Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cules100pro Dlatego ja nigdy nie podnoszę palca w górę, a całe prawie ramię prostopadle do ciała.
5
@tbas Kiedyś taki dowcip słyszałem:
Amerykanie i Rosjanie założyli się o to, kto jest lepszy w śledzeniu i znajdowaniu uciekinierów. W tym celu wypuścili do lasu zająca, a następnie po 24h mieli go znaleźć.
Amerykanie przy użyciu precyzyjnej techniki wojskowej, noktowizorów, czujników temperatury, satelit i samolotów szpiegowskich znaleźli zająca.
Rosjanie natomiast przyszli z bardzo poobijanym niedźwiedziem, który krzyczy ze jest zającem, cala jego rodzina to zające i od wielu pokoleń są zającami.
4
@Criss18Barca Ustawa zasadnicza
3
@Criss18Barca Wiadomo, że Euro przez Polaków. Barcelona ma realne możliwości walczyć o LM co rok, a Polacy najpierw muszą się dostać na imprezę graną co 4 lata, a już na samym turnieju sukcesem jest w ogóle wyjście z grupy...
1
@mindbender84 @Striker @Szreko Przecież podpis z porównaniem do Mandaryny był ironiczny :D
2
@Foton Co za głupota, że MJ wstydził się być czarnym xD Chorował na bielactwo, a to że miał tyle hajsu i nie chciał wyglądać jak monte, to postanowił się wybielić.
1
@FcPortoFan1999 Europarlament, bo kogo byś nie wybrał i tak rządzić będą Niemcy i Francuzi ;x
0
@Kgorecki2500 @tristan87
No, ale to do niego trzeba mieć pretensje, że inne komitety nie potrafią nikogo konkretnego wystawić? Trochę jak sytuacja w USA, że wybiera się pomiędzy jednym chorym, starym dziadem a drugim chorym, starym dziadem. Beka, że taki kraj nie umie wystawić poważnych kandydatów.
0
@FcPortoFan1999 Najmniej ważne to są do Europarlamentu, ale moim zdaniem warto iść, bo samorząd zajmuje się sprawami lokalnej społeczności a więc i spraw najbliższych Tobie.
0
@draxidox W sumie to wszyscy będą cisnąć bekę z lewaków i prawaków jak się okaże, że chłop weźmie wybory w I turze.
4
@FcPortoFan1999 Co ma zmiana czasu do treści twitta? ;)
0
@Transu96 W lewym górnym widać, że pół ISa wykupione. Na dropku też.
https://zapodaj.net/plik-vZ7b1qAyZv
1
@Transu96 Co to za mix konto wstawiasz z jednym P?
https://zapodaj.net/plik-R81fpGAVFW
5
@draxidox Nikt się tego nie spodziewał. Nikt.
31
@tristan87 Państwo Islamskie to by się przyznało nawet do zamachu smoleńskiego.
3
@Arden Może już wczoraj dostał powołanie do wojska z powodu dzisiejszego zamachu.
22
@barcanawieki Rosja, Białoruś, Naddniestrze
5
@Arden Wyglądają na Polaka, Litwina, Łotysza, Estońca i Fina. Podobno już znaleźli paszporty i naszywki NATO.
1
@bartekvisca Ja mogę z całą stanowczością stwierdzić, że jestem ekspertem w dziedzinie geopolityki, taktyki wojennej, dyplomacji i zarządzania kryzysowego krajem
Poniżej zamieszczam CV.
https://zapodaj.net/plik-hCYh0JsJFb
4
Niech Rosja w ramach tzw. false flag dokona zamachu na Putina albo zrzuci atomówkę na Moskwę.
16
@NeroTFP1 Też nie lubię legii, ale żeby Karasia od starych k. wyzywać to przesada.
3
@fart W sumie to z jednej strony masz rację, ale z drugiej chciałbym powrotu prawdziwego Pontifex Maximus, z całą tą otoczką godną Wikariusza Chrystusa, tak jak to pokazali w Młodym Papieżu. Pomimo, że nie jestem zbytnio wierzący, to jednak uważam, że Wikariusz Chrystusa powinien budzić respekt godny piastowanego przez niego urzędu.
1
5:0 to niebezpieczny wynik
1
@mordini123 https://www.slangu.pl/definicja,251,PDW
3
Jeżeli ktoś miał jakieś obiekcje co do poczytalności tamtejszych redaktorów, to teraz już zostały rozwiane wszystkie wątpliwości.
3
@Kgorecki2500 Ja zawsze odpowiadam, że zostałem ubezwłasnowolniony całkowicie prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Białymstoku i że w związku z czym nie mogę dokonać proponowanej przez Pana/Panią czynności prawnej.
2
@Arden Tyle to u nas sam Laporta na jedzenie wydaje
4
@maroon Pozdrowię, a na dodatek zakupy załaduję do mojego niemieckiego samochodu z francuskim silnikiem.
13
W sumie jestem wdzięczny rolnikom za te protesty. Dzięki nim zacząłem bardziej świadomie wybierać produkty żywnościowe. Od teraz kupuje wyłącznie wysokiej jakości produkty rolne pochodzące z Niemiec lub Francji, kupuję je wyłącznie we francuskich (Auchan) lub niemieckich (Lidl) sklepach. Od razu człowiek czuje się szczęśliwszy, gdy ograniczył niskiej jakości produkty od polskiego, roszczeniowego rolnika.
11
@MesQueUnClub96 Powrót Króla