4

Walkower i ujemne punkty. Po co coś takiego tolerować

3

Taki wstyd, że już lepiej oddać licencję Amice.

6

Może i śpiewać nie umie, ale jednak szacunek zdobyła. Tymczasem Blanka zajmuje posty wspierające Izrael i kręci teledysk w Izraelu.

0

@MesQueUnClub96 https://www.youtube.com/live/ckGRHJ-J9G4?feature=shared

3:55:40 i ja tam żółtego nie widzę. No chyba, że to takie niefortunne kadrowanie.

5

Jak ktoś znajdzie lepszy kadr to niech wstawi, ale mi wygląda to na flagę UPA.



Dla dociekliwych - druga minuta występu zwycięskiego. Już po odebraniu statuetki

0

Czy mi się wydawało, czy Ukraińcy z flagą UPA byli na widowni?

3

Dobra piosenka, talentu chłopu odmówić nie można. Myślę, że bez kontrowersji

0

Brawo Chorwacja, golić frajerów

0

Ukraina i tak miała niezła piosenkę.

6

A wszystko to Tomasz Lis z różnych kart SIM

1

Norwegia zaszczytne ostatnie miejsce

0

@Albatros Można, ale lepiej mieć rozum i godność człowieka

5

Cypr jednak powinien być Turecki. Do tej pory miałem wątpliwości, ale potem zobaczyłem te 8 pkt dla Izraela

0

Estonia się rozkręca

3

@PatrychoO to nie Holender a ten dzban z EBU. Jury Holenderskie odmówiło udziału

2

@Dertinho Tylko jakoś pokłócili się w latach trzydziestych i czterdziestych.

3

Niemcom można wybaczyć, bo był taki okres w historii, że nie wspierali zbytnio Izraela.

2

Ha tfu Norwegowie

2

Już się nie mogę doczekać tych 12 pkt od Polski dla Izraela

4

@IronSanHybrid i 7 Austrii

2

Pięknie wybuczany Izrael. Symfonia dla uszu

1

@Kgorecki2500 Malta, wskakują na czarną listę.

1

@Pawlak1992 Tak, to taki efekt

0

Szwajcar trzeba uczciwie przyznać - ma talent. Potrafi śpiewać.

0

Co oni widzą w tej Portugalii? Może nie mój gust, ale piosenka bardzo nijaka

3

Ukraina 0 pkt dla Polski? Deportować wszystkich.

4

Hahaha wybuczeli tego dzbana z EBU

0

@Reviven Sam mam krypto w WhiteBit i nie narzekam. Żadnego problemu z wypłacaniem. To także oficjalny crypto partner np. Faceit'a. Za samo granie w CS:GO dawali 5 dolarów na giełdzie/osobę.

Na Twitterze mają prawie 150k obserwujących https://x.com/WhiteBit?t=uJKyYUjDFBWu1JYRZ1v1jA&s=09

1

@Pawlak1992 Ja mam taką perełkę. Moim zdaniem jeden z, jak nie najbardziej utalentowany artysta w historii Eurowizji.


1

Jest Conchita!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?