1

@Kgorecki2500 Ale co sobie prawie 60 letni dziad studentkę wziął, to jego.

4

@Sulimo Nie chce nić mówić, ale jeżeli są na całym osiedlu, a tym bardziej w bloku, to już tego nie wyplenisz. Prędzej czy później wrócą. Najlepiej z tym do wspólnoty i niech zarząd kombinuje.

0

Czemu Udinese-Roma przerwane?

1

Ale co Śląsk napalił się na lidera dzisiaj to ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kryminalista z gwizdkiem w Białymstoku


5

Raczkowski dzisiaj kryminał. Dymają Jage jak chcą.

0

@BorzyKrzys Ale na czym Ci zależy? Ma pasować do jakiegoś sprzętu?

Bo mi np. zdrowie Huawei wystarczy. Szczególnie, że łączy się z moim zegarkiem, więc dodatkowy plus, ale może działać samodzielnie.

8

@Azi Dziwię się, że Panasiuka jeszcze nie zabrały służby i nie przerzuciły w worku za zaporę na granicy Polsko-Białoruskiej.

0

@barcelonaLM Jak dobrze powieje wiatr ze wschodu to może nawet i coś spadnie na Rzeszów.

0

Bardzo miło, że Lech po przyjacielsku zostawia sprawę mistrzostwa Śląskowi i Jadze.

0

@MOLESTA Równie dobrze Barcelona może stać na 5 metrze przez cały mecz naprzeciw pustej bramki. Dopóki nie ma strzału to jak może to być sytuacja bramkowa?

0

@MOLESTA No to skoro nie oddał strzału, to nie było szansy na gola. Wszystko się zgadza.

26

100% prawdy. Pamiętam z lekcji historii, że Hitler zaatakował Polskę, bo nasz kraj chciał zezwolić na aborcję.


0

@Popitek12 1. Figo 2. Deco

0

@marcin62 Jaram się jak Skalica

37

@Mateonvious W takich sytuacjach zawsze uczono mnie, że co najwyżej krzyczysz wywierając jakąś presję z odpowiedniej odległości. Absolutnie nie podchodzisz w takiej sytuacji, jeżeli jesteś sam. Nigdy nie masz pewności czy przeciwnik nie jest nawalony/naćpany/uzbrojony.

1

@4drian0 Jaram się jak zamek w Skalicy

26

@tristan87 Łobuz kocha najbardziej

0

@caadye Ja tu kupuję, polecam.

https://bilety.jagiellonia.pl

30

@Kgorecki2500 Biedny Sasza nie będzie mógł używać swojego prawa jazdy, które kupił za 100 dolarów na targu mięsnym w Kijowie.

3

@Solcio Oczywiście. 100 baniek i sam go zawiozę na miejsce docelowe.

4

@Deviler Chyba nie zrozumiałem. To kto jest faworytem w końcu?

0

@MesQueUnClub_87 Ogólnie to ona uderzyła w ten czerwony samochód, więc chłop nawet powinien zrobić zdjęcie, bo nie dość że widział zdarzenie to jeszcze sprawca jak widać nie przejął się uderzeniem.

8

Jak PSG odpadnie znowu z Barcą, to Nasser chyba weźmie kredyt na wykupienie całej Barcelony.

4

Tylko sezonowcy są zaskoczeni takim obrotem spraw. Prawdziwy kibic Barcy Ziobro zaskoczenia.

0

Dzisiaj wylosował Prime Ronaldinho

6

Dżamal nawalony. Widział bramkę 3 metry w bok i 5 metrów w górę.

5

@sintesox golimy frajerow

2

@HighestInTheRoom Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji

9

@PW27 Z jednej strony tak, ale z drugiej 38 żółtych kartek w sezonie? Bez żadnego zawieszenia? Jeszcze większa patologia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?