34

@Arden Regen jak w FIFIE.

3

@Kgorecki2500 Z jednej strony tak, ale z drugiej to właśnie chyba na podstawie umiejętności i doświadczenia powinno się oceniać pracownika, a zdjęcie może na pierwszy rzut oka odrzucić.

1

@Kgorecki2500 Nie jest obowiązkowe, ale z doświadczenia powiem, bo narzeczona pracuje w HR, że zazwyczaj CV bez zdjęcia jest odkładane na bok :x

Oczywiście mówię tu bardziej o CV osób młodych, bez większego doświadczenia. Wiadomo, że nikt nie zwraca uwagę na brak zdjęcia przy rekrutowniu na stanowisko dyrektora finansowego z minimum 5 lat doświadczenia.

4

Trudne sprawy Barcelony stają się już serią daily xD

4

@misterio Niee, raczej będą tak jakościowe jak gwarancje bezpieczeństwa Ukrainy zapewnione przez Stany Zjednoczone, Rosję i Wielką Brytanię w zamian za rozbrojenie atomowe.

2

@Sulimo @koksik2700

Rabini są niezgodni.

8

@Sulimo Ja tam bym poszedł ostro - nie przestrzegasz regulaminu to ujemne punkty i tyle. Karę pieniężną można zapłacić, ale już odrobienie 3 punktów wymaga ciężkiej pracy na boisku.

1

@Krystian1588 Wówczas rozważę wybaczenie

0

@Lucyfffer No to jak nie wygra, to mu nie wybaczę.

1

Jeżeli Flick wygra tryplet w następnym sezonie, to możliwe, że mu wybaczę te 8:2.

2

@draxidox No dobra, ale chłop ma wyświetlaną białą flagę. Powinien spodziewać się, że na torze przed nim będzie wolno jadący pojazd...

2

La Ramblo - trzeba wymyślić jakąś ksywkę dla Flicka.


Mieliśmy już parę: Xavi (Denzel, Ogrodnik), Koeman (Ludwiczek), Setien (Farmer,Sołtys), Enrique (Wuefista), Valverde (Kucacz)

6

@Carbon Będzie ciężko rywalizować, bo już w styczniu Real będzie miał -15 do Wielkiej Barcelony Hansiego Flicka.

0

@Dalhi Miał zostać sprzedany albo wypożyczony, a oni po prostu zerwą z nim kontrakt.

20

@Mario96w Porozwalają sobie łby!

2

@Ankara_Messi zamiast x.com w linku musi być twitter.com

Wystarczy podmienić

8

@Kgorecki2500 Bo małpy są mądrzejsze od ludzi. One tylko udają, żeby nie płacić podatków.

11

Na papieże Jagiellonia jest lepsza od Śląska przed sobotą. @FcPortoFan1999


1

@NeroTFP1 Dżuma i Proces top topów wśród lektur. Jeszcze bardzo dobrze wspominam "Stary człowiek i morze" i "Imię róży".

0

@Kgorecki2500 No nie nazwałbym chłopa zdrajcą. Były oficer KGB, większość życia spędził pewnie w ZSRR. Wątpię, żeby w ogóle czuł się Ukraińcem.

1

@FanBarcYxD Zdecydowanie bliżej Józka niż Robercika.

1

@HighestInTheRoom Tylko legendy pamiętają kogo oznaczyłeś i co napisałeś, a wpis wisiał mniej niż minutę.

4

W końcu nowe Trudne sprawy Barcelony. Już się doczekać nie mogłem.

1

@Nazio_87 Wielokrotnie

3

Ciekawe czy po 95 minucie też się będzie tak cieszyć Atalanta

16

Fajnie mieć kraj, w którym rząd ma jaja.


12

@Kgorecki2500 "Alternatywa dla Niemiec jest zbyt skrajna nawet dla nacjonalistów z innych państw europejskich"

Oh shit, here we go again.

6

@Sulimo A ja ostatnio musiałem dopłacić za bagaż... W jej wadzę zmieszczę się ja, moja narzeczona, nasze bagaże i jeszcze by pewnie zostało.

1

@Hellrider Nie żeby coś, ale dzisiaj zrobiłem w mieście 35 kilometrów. Uwaga - średnia prędkość 23km/h. Więc mi bez różnicy czy na ulicy stoi znak 50 czy 30. I tak szybciej nie pojedziesz niz te 35-40.

3

Proponuję odtworzyć unię personalną z Litwą. Na króla proponuję tego Pana, Ministra spraw zagranicznych Litwy

"Nie czuję się komfortowo przesyłając kondolencje, podczas gdy Iran wysyła drony, które są używane przeciwko ludności cywilnej na Ukrainie."


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?