Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Ale co sobie prawie 60 letni dziad studentkę wziął, to jego.
4
@Sulimo Nie chce nić mówić, ale jeżeli są na całym osiedlu, a tym bardziej w bloku, to już tego nie wyplenisz. Prędzej czy później wrócą. Najlepiej z tym do wspólnoty i niech zarząd kombinuje.
0
Czemu Udinese-Roma przerwane?
1
Ale co Śląsk napalił się na lidera dzisiaj to ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kryminalista z gwizdkiem w Białymstoku
5
Raczkowski dzisiaj kryminał. Dymają Jage jak chcą.
0
@BorzyKrzys Ale na czym Ci zależy? Ma pasować do jakiegoś sprzętu?
Bo mi np. zdrowie Huawei wystarczy. Szczególnie, że łączy się z moim zegarkiem, więc dodatkowy plus, ale może działać samodzielnie.
8
@Azi Dziwię się, że Panasiuka jeszcze nie zabrały służby i nie przerzuciły w worku za zaporę na granicy Polsko-Białoruskiej.
0
@barcelonaLM Jak dobrze powieje wiatr ze wschodu to może nawet i coś spadnie na Rzeszów.
0
Bardzo miło, że Lech po przyjacielsku zostawia sprawę mistrzostwa Śląskowi i Jadze.
0
@MOLESTA Równie dobrze Barcelona może stać na 5 metrze przez cały mecz naprzeciw pustej bramki. Dopóki nie ma strzału to jak może to być sytuacja bramkowa?
0
@MOLESTA No to skoro nie oddał strzału, to nie było szansy na gola. Wszystko się zgadza.
26
100% prawdy. Pamiętam z lekcji historii, że Hitler zaatakował Polskę, bo nasz kraj chciał zezwolić na aborcję.
0
@Popitek12 1. Figo 2. Deco
0
@marcin62 Jaram się jak Skalica
37
@Mateonvious W takich sytuacjach zawsze uczono mnie, że co najwyżej krzyczysz wywierając jakąś presję z odpowiedniej odległości. Absolutnie nie podchodzisz w takiej sytuacji, jeżeli jesteś sam. Nigdy nie masz pewności czy przeciwnik nie jest nawalony/naćpany/uzbrojony.
1
@4drian0 Jaram się jak zamek w Skalicy
26
@tristan87 Łobuz kocha najbardziej
0
@caadye Ja tu kupuję, polecam.
https://bilety.jagiellonia.pl
30
@Kgorecki2500 Biedny Sasza nie będzie mógł używać swojego prawa jazdy, które kupił za 100 dolarów na targu mięsnym w Kijowie.
3
@Solcio Oczywiście. 100 baniek i sam go zawiozę na miejsce docelowe.
4
@Deviler Chyba nie zrozumiałem. To kto jest faworytem w końcu?
0
@MesQueUnClub_87 Ogólnie to ona uderzyła w ten czerwony samochód, więc chłop nawet powinien zrobić zdjęcie, bo nie dość że widział zdarzenie to jeszcze sprawca jak widać nie przejął się uderzeniem.
8
Jak PSG odpadnie znowu z Barcą, to Nasser chyba weźmie kredyt na wykupienie całej Barcelony.
4
Tylko sezonowcy są zaskoczeni takim obrotem spraw. Prawdziwy kibic Barcy Ziobro zaskoczenia.
0
Dzisiaj wylosował Prime Ronaldinho
6
Dżamal nawalony. Widział bramkę 3 metry w bok i 5 metrów w górę.
5
@sintesox golimy frajerow
2
@HighestInTheRoom Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji
9
@PW27 Z jednej strony tak, ale z drugiej 38 żółtych kartek w sezonie? Bez żadnego zawieszenia? Jeszcze większa patologia.