. Ale mimo wszystko poparcie dla tych partii wynika raczej z tego, że obywatele przejrzeli na oczy sprawę imigracji, a nie z tego, że ludzie chcą odzyskać Śląsk w granicę Niemiec. Europa i tak i tak się destabilizuje. Będą zmiany w UE, może na lepsze, może na gorsze. Zobaczymy, na razie nie ma co płakać. Meloni już miała zrobić porządek, a skończyło się na krzyczeniu przez mikrofon.
0
No to dzisiaj nowy hymn w Europie - szczególnie u Niemców i Francuzów. Pozdrawiam kumatych.
0
@FcPortoFan1999 Dodajmy do tego Trumpa i cóż. Ale mimo wszystko wątpię, żeby Rosja zajęła cała Ukrainę. Raczej skończy się na ustaleniu granic na obecnej linii frontu.
11
@Calzone Widocznie obywatele przejrzeli na oczy, że nielimtowane wpuszczanie inżynierów jest nierozsądne.