Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawe w której minucie dzisiejszego meczu sędzia przekręci Real.
10
Nie piszcie już postów wyśmiewających Real, bo nie nadążam wszystkich herbować.
26
Ale, że Real domaga się już otwarcie bramek strzelonych po końcowym gwizdku, to bym się nie spodziewał. Już to, że pomoc sędziów w trakcie meczu im nie wystarcza, to teraz jeszcze po meczu chcą strzelać bramki.
8
@Ojciec5tkidzieci Z całą pewnością ktoś, kto przejeżdzając na czerwonym wjeżdza w grupę ludzI, przestrzegałby ograniczenia do 30km/h. Co Ci ludzie mają w głowach...
1
@Klimach fan Ja nie rozumiem, że w ogóle są prowadzone dyskusje o przywróceniu kary śmierci. Jeżeli ktoś twierdzi, że należy ją przywrócić to znaczy, że nie wie w jakim systemie prawnym funkcjonujemy i że przywrócenie takowej kary jest po prostu niemożliwe, a każda taka dyskusja to tylko populistyczne pitolenie.
3
@Cobra303 Oczywiście, że tak. Pan Trener.
16
@Barcanajlepszyteam Ale to jest prawda. Lepiej, żeby Ukrainiec wspierany naszymi pieniądzmi zabijał i ginął w walce z Rosją, niż żeby ruski wygrał i poczuł się na tyle silny w późniejszym czasie, żeby zaatakować NATO. A chcąc nie chcąc, to my będziemy polem walki ze względu na położenie.
Uważam, że trzeba wspierać wroga naszego wroga. Im więcej ruskiego tałatajstwa zgnije w ukraińskim stepie, tym Polska będzie bardziej bezpieczna.
1
@P33ck Ta, wielka historia, czyli opowieść co garstka ludzi robiła w czasie, gdy cała reszta ludzkości orała pola i nosiła wodę, jak to stwierdził Harari.
2
@barcelonaLM Wisła Kraków po zapłaceniu długów.
1
@Kgorecki2500 W sumie nie widzę żadnego minusa takiego rozwiązania. Chodzi o to, żeby zakrętka była razem z butelką poddawana recyklingowi, najczęściej to walały się po trawnikach i robiły syf. No a to, że się nie gubi to tylko plus.
Nawet teraz piję Colę Original Zero i ma świetnie zrobioną nakrętkę. Można na bok odgiąć, bez problemu pije się z gwinta i nalewa do szklanki. Jeżeli ktoś ma problem z wygodą to w sumie jest to wyłącznie wina producenta, że nie umie w odpowiedni sposób tego zrobić.
6
@Kgorecki2500 Szanuję Tuska, że nie pierdzieli się w tańcu. Od razu na Moskwę wysyła wojska.
2
@fart Oczywiście, że nie powinien w ten sposób się wypowiadać. Zamiast tego powinien jasno dać znać, ze jedyne gdzie nasze wojska wyruszą, to razem z nim na Moskwę i niech ruski się pilnuje, bo już raz Kreml zajęliśmy.
3
@maroon Walić tam Ukrainę i jej ziemie. Zająć trzeba Moskwę i iść naprzód. CPK zbudujemy przy granicy polsko-chińskiej.
9
@Alex1995 Co to w ogóle za głupota, żeby rozważać jakiekolwiek wysłanie wojsk na Ukrainę...
Jeszcze na Moskwę to bym rozważył, ale nie jakąś zabawę w półśrodki.
5
@Emhyr Może i Putinowi nie wyszło na Ukrainie tak jak chciał, ale za to Szwecja i Finlandia mu weszły do NATO.
1
@Arden "Historię piszą Ci, którzy wieszali bohaterów."
1
@JimMorrisonFCB No wiadomo, że trzeba trochę podpalić przed południem.
3
@Kamilos84 Dzięki, już teraz wiem które są polskie. Łatwiej będzie ich unikać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Forsyth "zwierzęta mają służyć ludziom" xD
4
@JimMorrisonFCB O kurna, dożywocie za łapówki i ustawki, a u nas zabijesz 3 osobową rodzinę i siedzisz sobie w u Araba xD
6
@matirix20 Espanyol się wzmacnia
0
@Pedri16Future Mądrego aż miło posłuchać.
1
@fart Samurai TOP, a szczególnie Johnny Silverhand
0
Brawo Legia, brawo Tobiasz xDD
5
Jestem kibicem Molde dopiero od godziny, a już mnie ten Rosenborg wkurza.
3
@MESSIah16 W sumie zależy czy wierzyłbym w jego niewinność.
2
@Foro Ja rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem jest trudne i być może masz w tym braki, ale wyraźnie napisałem, że w tym przypadku może i tej karetce to nic nie zmieniło, ale inny pojazd jakby chciał przejechać zablokowaną trasą w tamtym konkretnym kierunku, wówczas mógłby już nie zdążyć na czas, bo droga była zastawiona.
Dlatego psim obowiązkiem każdego dzbana blokującego drogę jest przepuścić pojazd ratujący życie, bo nigdy nie wiesz gdzie i po kogo jedzie. I nikogo nie obchodzi czy 100 metrów dalej jest korytarz czy nie. Jedzie pojazd ratujący życia - odblokowujesz drogę.
1
@ProMILs Normalny przejazd to byłby, gdyby przejechała tam gdzie chciała, a nie musiała szukać objazdów, ale może się nie znam.
4
@urbipl Co to za idiotyczny wpis xD
Być może tej karetce nic to nie zmieniło, ale inna by już jechała do człowieka z zawałem i wtedy byłby to problem.