- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
0
Są tutaj eksperty od pc, które z samego opisu wywnioskują co może stanowić problem? :D
Kupiłem sobie nową kartę graficzną MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X OC 8GB GDDR6 i po jakimś miesiącu zaczęły się problemy z uruchamianiem kompa. Czasem odpala a czasem piszczy: raz długi i dwa krótkie piknięcia (google mówi że problem z kartą graficzną). Stara karta odpala zawsze i bez problemów - PowerColor Radeon RX 580 Red Dragon 8GB GDDR5.
Nową kartę odesłałem na serwis ale nic nie stwierdzili. Jednak u mnie problem występuje nadal. Podpiąłem więc tą kartę do drugiego pc i tam faktycznie odpala za każdym razem. I teraz już nie wiem co może stanowić problem. Od zasilacza mam 2 kable, które umożliwiają podpięcie karty (tak samo starej jak i nowej) i na obu stara odpala zawsze a nowa tylko czasami. Czasem na chwilę uruchamiają się wiatraki na karcie a czasem nie uruchamiają się wcale. Tylko piszczy.
Kto mi zgadnie w czym może być problem? :)
0
@Azi Nie wiem czy tak czasem RAM nie piszczy w każdym razie u mnie jak był źle wpięty to piszczało z płyty głównej.
Czasem tak jest że się wydaje jedno a się okazuje drugie. Miałem tak u siebie. Myślałem że mi komp słabo idzie przez kartę a się okazało że procesor był źle ustawiony.
4
@Azi Model i moc zasilacza :P
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tadzik447 be quiet! Pure Power 11 CM 500W 80 Plus Gold
1
@Azi Może być za słaby ten zasilacz. 500W to tak na styk
0
@tadzik447 tak mi się właśnie wydaje choć stara karta też wymagała 500W więc przy zakupie wydawało mi się że problemu nie będzie
1
@Azi Stara karta wymagała 450W