Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
@Arden Regen jak w FIFIE.
3
@Kgorecki2500 Z jednej strony tak, ale z drugiej to właśnie chyba na podstawie umiejętności i doświadczenia powinno się oceniać pracownika, a zdjęcie może na pierwszy rzut oka odrzucić.
1
@Kgorecki2500 Nie jest obowiązkowe, ale z doświadczenia powiem, bo narzeczona pracuje w HR, że zazwyczaj CV bez zdjęcia jest odkładane na bok :x
Oczywiście mówię tu bardziej o CV osób młodych, bez większego doświadczenia. Wiadomo, że nikt nie zwraca uwagę na brak zdjęcia przy rekrutowniu na stanowisko dyrektora finansowego z minimum 5 lat doświadczenia.
4
Trudne sprawy Barcelony stają się już serią daily xD
4
@misterio Niee, raczej będą tak jakościowe jak gwarancje bezpieczeństwa Ukrainy zapewnione przez Stany Zjednoczone, Rosję i Wielką Brytanię w zamian za rozbrojenie atomowe.
2
@Sulimo @koksik2700
Rabini są niezgodni.
8
@Sulimo Ja tam bym poszedł ostro - nie przestrzegasz regulaminu to ujemne punkty i tyle. Karę pieniężną można zapłacić, ale już odrobienie 3 punktów wymaga ciężkiej pracy na boisku.
1
@Krystian1588 Wówczas rozważę wybaczenie
0
@Lucyfffer No to jak nie wygra, to mu nie wybaczę.
1
Jeżeli Flick wygra tryplet w następnym sezonie, to możliwe, że mu wybaczę te 8:2.
2
@draxidox No dobra, ale chłop ma wyświetlaną białą flagę. Powinien spodziewać się, że na torze przed nim będzie wolno jadący pojazd...
2
La Ramblo - trzeba wymyślić jakąś ksywkę dla Flicka.
Mieliśmy już parę: Xavi (Denzel, Ogrodnik), Koeman (Ludwiczek), Setien (Farmer,Sołtys), Enrique (Wuefista), Valverde (Kucacz)
6
@Carbon Będzie ciężko rywalizować, bo już w styczniu Real będzie miał -15 do Wielkiej Barcelony Hansiego Flicka.
0
@Dalhi Miał zostać sprzedany albo wypożyczony, a oni po prostu zerwą z nim kontrakt.
20
@Mario96w Porozwalają sobie łby!
2
@Ankara_Messi zamiast x.com w linku musi być twitter.com
Wystarczy podmienić
8
@Kgorecki2500 Bo małpy są mądrzejsze od ludzi. One tylko udają, żeby nie płacić podatków.
11
Na papieże Jagiellonia jest lepsza od Śląska przed sobotą. @FcPortoFan1999
1
@NeroTFP1 Dżuma i Proces top topów wśród lektur. Jeszcze bardzo dobrze wspominam "Stary człowiek i morze" i "Imię róży".
0
@Kgorecki2500 No nie nazwałbym chłopa zdrajcą. Były oficer KGB, większość życia spędził pewnie w ZSRR. Wątpię, żeby w ogóle czuł się Ukraińcem.
1
@FanBarcYxD Zdecydowanie bliżej Józka niż Robercika.
1
@HighestInTheRoom Tylko legendy pamiętają kogo oznaczyłeś i co napisałeś, a wpis wisiał mniej niż minutę.
4
W końcu nowe Trudne sprawy Barcelony. Już się doczekać nie mogłem.
1
@Nazio_87 Wielokrotnie
3
Ciekawe czy po 95 minucie też się będzie tak cieszyć Atalanta
16
Fajnie mieć kraj, w którym rząd ma jaja.
12
@Kgorecki2500 "Alternatywa dla Niemiec jest zbyt skrajna nawet dla nacjonalistów z innych państw europejskich"
Oh shit, here we go again.
6
@Sulimo A ja ostatnio musiałem dopłacić za bagaż... W jej wadzę zmieszczę się ja, moja narzeczona, nasze bagaże i jeszcze by pewnie zostało.
1
@Hellrider Nie żeby coś, ale dzisiaj zrobiłem w mieście 35 kilometrów. Uwaga - średnia prędkość 23km/h. Więc mi bez różnicy czy na ulicy stoi znak 50 czy 30. I tak szybciej nie pojedziesz niz te 35-40.
3
Proponuję odtworzyć unię personalną z Litwą. Na króla proponuję tego Pana, Ministra spraw zagranicznych Litwy
"Nie czuję się komfortowo przesyłając kondolencje, podczas gdy Iran wysyła drony, które są używane przeciwko ludności cywilnej na Ukrainie."