6

@tomek8756 To niezła autostrada z wjazdem na posesję xD

0

@Katalończyk 99 Takie przekręty jak kiedyś już raczej by nie przeszły. Bardzo szybko by to wypłynęło, szczególnie jak cała topka przegrywa w jednej kolejce. Po prostu liga jest słaba.

0

@Katalończyk 99 Ale w jaki sposób ustawiona? Że ktoś kazał piłkarzom topowych drużyn zagrać słabiej? Przecież to wyciekłoby w sekundę :D

5

Chłop co przewidział xDDD


3

Jeszcze 7 Radomiak, jeszcze 7 :D

1

@FcPortoFan1999 Dlatego Jagiellonia nie ma zgód

2

W ciągu 3 ostatnich meczy Radomiak dostaje 4 od Zagłębia, 4 od Korony, 3 od ŁKSu

Ale na szczęście przychodzi Legia xDD

0

Vamos Radomiak, dobić ich!!!

2

Brawo Radomiak, wiecie co z nimi zrobić.

1

@FcPortoFan1999 Liczy się efekt. Kapustka mógł chłopu skończyć karierę idiotycznym wślizgiem w 6 minucie meczu w środku pola.

3

Chłop mu prawie nogę połamał, a bydło z Warszawy krzyczy na sędziego xD

5

@Kapitan hawk Na 100% wszyscy byli świetnymi pływakami i byli trzeźwi.

1

@Kgorecki2500 Co to za beznadziejny deweloper. Tam dałoby się jeszcze gęściej domki zabudować... Tyle miejsca zmarnować...

16

Dobry ten Messi z tego Interu. Warto się mu przyjrzeć, byłby niezłym wzmocnieniem naszej pomocy.

0

@FcPortoFan1999 Cracovia to trochę co innego, bo Dieguez odwalił manianę, która całkowicie zawaliła mecz. Korona będzie grała o życie, więc będzie musiała się otworzyć, a Jaga potrafi skarcić ekipę grającą na wygraną. Gorzej jak się murują i grają na SFG. Piast w Gliwicach tutaj może być problem, ale na koniec czeka Warta w Białymstoku, która do tego czasu już powinna być pewna utrzymania.

0

@FcPortoFan1999 Całe szczęście, że jeszcze dwa mecze gramy w Białymstoku, bo wyjazdy to dramat.

0

@FcPortoFan1999 Odnoszę wrażenie, że nie popisała się Jaga w tym meczu. Dobrze przynajmniej, że Barcelona trzyma poziom.

1

@Sulimo #SolidarniZLechem

Trzeba jakąś zgodę po sezonie przyklepać, bo jeszcze nie widziałem, żeby dwa kluby tak się wspierały przez cały sezon.

2

@FcPortoFan1999 I teraz niech mi ktoś powie, że Taras nie miał racji xD

2

Tak to jest jak Marczuk drugi mecz z rzędu firmówkę robi xD

0

Dobrze ze Tarasa na boisku nie ma... Chyba za słabo go opierdzielił.

1

@FcPortoFan1999 Zenek przewidział

0

Taaaaaaaaak jest!

0

Dobrze, że przełączyłem na Jagę, bo tylko bym sie niepotrzebnie wkurzył xDDDDDDD

@FcPortoFan1999 @Sulimo

1

Nadszedł czas przełączyć Barcelonę na Jagiellonię.

Cytując Pitero:
Nieważne jak, 5:0 czy 1:0 czy 2:1 po golu dupą w 95. minucie. Trzeba wygrać.

0

Fermin co ty odwaliłeś xDDD

0

@Pawel13sz Jakby Laporta przeszedł na dietę, to zaoszczędzilibyśmy na jednej dźwigni.

1

@FcPortoFan1999 Cracovia już zaciera rączki

0

Przecież ten Śląsk to powinien walczyć o spadek razem z ŁKSem i Ruchem. Tak beznadziejnie to nawet wcześniej wymienione ekipy nie grają.

22

@Rl9k1nG Chłop pracuje w Polsce, odprowadza podatki, nawet sama ta walka przyniesie naszemu krajowi dużo pitosu w podatkach, ale jacyś idioci chcą go wysłać na front, żeby zginął w okopach na jakimś stepie wschodniej Ukrainy xD

Pomijając oczywisty fakt, że nikt nie powinien mieć obowiązku walki o kraj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?