Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@tomek8756 To niezła autostrada z wjazdem na posesję xD
0
@Katalończyk 99 Takie przekręty jak kiedyś już raczej by nie przeszły. Bardzo szybko by to wypłynęło, szczególnie jak cała topka przegrywa w jednej kolejce. Po prostu liga jest słaba.
0
@Katalończyk 99 Ale w jaki sposób ustawiona? Że ktoś kazał piłkarzom topowych drużyn zagrać słabiej? Przecież to wyciekłoby w sekundę :D
5
Chłop co przewidział xDDD
3
Jeszcze 7 Radomiak, jeszcze 7 :D
1
@FcPortoFan1999 Dlatego Jagiellonia nie ma zgód
2
W ciągu 3 ostatnich meczy Radomiak dostaje 4 od Zagłębia, 4 od Korony, 3 od ŁKSu
Ale na szczęście przychodzi Legia xDD
0
Vamos Radomiak, dobić ich!!!
2
Brawo Radomiak, wiecie co z nimi zrobić.
1
@FcPortoFan1999 Liczy się efekt. Kapustka mógł chłopu skończyć karierę idiotycznym wślizgiem w 6 minucie meczu w środku pola.
3
Chłop mu prawie nogę połamał, a bydło z Warszawy krzyczy na sędziego xD
5
@Kapitan hawk Na 100% wszyscy byli świetnymi pływakami i byli trzeźwi.
1
@Kgorecki2500 Co to za beznadziejny deweloper. Tam dałoby się jeszcze gęściej domki zabudować... Tyle miejsca zmarnować...
16
Dobry ten Messi z tego Interu. Warto się mu przyjrzeć, byłby niezłym wzmocnieniem naszej pomocy.
0
@FcPortoFan1999 Cracovia to trochę co innego, bo Dieguez odwalił manianę, która całkowicie zawaliła mecz. Korona będzie grała o życie, więc będzie musiała się otworzyć, a Jaga potrafi skarcić ekipę grającą na wygraną. Gorzej jak się murują i grają na SFG. Piast w Gliwicach tutaj może być problem, ale na koniec czeka Warta w Białymstoku, która do tego czasu już powinna być pewna utrzymania.
0
@FcPortoFan1999 Całe szczęście, że jeszcze dwa mecze gramy w Białymstoku, bo wyjazdy to dramat.
0
@FcPortoFan1999 Odnoszę wrażenie, że nie popisała się Jaga w tym meczu. Dobrze przynajmniej, że Barcelona trzyma poziom.
1
@Sulimo #SolidarniZLechem
Trzeba jakąś zgodę po sezonie przyklepać, bo jeszcze nie widziałem, żeby dwa kluby tak się wspierały przez cały sezon.
2
@FcPortoFan1999 I teraz niech mi ktoś powie, że Taras nie miał racji xD
2
Tak to jest jak Marczuk drugi mecz z rzędu firmówkę robi xD
0
Dobrze ze Tarasa na boisku nie ma... Chyba za słabo go opierdzielił.
1
@FcPortoFan1999 Zenek przewidział
0
Taaaaaaaaak jest!
0
Dobrze, że przełączyłem na Jagę, bo tylko bym sie niepotrzebnie wkurzył xDDDDDDD
@FcPortoFan1999 @Sulimo
1
Nadszedł czas przełączyć Barcelonę na Jagiellonię.
Cytując Pitero:
Nieważne jak, 5:0 czy 1:0 czy 2:1 po golu dupą w 95. minucie. Trzeba wygrać.
0
Fermin co ty odwaliłeś xDDD
0
@Pawel13sz Jakby Laporta przeszedł na dietę, to zaoszczędzilibyśmy na jednej dźwigni.
1
@FcPortoFan1999 Cracovia już zaciera rączki
0
Przecież ten Śląsk to powinien walczyć o spadek razem z ŁKSem i Ruchem. Tak beznadziejnie to nawet wcześniej wymienione ekipy nie grają.
22
@Rl9k1nG Chłop pracuje w Polsce, odprowadza podatki, nawet sama ta walka przyniesie naszemu krajowi dużo pitosu w podatkach, ale jacyś idioci chcą go wysłać na front, żeby zginął w okopach na jakimś stepie wschodniej Ukrainy xD
Pomijając oczywisty fakt, że nikt nie powinien mieć obowiązku walki o kraj.