Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB W sumie ten nożownik to nie wygląda na przybysza ze wschodu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barcanajlepszyteam Po prostu jest burdel w przepisach i rozkazach. Nawet jeżeli zgodnie z ustawą możesz strzelać w samoobronie, to rozkaz dowódcy może być inny i wtedy jest problem. Będą ciągać biednego żołnierza po sądach, a wiadomo, że nikt za śmieszne pieniądze nie będzie tak ryzykował. Sytuacja beznadziejna, więc trzeba liczyć na jakieś rozwiązania ze strony Rady Ministrów...
1
@FcPortoFan1999 Już raczej spokojnie, dzisiaj idę na mecz charytatywny fundacji Naszpikowani o 18:00. Fajna ekipa zagra - Frankowski, Żurawski, Krzynówek, Wasilewski
https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/239282
6
@FcPortoFan1999 W linii prostej 50km, więc jak będą jechać czołgi ze wschodu, to dam znać.
Najgorzej, że tak 10km od granicy najlepsze grzyby rosły, a teraz strach, bo trafisz w lesie na przybysza z dzidą.
0
@Safrani Tak, ale nadal strzały byłby oddane w stronę granicy innego państwa pomimo tego, że strzelamy z naszego terytorium. Gdyby jakiś pocisk znalazłby się po stronie Białorusi byłby duży problem prawny.
1
@Barcanajlepszyteam Wówczas, w przypadku ataku na żołnierza, jak najbardziej. Chodzi o to, żeby żaden nasz pocisk nie znalazł się na terytorium Białorusi.
1
@Safrani Nie można strzelać w ich stronę, gdyż stoją na granicy z Białorusią. Oddanie strzałów w stronę Białorusi, zgodnie z prawem międzynarodowym, jest absolutnie nielegalne, a nawet może prowadzić do wypowiedzenia wojny i skutkować rozprawą przed Trybunałem, co skutkuje całkowity linczem prawnym na naszym kraju.
0
@tristan87 Nikt nie musi wydawać zakazu strzelania. Zgodnie z prawem międzynarodowym nie można oddawać strzałów w stronę granicy innego państwa. A skoro są za płotem to w żadnym razie nie możemy oddać strzału, bo nas zostaniemy prawnie zgrillowani.
7
@revolution33 Robert Lewandowski. Zamykam dyskusję.
7
@Kgorecki2500 Maksymalnie mogą atakować do Władywostoku.
19
@Arden
> wygwizdywany przez cały mecz Messi strzela gola w 90', a następnie wywiesza pranie i ucisza 80k kibiców na Bernabeu
> Światek jest rozpraszana kibica, który na trybunach zbyt głośno założył nogę na nogę
To są te detale.
1
Oj będzie rozmowa wychowawcza z kibolami xD
5
@HighestInTheRoom W mojej opinii to nawet nie o to chodzi, co tam Tusk obiecał. Równie dobrze mógł obiecać gruszki na wierzbie.
Po prostu ludzie chcieli za wszelką cenę odsunąć PiS od władzy. A skoro nie ma żadnej poważnej partii opozycyjnej to głosowali na KO, czyli w teorii największego rywala PiSu.
3
@Arys Ja jestem niewierzący, ale jakby papież ogłosił krucjatę w celu odbicia Ziemi Świętej, to walczyłbym w pierwszym szeregu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@MichuZ44 Ja dzisiaj świętuję Boże Ciało. O 19 wychodzę na siłkę, aby to ciało rzeźbić.
1
@barcelonaLM Fakt, jak znajdziesz prawdziwka rekordzistę to przebijesz nawet emocje z najlepszego meczu tenisa.
4
Zawsze mnie to śmieszy w tenisie, że nie ma żadnego dopingu. Przez 2-3h siedzisz w ciszy i oglądasz jak dwójka ludzi z paletkami odbija piłeczkę z jednej strony siatki na drugą.
Wpuścić im tam ultrasów Galatasaray i niech zobaczą czym jest sport i dla kogo, bo jakoś Messiemu nie przeszkadza 90 tysięcy ludzi dopingujących na stadionie i nie płacze, że nie może się skupić.
11
@HighestInTheRoom Trzeba zwiększyć populację żubra w przygranicznych lasach. Jeden szarżujący byk o wadze jednej tony skutecznie ich odstraszy.
4
@NeroTFP1 Jagiellonia Mistrzem Polski. Zamykam dyskusję.
7
Izrael stanowczo zaprzecza, że w skutek ich działań giną cywile. Nie ma wręcz mowy o zbrodniach wojennych!
Tymczasem Serbowie:
"Mój ojciec jest zbrodniarzem wojennym, a ty nie masz jaj, by postawić go przed sądem."
5
@tristan87 Przecież to musi być prowo-wpis. Niemożliwe, że ktoś serio to pisze. Jeszcze ta czapka Balenciagi xD
1
@IronSanHybrid Jeżeli Erika jest podobna to co powiesz o tym hymnie :D
2
@IronSanHybrid Aż prawe ramie same się podnosi.
13
@Ojciec5tkidzieci Ważę 75kg przy wzroście 175cm. Potrafię wycisnąć 80kg na klatę czy przejechać rowerem 80km na strzała.
Boję się pobierania krwi, mdli mnie na samą myśl. Wejdę do przychodni 140 BPM, więcej niż po rowerze czy wyciskaniu. Na dodatek po każdym pobieraniu mam miesiąc siłki z głowy, bo siniak na pół ręki.
3
@MesQueUnClub_87 Jak trener zabraniał wchodzić sankami w rywali.
1
@tadzik447 Nie, bo PSG wtedy nie istniało. Ale mógłby być ich kibicem, bo w końcu PSG ma Wieżę Eiffla w herbie.
5
@aspr1me Idąc tym tropem on mógłby być kibicem PSG, gdyby już wtedy ten klub istniał
https://i.insider.com/55832b4f6bb3f72d2c0aa3ad?width=800&format=jpeg&auto=webp
54
@marcin62 Dlatego ja ludzi obrażam z VPN, a merytoryczne komentarze pisze ze swojego IP.