Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future Też mocny kandydat. Może jakiś towarzyski puchar z nimi powinniśmy rozegrać.
13
Nie wiem czy jest drugi taki klub, którego kibice kłócą się, który mecz w LM był większą kompromitacją. A najlepsze jest, że co roku nowe argumenty dochodzą :D
19
@PatrychoO Wracamy co roku od 2015. Chyba prowadzi nas Mojżesz, że dopiero kurna za 40 lat powrócimy na dobre.
0
@Kamiloza91 Przegrał zawodnik czy drużyna? To jest kompromitacja mając zaliczkę na wyjeździe i prowadząc po 15 minutach u siebie, dostać 4 bramy. Nie jest to absolutna katastrofa jak z Live czy Romą, ale zdecydowanie zagraliśmy fatalnie i jesteśmy pośmiewiskiem w oczach całego świata. I ta czerwona kartka to też zdecydowanie element frajerstwa, bo poważni zawodnicy nie zachowują się na tym poziomie, tak jak Araujo.
0
@marcin62 Przerabiałem to na w niedziele oglądając Jagiellonię. Dobrze prawisz.
1
@Popitek12 Wymieniamy Lewego za Wielkiego Mentala Ronaldo i ten drugi prowadzi nas za rok do triumfu w LM.
0
@Murazor No to zdecydowanie na naszą niekorzyść, ale jednak na wyjazdach graliśmy 11vs11 przez cały mecz i nawet przez chwilę nie prowadziliśmy. De facto błąd jednego zawodnika zniszczył cały plan na mecz. Ciężko to porównać do spuszczonych łbów z Romą czy Live.
0
@Comentateiro Ja uważam, że mniejsze frajerstwo niż przytoczone, ale nadal jest to kompromitacja.
0
@Murazor Nie na poziomie Liverpoolu lub Romy, bo to była całkowita katastrofa, ale mając 4:2 w dwumeczu, przegrać w ten sposób, to z całą pewnością jest wstyd i żenada.
1
@Kamiloza91 To nie był taki dramat jak na Anfield czy z Bayernem, ale skompromitowaliśmy się jak co roku w oczach całego świata i tego nic nie zmieni. Mieliśmy 4:2 w dwumeczu, a skończyło się jak skończyło.
2
@krol211 A w takim przypadku to nadal nie byłaby czerwona kartka? Atak od tyłu, bez szans na wytrącenie piłki, a wyłącznie na przewrócenie rywala? Wówczas nie ma zasady o żółtej...
2
@Kapitan hawk Kilka niedociągnięć, a gdzie tu są dociągnięcia?
0
@abram3k 100 mln? Teraz to max ugrają 10 mln + 10 mln w zmiennych za wygranie 5 ZP
0
@jeonek Od zawszę twierdzę, że drużynę należy budować od wysokiego, silnego, szybkiego Murzyna.
48
Prawda jest taka, że gdyby Dembele strzelił na 4:0 z Liverpoolem, to dzisiaj byśmy nie odpadli.
1
@budel17 Błąd w matrixie
0
@MesQueUnClub96 No nie, bo wiele osób utożsamia Messiego z Barceloną i pokochało ten klub właśnie przez niego. Więc jak najbardziej wielu kibiców Barcy ma prawo cieszyć się z jego zwycięstw i odbierać to jako sukces największej legendy związanej z Barcą.
1
@Rl9k1nG A trawa była dobrze przycięta?
2
@Messiah10 Dla odmiany jesteśmy pośmiewiskiem dla całego świata, ale przynajmniej obroniliśmy tytuł frajera.
3
@Pedri16Future Przynajmniej ten mały z Rosario sobie Mundial przyklepał.
0
@Encore Syndrom Trenta
0
@Dankho94isback Wybacz mistrzu, przez chwilę zapomniałem jakiemu klubowi kibicuję. Zwracam honor.
0
@tristan87 Zakaz stadionowy chłopu trzeba dać
74
Ale ten Mundial dla Messiego to był jakiś błąd w Matrixie, jeżeli chodzi o kibica Barcy xD
2
@fart Stypa jakby Barca sfrajerzyła czy coś
5
Araujo już ma gotowego twitta, tylko niech skopiuje.
@Sulimo @FcPortoFan1999
0
Nic się nie stało. Za rok golimy wszystkich.
2
Pamiętajcie w polu karnym nie wybijamy Xem, a kółkiem!
3
Lewy dawaj 5 bramek w 9 minut i zamknij nam mordy
0
@FcPortoFan1999 Trzeba zapytać Diegueza jak będzie po hiszpańsku : nie fauluj w takiej sytuacji i przy takim wyniku?