Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Też chciałbym Xaviego w FC Porto. W ogóle jak najdalej od Barcelony bym go chciał.
3
@NeroTFP1 Też miałem taką rozkminę, gdy za tytuł laureata olimpiady geograficznej otrzymałem encyklopedię geografii.
0
@Arden Adrian Siemieniec za rok w Barcelonie.
0
@FcPortoFan1999 Jak o złote kalesony. Zagłębie wygrywając zapewni sobie 8 miejsce, a to nawet niezłe pieniądze. Jeżeli przegrają, to aż 3 drużyny będą miały ich w zasięgu.
0
@Kgorecki2500 Ciekawe czy u niech też będzie jakiś starszy, siwy pan, co będzie szukał śladów trotylu we wraku przez X lat.
18
Ciekawostka. Manchester Chory wygrał Premier League z liczbą 91 punktów. To nadal o 24 mniej niż mają zarzutów na koncie.
4
Najgorzej jak "115 zarzutów FC" zremisuje, a Arsenal nie klepnie Evertonu. To byłaby kwintesencja.
29
@Kgorecki2500 Ja bym zaczął wprowadzenia rejestru damskich bokserów ze szczególnym uwzględnieniem bijących matki.
1
@tomek8756 No zjawisko pogodowe to to nie jest :D
0
@Aragorn33 Thank you, USA.
0
@kondzix2115 Ale w tym roku to już na pewno wróci nasz Brazylijski Książę, zamknięty w Złotej Klatce.
1
@fart Zwień x.com/ na twitter.com/ w linku.
2
Mecz na streamie się nawet nie rozpoczął, a już Polonia w łeb xD
0
@FcPortoFan1999 Remis wystarczy, nie można być chciwym
0
@FcPortoFan1999 Dzisiaj Warta 1 punkcik z Legią i też zagwarantują sobie utrzymanie
0
@Sulimo Dzisiaj wszyscy gospodarze wygrywają? Ktoś się wyłamie?
0
@FcPortoFan1999 Tak, tak. Do tego nawiązuje.
0
@takisobiektos Korona też walczyła i dzięki temu dostali 3, bo nie mogli się murować.
@FcPortoFan1999 Sugeruję, że jutro Warta wygrywa z Legią, a na ostatni mecz wychodzi juniorami, żeby ich ogrywać.
4
Pierwszym etapem planu Tuska będzie mistrz na Podlasiu?
0
@FcPortoFan1999 Nie będzie. Trener mistrza i innej opcji nie ma ;d
0
@FcPortoFan1999 Btw. Trener Warty Poznań był świadkiem na ślubie Siemieńca. Nie ma przypadków, są tylko znaki.
0
@MessiForeverTheBest Pójdzie na kompromis. Nie wyśle VARu do Białegostoku, ale za to wybierze osobiście odpowiednich sędziów.
0
@FcPortoFan1999 Trudne pytania zadajesz kolego. Zostaje nawet jak będą medale za vicemistrzostwo. I tak wynik ponad jakikolwiek stan.
0
@FcPortoFan1999 Będę na koncercie Zenka, a potem jakiś mecz niby ma być.
1
Kulesza stoi przed trudną decyzją. Czy wysłać VAR do Białegostoku czy lepiej nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kanver_ Teraz ten tekst pasował od Hansena:D
2
Kulesza zadzwonił, żeby skończyć mecz dopiero jak Piast będzie biegł na bramkę Jagi
2
Zawał kurna, zawał.
2
Tu nie poda. Tam nie strzeli. Ileż można głaskać.
Romanczuk miał rację. Prorok na jakiego nie zasługujemy.
1
Zawsze musi być strzał życia xD