Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Proszę bardzo.
https://letmegooglethat.com/?q=kiss+and+ride
9
@semafor Aż mi szkoda naszego rywala w finale LM...
2
Po tym meczu pytanie nie brzmi czy zagramy w finale LM, a jak dużą przewagą bramek zwyciężymy w nim.
0
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Ta czerwona to będą dwa mecze zawieszenia? Czy tylko jedno?
1
Pięknie ŁKS, tej siły już nic nie zatrzyma.
15
@bartoszplucinski Jaki kraj, taki Obelix. Kociołek z magicznym napojem też adekwatny do kraju.
Przepraszam, musiałem.
17
Odnoszę wrażenie, że Vinicius nie jest najostrzejszym narzędziem w szopie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Radomiak ale wylew xDDD
0
Tam w Radiomiu zawsze jest taka kamera? Masakra xd
1
@MESSIah16 Niesamowite zniszczenia jak na 50km/h. Pewnie prędkościomierz miał awarię.
4
@macio_944 Jedyny rosyjski urzędnik, który z ręką na sercu może przyznać, że nigdy nie widział przekrętów podczas głosowania.
4
@NeroTFP1 To ten jeden pracownik z ogłoszenia:
Wymagane:
Status studenta
Min. 5 lat doświadczenia w branży
6
@VamosRakieta Bardziej mnie ciekawi, czy Cancelo ma klauzulę strachu, bo może być ciężko bez niego.
1
Barcelona gospodarzem w finale!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Awans oddala się od Sparty...
1
@Barcasub Może nie aktor, ale reżyser - Stefan Friedmann
5
@Kgorecki2500 "Całkowicie się zgadzam. Powinniśmy robić wszystko, aby Ci ludzie zaczęli się całkowicie asymilować z naszym krajem, a odeszli od swojej dotychczasowej przynależności narodowej. Nie powinniśmy nauczać ich języka w szkołach ani pielęgnować ich tożsamości narodowej."
- 1795 r., monarchowie Prus, Austrii i Imperium Rosyjskiego., koloryzowane
1
@ToWinaSedziego Bo ma owłosione stopy?
9
@Arden
- La Rambla to nie jest prawdziwe życie, nic nie osiągniesz siedząc na stronie 24/7
- tymczasem prawdziwe życie w USA:
Dlatego jestem dumny, że jestem ekspertem z La Ramblii.
1
@Khajio Śmiejecie się, ale jak już Laporta zacznie mniej jeść, to nagle znajdą się pieniądze na Haalanda.
2
@mleczkoo Zgadzam się. Nie są godni mojego i @Comentateiro udziału w tej dyskusji.
1
@Dari0G Ja jestem najnormalniejszym użytkownikiem La Bamby. Nie ma dowodów, że jest inaczej. Nawet zwolniłem się z pracy, aby zostać ekspertem od wszystkiego, bo ta strona wykazuje się deficytem takich osób jak ja.
0
@Dari0G Oczywiście, że to oznacza, ze jestem normalny.
2
@Comentateiro Moim zdaniem osoba robiąca zakupy w Biedronce nie może być uznana za homo sapiens, bo jak sama nazwa wskazuje, jest to człowiek myślący. Człowiek myślący nie robiłby zakupów w Biedronce. Maksymalnie na co możemy się zgodzić to jakiś homo erectus.
Nie dziękuj, że poddymiam. Razem idziemy do gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Comentateiro Przede wszystkim to w Biedronce robią zakupy ludzie, którzy lubią jak im się pluje w twarz. Sklep zastawiony paletami, wieczny burdel na półkach i dodatkowo otwarta max 1 kasa z gotówką, a pracownicy zarabiają ochłapy. Normalny człowiek zdaje sobie sprawę z takich rzeczy i omija ten sklep.
1
@JimMorrisonFCB Pewnie zatruł się spalinami, gdyż instalacja była niesprawna w elektrycznym Mercedesie :(
3
@JimMorrisonFCB Bo sędzia się pomylił, były o tym artykuły w necie.
Edit. https://sport.tvp.pl/50411283/premier-league-jordan-pickford-mogl-zostac-ukarany-czerwona-kartka-za-faul-na-virgilu-van-dijku