Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Walkower i ujemne punkty. Po co coś takiego tolerować
3
Taki wstyd, że już lepiej oddać licencję Amice.
6
Może i śpiewać nie umie, ale jednak szacunek zdobyła. Tymczasem Blanka zajmuje posty wspierające Izrael i kręci teledysk w Izraelu.
0
@MesQueUnClub96 https://www.youtube.com/live/ckGRHJ-J9G4?feature=shared
3:55:40 i ja tam żółtego nie widzę. No chyba, że to takie niefortunne kadrowanie.
5
Jak ktoś znajdzie lepszy kadr to niech wstawi, ale mi wygląda to na flagę UPA.
Dla dociekliwych - druga minuta występu zwycięskiego. Już po odebraniu statuetki
0
Czy mi się wydawało, czy Ukraińcy z flagą UPA byli na widowni?
3
Dobra piosenka, talentu chłopu odmówić nie można. Myślę, że bez kontrowersji
0
Brawo Chorwacja, golić frajerów
0
Ukraina i tak miała niezła piosenkę.
6
A wszystko to Tomasz Lis z różnych kart SIM
1
Norwegia zaszczytne ostatnie miejsce
0
@Albatros Można, ale lepiej mieć rozum i godność człowieka
5
Cypr jednak powinien być Turecki. Do tej pory miałem wątpliwości, ale potem zobaczyłem te 8 pkt dla Izraela
0
Estonia się rozkręca
3
@PatrychoO to nie Holender a ten dzban z EBU. Jury Holenderskie odmówiło udziału
2
@Dertinho Tylko jakoś pokłócili się w latach trzydziestych i czterdziestych.
3
Niemcom można wybaczyć, bo był taki okres w historii, że nie wspierali zbytnio Izraela.
2
Ha tfu Norwegowie
2
Już się nie mogę doczekać tych 12 pkt od Polski dla Izraela
4
@IronSanHybrid i 7 Austrii
2
Pięknie wybuczany Izrael. Symfonia dla uszu
1
@Kgorecki2500 Malta, wskakują na czarną listę.
1
@Pawlak1992 Tak, to taki efekt
0
Szwajcar trzeba uczciwie przyznać - ma talent. Potrafi śpiewać.
0
Co oni widzą w tej Portugalii? Może nie mój gust, ale piosenka bardzo nijaka
3
Ukraina 0 pkt dla Polski? Deportować wszystkich.
4
Hahaha wybuczeli tego dzbana z EBU
0
@Reviven Sam mam krypto w WhiteBit i nie narzekam. Żadnego problemu z wypłacaniem. To także oficjalny crypto partner np. Faceit'a. Za samo granie w CS:GO dawali 5 dolarów na giełdzie/osobę.
Na Twitterze mają prawie 150k obserwujących https://x.com/WhiteBit?t=uJKyYUjDFBWu1JYRZ1v1jA&s=09
1
@Pawlak1992 Ja mam taką perełkę. Moim zdaniem jeden z, jak nie najbardziej utalentowany artysta w historii Eurowizji.
1
Jest Conchita!!